Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137144
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
січ 7

Україномовний журнал про індустрію електронних розваг

 (голосів: 9)

Україномовний журнал про індустрію електронних розваг

Уже місяць функціонує створений мною онлайн-журнал про комп'ютерні ігри та електронні розваги в цілому. Практично щодня на ньому з'являються найактуальніші новини світу електронних розваг, інтерв'ю з відомими розробниками ігр, огляди сучасних ігр і просто цікаві статті, що тим чи іншим чином торкаються теми відео-ігр.

Основною ідеєю сайту є створення україномовного ресурсу про актуальні події та тенденції у світі електронних розваг. Ця тема є цікавою особисто для мене і я не знайшов в інтернеті україномовних сайтів, які би задовільнили моїм вимогам, через що і вирішив створити власний, з розрахунком на те, що, можливо, не один я цікавлюсь цією темою. 

Статті для сайту я здебільшого компілюю із свіжих матеріалів із відомих англомовних джерел, деякі статті я повністю перекладаю з англійської вручну. Деколи я пишу статті сам. У майбутньому я також сподіваюсь залучити до процесу користувачів, яким це буде не менш цікаво чим мені.
Якщо мені вдалось вас зацікавити, ласкаво прошу на DigiFun.info. Оновлення та свіжі статті можна також отримувати через наш RSS та Twitter. Якщо мої сподівання виправдаються і тематика сайту зацікавить певну кількість відвідувачів, я планую значно розширити функціонал сайту. Якщо ні, я у будь-якому випадку продовжу публікувати цікаві та актуальні матеріали. 

Також я буду радий почути ваші відгуки стосовно сайту і пропозиції по його функціоналу та наповненню.

Відгуків 18  Переглядів: 1270
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач Козак1991, 7 Січень 2011 11:03

гарний сайт


#2 Відповів Користувач Elrond, 7 Січень 2011 11:06

Firefox 3.6.13, проблеми із дизайном, він показується некоректно, тобто лише текст, заголовки і зображення в новинах.


#3 Відповів Користувач AndrewPROF, 7 Січень 2011 11:25

Сайт якшо чесно непоганий є куди працювати


#4 Відповів Користувач svergerUA, 7 Січень 2011 12:28

чудовий сайт а Playua є ще над чим працювати)))


#5 Відповів Користувач digifun, 7 Січень 2011 12:33

Elrond, на сайті, помоєму тільки те і є, що текст, заголовки та зображення в нокинах.

Я намагаюсь зробити акцент не на дизайні, а на цікавих матеріалах. Більшість ігрових сайтів відразу атакують яскравим зовнішнім виглядом, але неграмотними, зкопійованими з російськомовних ресурсів статтями.


AndrewPROF, Козак1991, svergerUA, дякую. Рухатись, звичайно, є куди. Сайт працює лише місяць і у нього ще все попереду.


#6 Відповів Користувач svergerUA, 7 Січень 2011 12:42

digifun золоті слова))


#7 Відповів Користувач Elrond, 7 Січень 2011 14:49

digifun, ні, в мене справді неправильно відображається дизайн)
http://s001.radikal.ru/i196/1101/7a/f26b7023d871.png


#8 Відповів Користувач digifun, 7 Січень 2011 15:02

Хм. Стилі не завантажуються. Я перевіряв у всіх броузерах і в мене всюди працює. Спробуйте натиснути ctrl+f5, щоб перезавантажити всі файли на сторінці.


#9 Відповів Користувач Fedik, 7 Січень 2011 15:19

цікавий сайт, відсутність різних блималок і тп. як на інших подібних, дуже радує :)


#10 Відповів Користувач maque, 8 Січень 2011 04:37

Бажаю успіху!


#11 Відповів Користувач Крутивус, 8 Січень 2011 21:45

Дуже непогано :)
Буду читати :)


#12 Відповів Користувач Trakor, 8 Січень 2011 23:40

у новинах є "взлом PlayStation 3". Нема такого слова


#13 Відповів Користувач digifun, 9 Січень 2011 09:38

Trakor, підкажіть, будь-ласка, як правильно. Мені теж здається що там помилка, але як правильно написати я не впевнений.


#14 Відповів Користувач OlehPol, 9 Січень 2011 11:01

Шрифт статей погано читається. Можна покращити оформлення, але шрифт має бути прямим і чітким.


#15 Відповів Користувач Flashbag, 9 Січень 2011 11:26

Цитата: Elrond
digifun, ні, в мене справді неправильно відображається дизайн)
http://s001.radikal.ru/i196/1101/7a/f26b7023d871.png

просто стилі не завантажує тому так і показує


#16 Відповів Користувач BMK12, 10 Січень 2011 00:15

Досить цікавий. Додам до своїх закладок, але є трохи русизмів. От той же ж "злом" українською "злам, зламування".


#17 Відповів Користувач digifun, 10 Січень 2011 09:48

Буду дуже вдячний, якщо мені будуть указувати на русизми в моїх текстах. Якщо вам, звичайно, не лінь, то можете писати мені в приватні повідомлення на тому сайті. Я дійсно хочу зробити цей сайт якісним.

Буду також вдячний, якщо підкажете, на яких ресурсах ще можна пропіарити цей сайт.


#18 Відповів Користувач digifun, 6 Лютий 2011 10:49

Радий повідомити, що сайт існує уже більше двох місяців, його зовнішній вигляд і внутрішні функції я із часом покращую і вже можна побачити різницю між тим, що було і тим, що є. Цікаві статті, інтерв'ю та новини продовжують з'являтись на сайті із стабільною частотою, а нові користувачі продовжують реєструватись.
Всім дякую. Радий бачити усіх небайдужих до комп'ютерних ігор людей на digifun.info.



додати Написати відгук: