Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137130
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
бер 22

Alyosha представить Україну на «Євробаченні-2010»

 (голосів: 13)

alt

У суботу, 20 березня, визначився представник України на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2010, що відбудеться в Осло. У столицю Норвегії поїде 24-річна співачка Alyosha з піснею To be free.

Переможець визначився після оголошення результатів голосування телеглядачів і журі національного відбору представника від України. У двох співачок, Alyosha та Маші Собко, виявилось по 36 балів. Відтак переможця визначило журі після короткої наради.
Alyosha представить Україну на «Євробаченні-2010»

Також, у фіналі виступило 20 артистів, серед яких був і Василь Лазарович, що був призначений представником України на Євробачення-2010 попереднім керівництвом НТКУ. Однак новопризначене керівництво НТКУ прийняло рішення визначити представника від України на основі відбірного конкурсу.

Окрім переможниці Alyosha та фіналістки Маші Собко у фіналі виступили наступні виконавці: гурт "Заклепки", Ірина Розенфельд, Віталій Козловський, Наталія Валевська, Василь Лазарович, група Dazzle Dreams, El Кравчук, Олексій Матіас, група ST'EREO (Еріка і Стас Шурінс), Юлія Войс, Макс Барских, SH & BB (Бряц-Band і Спалахнув шифер), Іван Березовський, Шаніс, Vladislav Левицький, Мія, Злата Огневіч і Міра Gold.

ДОВІДКА. Alyosha - справжнє ім'я Олена Кучер. Народилася 14-го травня 1986-го року у Запоріжжі. За словами Олени, росла вона у чоловічій сім‘ї - з двома братами. А у дитинстві її ніжно кликали Альоха, Льошка, тому псевдонім Альоша став для неї чимось дуже рідним.

З п'ятого класу Олена співала у шкільному хорі, з 15 років займалася в студії "Юність", а вдома вчила тексти пісень радянських та зарубіжних виконавців.

У 18 років Олена вступила до Київського національного університету культури та мистецтв на факультет естрадного вокалу. А у 2008-му році Alyosha підписала контракт з продюсерським центром "Catapult music".

Відгуків 32  Переглядів: 1933
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач Konfucius, 22 Березень 2010 18:13

sad Можна було обійтися...


#2 Відповів Користувач Taras__, 22 Березень 2010 18:37

От бачте, а ви всі були Лазаровичем незадоволені.
Усе пізнається в порівнянні!


#3 Відповів Користувач arelsi, 22 Березень 2010 18:38

Доречі цікаво як вони кліп знімуть за один день ???


#4 Відповів Користувач contra, 22 Березень 2010 18:59

а мені більше сподобалась, аніж Лазарович


#5 Відповів Користувач svoboda181, 22 Березень 2010 19:11

ніяка "папіна дочка" не поїде презентувати Україну, бо навіть пісня плагіат!!!


#6 Відповів Користувач devid_blaine, 22 Березень 2010 20:27

Краще б поїхали Dazzle Dreams у них була справді класна пісня.


#7 Відповів Користувач assman, 22 Березень 2010 20:42

Особисто я вважаю, що українська естрада в повній... хм... не в найкращому стані, чи, можна сказати, в анусі. Повно народних артистів, які цього звання ніяк не заслужили. В більш розвинутих країнах до цього підходять більш серйозно, а у нас звання і медальки роздають направо і наліво.
Вона хоч українською розмовляє?


#8 Відповів Користувач Soyer, 22 Березень 2010 20:48

обрали за цицьки


#9 Відповів Користувач dakda2, 22 Березень 2010 21:09

вона ж москалька!


#10 Відповів Користувач toljanuch, 22 Березень 2010 21:11

Також вважаю що Dazzle Dreams набагато краще б презентували Україну ніж ця нафарбована лялька!


#11 Відповів Користувач Askold25, 22 Березень 2010 21:22

Я все ж таки потім подивився на Ютубі як вона виступала, і скажу вам, що на мою думку, вона таки досить сильна вокалістка. І ті, хто пишуть, що її взяли через зовнішність, дуже помиляються

Щодо Dazzle Dreams, то про них нічого поганого сказати не можу, як і нічого хорошого. Ноль емоцій!


#12 Відповів Користувач bagdalaz, 23 Березень 2010 00:15

Друга Лобода=((( навіть ні на шо сподіватись....


#13 Відповів Користувач fenderfender, 23 Березень 2010 02:14

Пісня таки плагіат... десь навіть читав, що музика взята з "hotel California". Щось схоже, але не те... На що дійсно схоже так це на саундтрек до фільму Ворон(не знаю, хто співає), але і там повної схожості нема(десь 80%, і вступ ідентичний).. з її голосом можна надіятись на першу десятку, але з такою піснею... сумніваюсь.. До речі, читав, що вона навіть писала Потапові пісні(якщо це можна так назвати)))) може б і собі щось придумала?)))


