Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 26690 (+73 за 24 години)
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
вер 7

Чейні: країни НАТО готові прийняти Україну

 (голосів: 1)

 

Віце-президент США Дік Чейні заявив, що країни НАТО згодні на вступ України та Грузії до альянсу.

Перебуваючи в Італії, куди пан Чейні вирушив після візиту до Києва та країн Кавказу, він сказав, що союзники з Північно-Атлантичного альянсу висловили свою згоду на вступ України та Грузії до НАТО.

Питання про План дій щодо членства України і Грузії у НАТО (ПДЧ) було перенесено на розгляд на грудневому самміті альянсу.Тим часом, Народний рух України на чолі з Борисом Тарасюком заявив, що вступ України до НАТО є життєво необхідним.

Пан Тарасюк заявив на засіданні Центрального проводу НРУ, що геополітичне становище України позначене браком можливостей самостійно гарантувати свою безпеку.Щодо можливості нейтралітету Борис Тарасюк каже, що за сучасних умов він політично, економічно та у плані безпеки – не вигідний.

Джерело: http://www.bbc.co.uk/

Відгуків 30  Переглядів: 526
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


аватар

#1 Відповів Користувач andy_forummer, 7 Вересень 2008 19:13

Новина мене дуже порадувала.Ще один крок до вступу smile .


аватар

#2 Відповів Користувач ua2004, 7 Вересень 2008 20:06

Це просто чудово! Але варто поквапитись! Кожна хвилина важлива! Не дай Боже, росія може влаштувати ще одну озброєну агресію, яка переросте у війну!


аватар

#3 Відповів Користувач meandor, 7 Вересень 2008 21:17

Дай Бог, щоб таке приєднання нам пішло на користь.
Я не проти НАТО, але і не за.
Якщо ненароком у нас в Криму би відбулися події схожі до тих, що були Грузії, а ми би були в НАТО, то думаю, що загальним рішенням вирішили би віддати Крим Росії, щоб не розпалювати 3-ю світову війну. І Україна би не отримала ніякої при цьому підтримки. Штати далеко, конфлікт серйозний і т.д... А територія не їхня і їм немає чого втрачати. Чи у нас тут має бути бойовий майданчик чи поле бою для Росії із НАТО?
Тут багато сумнівних речей...
І ніхто не знає чи захистить нас НАТО. Зате при цьому Україна втрачає свою позаблоковість і нейтралітет, про який вона заявила, відмовившись від ядерної зброї.
З другого боку хочеш миру - готуйся до війни. Страшно робиться як собі уявляю, що це все може бути тут.


аватар

#4 Відповів Користувач vladisidor, 7 Вересень 2008 21:41

Так, а якщо б Україна не була в НАТО, і "в Криму би відбулися події схожі до тих, що були Грузії," то Росія теж могла би зробити спробу забрати Крим, тоді взагалі ніяких "загальних рішень" не потрібно. ) Та з НАТО ще рано обнадіюватись. Адже минулого разу Америка теж перша висловилась за приєднання України, та європа відмовила. Треба чекати , що скаже ЄС.


аватар

#5 Відповів Користувач Bohdan, 8 Вересень 2008 00:05

meandor:"Штати далеко, конфлікт серйозний і т.д... А територія не їхня і їм немає чого втрачати."

2 meandor - NATO це не тільки США.. Це ще багато країн з Європи..


аватар

#6 Відповів Користувач meandor, 8 Вересень 2008 00:30

Штати це напевно єдина країна, яка повністю конфронтує із Росією (хоча це робиться дуже толерантно). А країни Європи взагалі довго вичікували, коли розпочався конфлікт в Грузії. Ніхто не хотів втягувати свою країну в конфлікт. Росія не може тиснути на Штати, тому вони першими заявили по окупацію території Грузії.
Чи будемо ми в НАТО чи ні, але нам слід подбати просвою армію, про її підготовку та оснащення. Адже в Європі малесенькі країни мають набагато кращу картину, ніж ми.


аватар

#7 Відповів Користувач Tarasivets, 8 Вересень 2008 02:02

Шановні брати українці, ви вводите себе в оману ! Ось http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%AE%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%8F_


%D0%9E%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%8F Прочитайте історію Осетинів ! Росія виступала гарантом ! Ви самі собі копаєте яму, схаменіться ! Прошу ! Ми Слов'яни ! Ми одної крові ! Ви самі розпалюєте вогонь ворожнечі ! Який Крим !?!?! Ви собі уявіть щоб Україна бомбила Крим ! НІКОЛИ ! Ви самі ділите Україну ! Як при Богдані, так і зараз ! Ви постійно шукаєте ворога !!!! Америка плювала на Україну ! Їй потрібне кільце для Росії ! Скоро війна з Іраном ! Схаменіться ! Подумайте ! Ви великий народ і ви повинні самі все осмислювати а не слухати якогось запроданця по телевізору ! Ми повинні дбати про свою культуру і країну а не плакати і говорити що хтось нас ображає ми ВЕЛИКИЙ КОЗАЦЬКИЙ НАРОД !!!!!!!! ДУМАЙТЕ !!! ВЧІТЬ ІСТОРІЮ !!!!!!! НЕ ДИВІТЬСЯ ТОЙ ДОВБАНИЙ ТЕЛЕВІЗОР !!!!!!!! ВОНИ ЗЛОДІЇ !!!!!!

Коли був Гриценко то він саджав літаки на військових аеродромах і там їх "розтаможував" по 500'000 $ ! Мій батько командир військового шпиталю у Чернівцях ! Щпиталь кращий в Україні уже 8 років ! Але всеодно йде скорочення ! Військо України намірено знищують ! І коли ви одного ранку прокинетесь то вам скажуть що армію дореформували до того що вона є не боєздатною і нам терміново потрібно НАТО ! Україна була позаблоковою по Конституції ! після Варшавського договору ! але цей пункт обережно викреслили поки ви спали і урад приймав нову конституцію ! І зараз хочуть якоби нові зміни але це щоб викреслити пункт про військові бази інших країн на нашій території !!! Вам регулярно брешуть !!!! Ну і спіть далі ! І доспитесь до того що на нашій землі знову буде чужа нога ! Ми самі собі хазяї !!!!!!! Вдовбіть це собі у головешки !!! Яка країна за всю історію зробила нам добро !!!???? НІЯКА !!!! Ми самі мусимо подбати про своє житло, культуру, націю та інше !!!


аватар

#8 Відповів Користувач TIHb, 8 Вересень 2008 03:58

Ми одної крові? Ми самі розпалюємо вогонь ворожнечі? Це ти про що, хлопче? Взагалі що за "ВЧІТЬ ІСТОРІЮ !!!!!!!"? Наведи хоч 1 приклад коли ці кляті "брати" по крові нам допомогли!!! Чому для своїх аргументів вибрав російську вікіпедію? Чи ти не знаєш що у них цензура?! Почитай останній пункт в українській, там явно написано що на момент початку Російсько-Грузинського конфлікту вся влада осетії РОСІЯНИ!!! Там навіть імена наведені, щоб не сумніватися!
Говориш армію знищують? Нато мусило проводити спільні з українцями навчання і мусили залишити в Україні обладнання на 2 млн. дол. як думаєш чому такого не сталося? Та тому що москалики рядом стали і з плакатами накшталт "прочь нато из НАШЕЙ Украины" не пустили нато до нас! Напруж свої мізки і подумай кому вигідно знищити українську армію! НАТО партнерами якого ми от-от маємо стати чи Росії яка боїться мати сильних супротивників около себе?


аватар

#9 Відповів Користувач Hytro, 8 Вересень 2008 08:29

Tarasivets,
Судячи з сказаного ти прихильних росіян. Дуже в нас багато людей які відстоюють інтереси росії забуваючи про наші.
Певно ти не в курсі як у росії ставляться до України. Там всі канали зараз обробляють людей щоб всі ненавиділи Україну. І це їм вдалось. А ти як мати Тереза хочеш миру. Мир одностороннім не може бути якщо на тебе гострять ножа.
Взагалі дивно чути що ми самі винні що крим відійде. Хто ми? Я, або декілька хлопців що завітали на сайт? Я тебе прошу не повторюй цитати росіян про те що всі у всьому винні крім них самих. "Чеченці самі винні" - "Грузія, сама,".Ти стаєш схожим на росіянина. А там зараз проповідуються нацитські ідеали. Але це слово там ніхто не вживає.
Взагалі події в світі не такі прості як малює їх телевізор. моя порада Tarasivets, меньше дивись російського телебачення.

Що до вступу в НАТО - варто спробувати. Взагалі можна було розробити ядерний потенціал свій.
Те що нас чекають в НАТО може і добре але ви забуваєте про референдум. Такі як партія регіонів викинуть мільярди доларів аби цей референдум був проти НАТО.


аватар

#10 Відповів Користувач ua2004, 8 Вересень 2008 08:38

Tarasivets, москаль, шовініст, зрадник і ворог народу!!! Тобі тут не місце!!! ГЕТЬ, НЕЧИСТА СИЛА!!!


аватар

#11 Відповів Користувач Hytro, 8 Вересень 2008 08:48

ua2004,
Та ладно не можна вже так жорстко на нашого земляка лише за те що він іншої точки зору fellow

Час іде може тоді дізнається що росія пише історію під себе. Яка не відповідає логіці і дійсності.

Наприклад те як Грузія застосовувала Град проти абхазії чи осетії. Немає доказів цього! Град залишає переоране поле в радіусі кількох гектарів. А там такого немає!. Немає документальних підтверджень цього! Але всі про це кажуть от тобі російське телебачення.


аватар

#12 Відповів Користувач meandor, 8 Вересень 2008 10:27

Хлопці ви чуть-чуть неуважно читали, що написав Tarasivets.
Із деякими думками я на всі 100% згідний.

Якщо переглянути нашу істрорію, то ми вічно кличемо когось на допомогу, щоб прогнати когось другого. Зазвичай результати плачевні, а за все треба платити. Згадаймо Аскольда і Діра, коли привели сюди вікінгів. В різні роки нам не допомогли як союзники ні Польша, ні Литва, ні Росія, ні шведи, ні татари, ні турки і т.д.
Діло в тому, що слід навчитися викручуватися самим. Це все реально якщо постаратися.
Ще кілька прикладів із історії. Чому Росія раптом стала старшим братом? Вона ж від нас пішла. Князь Юрій Довгорукий почав там правити. Діло в тому, що у нас крім зовнішніх проблем завжди були міжусобиці та двовладдя. Брат вбивав брата, щоб князювати. На цьому фоні і піднялося московське князівство, яке було далеко і не втягувалося у всі ці події. Така в нас ментальність, тому і так виходить. Навіть ті ж славнозвісні козаки часто воювали пліч-о-пліч із татарами та турками, які зазвичай були їхніми ворогами.
Тарас Шевченко у вірші писав у "І мертвим, і живим, і ненарожденним..." (ось дуже цікавий уривок)
Якби ви вчились так,
як треба,
То й мудрість би була своя.
А то залізите на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані раю.
Немає й бога, тілько я!
Та куций німець узловатий,
А більш нікого!..»
— «Добре, брате,
Що ж ти такеє?»
«Нехай скаже
Німець. Ми не знаєм».
Отак-то ви навчаєтесь
У чужому краю!
Німець скаже: «Ви моголи».
«Моголи! моголи!»
Золотого Тамерлана
Онучата голі.
Німець скаже: «Ви слав’яне».
«Слав’яне! слав’яне!»
Славних прадідів великих
Правнуки погані!

І Коллара читаєте
З усієї сили,
І Шафарика, і Ганка,
І в слав’янофіли
Так і претесь... І всі мови
Слав’янського люду —
Всі знаєте. А своєї
Дас[т]ьбі... Колись будем
І по-своєму глаголать,
Як німець покаже
Та до того й історію
Нашу нам розкаже, —
Отойді ми заходимось!..
Тут і тут можна прочитати. Дуже корисно. Головне зрозуміти, що ж змінилося від того часу?


аватар

#13 Відповів Користувач novik, 8 Вересень 2008 11:44

Чи має Росія якісь претензії до Литви, Латвії чи Естонії? Можливо має. Там, з точки зору Москви, утискають російськомовне населення. Чи може Росія щось вдіяти проти цих країн? Напевно ні. Ці країни є членами НАТО. Невже нас історія нічому не навчила? Ми століттями були під Москвою, разом з ними вигравали всі війни. І як наші діди живуть? Як переможені.


аватар

#14 Відповів Користувач Tarasivets, 8 Вересень 2008 11:57

meandor дякую за підтримку )


аватар

#15 Відповів Користувач teso, 8 Вересень 2008 12:19

Повністю згоден з паном novik'ом. Нато потрібне нам скоріше не для захисту від нападу Росії чи будь-кого іншого, а для попередження цього нападу, адже стаття 5 Статуту Нато говорить наступне: "Сторони погоджуються, що збройний напад на одну або кількох із них у Європі чи у Північній Америці вважатиметься нападом на них усіх: і, відповідно, вони домовляються, що в разі здійснення такого нападу кожна з них, реалізуючи своє законне право на індивідуальну чи колективну самооборону, підтверджене Статтею 51 Статуту Організації Об'єднаних Націй, надасть допомогу тій Стороні або Сторонам, які зазнали нападу, і одразу здійснить, індивідуально чи спільно з іншими Сторонами, такі дії, які вважатимуться необхідними, включаючи застосування збройної сили, з метою відновлення і збереження безпеки у Північноатлантичному регіоні."
Стосовно, воєнних баз чи ракет Сполучених Штатів - насильно нам їх ніхто ставити не буде, та й влада наврядчи піде на такі домовленості, зважаючи на недалекі призеденські перегони.


аватар

#16 Відповів Користувач Tarasivets, 8 Вересень 2008 12:20

Багато моїх друзів навчаються у Росії і вони говорять що їх дивує провокація нашого та російського уряду, і що люди як і раніше нормально ставляться до України ! Ви хіба забули Другу Світову ? Га ? Хто опліч до Берліну йшов ? Чи може давайте будемо ворогувати з цілим народом бо горстка урядовців має свої заводи і хоче змінити експортно імпортні стосунки ? І через НАТО !? Війни починає декілька людей а воюють мільйони ! Ви готові стріляти у росіян бо хтось скаже "вогонь", а може його корені українські !? Це одна земля ! Доречі склад зі зброєю недавно горів ) Ви думаєте там були всі боєприпаси ) Частина була віддана Грузинам ! НАТО підтримує Грузію бо йому потрібно закрити повітряний простір навколо Росії, коли НАТО атакує Іран то Росія захоче втрутитись, а як перекинути хочаб дивізію якщо навколо повітряний простір країн які вступили у НАТО !!)))) Подумайте ! І якщо референдумів не буде то не дивуйтесь ) Просто заплачено великі гроші ) Я говою коли знаю на всі 100% Через УСІ канали висловлюють ту точку зору за яку заплатили і це вже не новина а ви вірите ! Потрібно бути уу мирі зі всіма країнами ! ми транзитна країна хто нас зачепить !?? Хто зацікавлений ? Постачальник чи споживач ?!
ua2004 я не ворог, ворог це той, хто не знає реальної картини яле усюди пхає носа, стоїть на акціях за гроші і кричить щось з транспоранту ! Може для країни він і не ворог, але для Батьківщини так ! Бо суспільство мусить бути зрячим ! Я не про тебе конкретно !) Взагалі хочеться щоб усі розуміли те що коїться ! А і питаннячко ! Якщо Україні мало грошей на армію контрактну ! то коли буде НАТО де гроші візьмутсь щоб платити по 3тисячі ЄВРО воякам ?? А ? ЕКОНОМІСТИ ? Тошно аж від цієї сліпоти !

А і ще ! Хто почав Кримську тему про флот Росії ? Хто погодився переписати газові домовленості ? !!!!! Випадково не "українські" політики ? Га ? ПОТРІБЕН КОНФЛІКТ ! ЩОБ НАСЕЛЕННЯ КОГОСЬ БОЯЛОСЬ ! І ТОДІ ВОНО САМЕ ПОПРОСИТЬ НАТО ! Це елементарна психологія !


аватар

#17 Відповів Користувач TIHb, 8 Вересень 2008 17:03

Зазвичай люди памятають тільки останнє, тому прошу не ігноруйте перші пункти мого поста.

1 - Так вже сталося що часи окремих міст із високим муром минули. Зараз навколо глобалізація і самому тут не вижити, Росія має свій союз, НАТО свій! Без того чи іншого ми безсилі проти одних і других бо проти половини світу не повоюєш!

2 - Так вже сталося що за Україну воювали всі кому не лінь і одна з причин цьому її вигідне розташування! Транзитна країна потрібна і постачальнику і споживачу, а маючи точку натиску на таку країну можна регулювати ціни на свої продукти!

3 - Україна не буде воювати проти Росії навіть якщо вона буде у НАТО, НАТО буде воювати в Ірані а Росія його захищати! Системи ПРО контролюються тією країною в якій вони знаходяться(виправте мене якщо це не так).

4 - Але ТАК, НАТО дійсно потрібно кільце для Росії! Можливо тому що воно її боїться, можливо тому що так як будь яка країна з тоталітаризмом Росія не передбачувана та відповідно небезпечна!

5 - Про які саме газові домовленості йдеться? Про те що ціна підскочила із 50 до 400 у.о. ? Так це було без домовленостей, Росія підняла ціни щоб скинути уряд Ю. Тимошенко, який тоді навідміну від сьогодні, не підтримував її інтереси...

6 - І накінець декілька питань: звідки сума 3тис євро? Причому НАТО до цієї суми? І взагалі Tarasivets, ти хоть знаєш що таке НАТО? Ось тут можна прочитати http://uk.wikipedia.org/wiki/НАТО


аватар

#18 Відповів Користувач andy_forummer, 8 Вересень 2008 19:16

Tarasivets,
Почну з історії : Україна нікого не просила, після нападу Монголів Україна була дуже ослаблена і на неї легко напали сусідні країни, яких, можна сказати, Україна врятувала від, можливо цілковитого знищення (Росія якраз чомусь набирала в цей час сили). Польща на мою думку була більш союзником, розуміючи силу нашої культури. Після загарбання ж Росією було багато спроб нею нашу культуру затьмарити, і якраз за неї билися козаки. Україну не знищили і голодомори і потім за світових війн численні битви. Але ви бачили статистики померлих? Стільки загинуло людей СССР! А на кого спочатку нападали Німці? На Україну! І можна собі уявити, що б було без втручання НАТО! Якби кожна країна лише захищала себе, невідомо, що з Україною було б зараз. І з ким воювала армія УПА? А закінчу я теперішнім: ви питаєте, хто б нападав на Україну? Росії можливо це потрібно для ще збільшення цін газу та нафти. А НАТО нас потрібно захищати для якоїсь межі з Росією, і для врегулювання цих цін. Покищо ми лише країна, яка потрохи стає на ноги. А НАТО - це мінімально територіальна цілісність! Бо за світових війн ніхто не розділяв країн НАТО, це була мовби одна країна!


аватар

#19 Відповів Користувач meandor, 8 Вересень 2008 19:53

andy_forummer,
УПА - це окрема тема.
Якщо із НАТО нам буде краще, то хай так і буде, але щоб у нас тут не було поля бою. Щоб Україною не маніпулювали, бо ми дійсно до цього схильні.
TIHb,
на рахунок тих 3 тисяч, про які вище згадувалося. Я конкретно не знаю, але можливо є якийсь тариф для зарплатні військовим, встановлений НАТО. Зважаючи на теперішній стан наших заробітних плат, це досить багато.


аватар

#20 Відповів Користувач novik, 8 Вересень 2008 20:16

Чому у нас з історії самі двійки? Згадаймо минуле. Тільки з`явилась можливість пристати на бік Європи, одразу ж Прибалти цією можливістю скористались. У нас іншого вибору немає як йти тим же шляхом, що колись пройшла Польща, Прибалти, Болгарія та інші.


аватар

#21 Відповів Користувач yushchenko, 8 Вересень 2008 21:22

Tarasivets. я теж раніше був такої думки:" Давайте будемо нейтральними- і ніхто ніколи нас не рухне, будем жити весело й щасливо , без війни, як в Швейцарії..." laughing

Ти кажеш про історію , поглянь на початок ІІ-ої світової _ хіба Бельгію врятував її нейтралитет? Чи Фінляндію від сталінської навали ? Якщо хочеш на когось напасти - дуже просто звинуватити невинного ....на війні , як на війні. Під Росією ми були...і досих пір є sad Що принесла нам така дружба - міліони заморених голодом, хи класна дружба.


аватар

#22 Відповів Користувач Tarasivets, 8 Вересень 2008 22:09

Війни починають люди зверху ! А нам потрібно бути дружніми з Слов'янськими народами ! Хто хотів той зрозумів, мені шкода часу на дурні суперечки ! Гризітся, шукайте винних і сидіть тихенько коли сосіда битимуть ! Патріоти бісові ! Кого образив вибачайте то була моя вільна думка !


аватар

#23 Відповів Користувач meandor, 8 Вересень 2008 22:19

На рахунок слов'ян. Є така думка, що намагаються слов'ян пересварити, щоб ми перегризлися між собою. Так як слов'ян багато в яких країнах побоюються. Нажаль джерела вказати не можу, бо не пам'ятаю, де читав.


аватар

#24 Відповів Користувач yushchenko, 8 Вересень 2008 22:38

Tarasivets, ти починаєш хамити- це перша ознака відсутності аргументів, мені тебе шкода- живеш радянськими казками про дружбу народів.
п.с.: Патріоти бісові - це що звинувачення в тому , що люди люблять свою Україну , чи як ? recourse


meandor,Те що ми гриземся - наша національна риса , з цим треба змиритись, бо є свої плюси (якщо глибше копнути) laughing
Козак козака за чуба потягає- сильнішими стануть обидва.
Крім того- "В спорі народжується істина", це не я казав


аватар

#25 Відповів Користувач novik, 9 Вересень 2008 11:24

А хіба поляки, чехи, болгари не слов'яни? Чому, коли кажуть про дружбу між слов'янами, де хто має на увазі в першу чергу дружбу з Росією, забуваючи про решту слов'янських народів? Та й взагалі у мене великий сумнів про слов'янське походження руських.




Інформація


Повідомлення

Гості не можуть обговорювати публікації.




Календар

«    Грудень 2008    »
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

 

Форум

Хтось курить, хтось ні
Українська розкладка на ...
Асоціації
Створити гру?
Кожен трошки про свій к ...
Слово "хохол"
Романтичні пісні:)
Назад в історію
Домашні улюблинці
"казочка Діда Пана ...