#14 Відповів Користувач migelius, 23 Березень 2010 04:13

Dazzle dreams - не смішіть :-) коли вийшов на сцену думав буде щось схоже на Депеш мод, але коли почав співати все стало ясно. А дівчина гарно співає. Не гірше за Лазаровича то точно. А нафарбована чи ні - це був лише кастинг. Взагалі вважаю Євробачення несерйозним конкурсом - хіба що як шанс для молодих виконавців.


#15 Відповів Користувач assman, 23 Березень 2010 08:40

migelius,
Євробачення це серйозна подія і шанс для виконавців представити свою країну.


#16 Відповів Користувач kit133, 23 Березень 2010 09:43

друзі! Євробачення - це шоу для дівчаток, мало чоловіків беруть учась у голосуванні, тому на таке шоу треба відправляти чоловіка та такого, щоб завів усіх дівчаток!


#17 Відповів Користувач arelsi, 23 Березень 2010 10:49

І хто з наших Хлопят на це здатний??? wink


#18 Відповів Користувач BMK12, 23 Березень 2010 11:29

devid_blaine - підтримую.


#19 Відповів Користувач mikssss, 23 Березень 2010 15:31

Dazzle Dreams
_____________


#20 Відповів Користувач prodig, 23 Березень 2010 17:29

запис у стерео тут


#21 Відповів Користувач Максим патріот, 23 Березень 2010 17:59

Лисий дав би жару, але я всеодно буду вболівати за неї !!!
Soyer,
Не тільки !!!
kit133,
Так, але в нас в Україні обирали також дівчатка !!!
arelsi,
Боря Квітень wink wink wink
bagdalaz,
Не втрачай надії !!!


#22 Відповів Користувач luchkiv, 23 Березень 2010 18:50

її паслали чи вона сама піде Євробачення wink wink
хватіт на Євробачені ТУПОЇ ПРИМІТИВНОЇ ПОПСИ
Lordi вигралож на євробачені своїм шоу яке вони зробили
хватіт позорити НАШУ НЕНЬКУ УКРАЇНУ
в цеї нівчинии нема шансів щоб виграти
вона просто хоче засвітитися розпіаритись !!!!!!!!!!! angry


#23 Відповів Користувач Roman_YR, 23 Березень 2010 19:23

Дивний псевдонім Алйоша

Альоша = Al`osha

Alyosha = Алйоша


#24 Відповів Користувач fazza, 23 Березень 2010 20:34

треба було Джамалу на Євробачення послати ...
та би там всіх порвала своїм голосом ,
до того ж в неї купа пісень на англійській

http://www.youtube.com/watch?v=10UbtXhYKj4


#25 Відповів Користувач vital_om, 23 Березень 2010 20:57

Джамала краще, якась Алйоша ніби пластмасова, емоцій - нуль, на сцені закомплексована дуже. Наврят чи зможуть її продзюсери на належний рівень підняти. Одного вокала замало. Україна на євробаченні буде в дупі цього разу. А якщо ще й цицьки буде виставляти, то вийде ще гірше. Вульгарщина Лободи - тому доказ... Голомозий був би однозначно кращим варіантом...


#26 Відповів Користувач Konfucius, 24 Березень 2010 16:54

Хто не знає, якої пісні це плагіат: Knock Me Out від групи Hotel California: http://www.youtube.com/watch?v=9gWtNbHBNqM

Детальніше читайте тут: http://h.ua/story/262447/


#27 Відповів Користувач Liona, 24 Березень 2010 18:13

А я чомусь Джамалу не дуже люблю, не розумію я її вокалу взагалі fellow

мені, до речі, навіть сподобалося коли почула її пісню, серед всіх *тих* вона була найкращою

розчарувалась звісно, коли почула, що мотив - плагіат

[/b]Konfucius
то здається не Hotel California а Linda Perry Grace Slick-KNOCK ME OUT


#28 Відповів Користувач Максим патріот, 24 Березень 2010 18:22

Забудьте про ту пісню, Олекса поїде з іншою, адже цю запідозрили в плагіаті. Повірте патріоту !!!
І цьому також !!!


#29 Відповів Користувач prodig, 24 Березень 2010 19:07

Alyosha це не транслітерація а псевдонім, це необов'язково Альоша, чи ви забули, власні назви непереводяться
власне її реакція була значно кращою ніж "я такая растереная"

який ше плагіат, та включіть ту пісну і послухайте!


#30 Відповів Користувач adidas2008ua, 24 Березень 2010 20:32

fellow ах нам перші місця даже не світять sad краще би був вже той Лазарович в нього більше шансів би було ніж в неї))


#31 Відповів Користувач anya019, 24 Березень 2010 21:42

З того, що я читала, то вона не пісні Потапу пише, а підспівує їм з Настею на бек-вокалі.


#32 Відповів Користувач westua33, 30 Березень 2010 09:20

Лазаровича взагалі за терени України випускати не можна, йогоб на євробаченні взагалі не зрозуміли, а Альоша зі всіма її мінусами хочаб по формату попадає. Звичайно шо вона не виграє але на неї хоччаб буде приємніше дивитись і приємніше слухати ніж лисого мужика в пісні якого слово Кохаю повторюється більше ніж всі інші!

Джамала сказала що цього року ще не готова і можливо поїде на наступний.



додати Написати відгук: