Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137130
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
сер 18

Гуртомівка на День Незалежності

 (голосів: 9)

Запрошуємо на святкування дня Незалежності України в місті Києві

Гуртомівка на  День Незалежності

Місце зустрічі: Майдан Незалежності або Хрещатик
Час:  24.08.2009 між 08:00 і 09:00 для того щоб зайняти гарні місця

На фото з власного архіву зображено парад в Києві в 2008 році. Ліцензія зображення cc-by-sa-3.0

Так зустрічаємося тут (біля входу в готель "Козацький" здається)
Сходимося на 8:30, певний час будемо чекати на тих хто буде спізнюватися.
Для всіх хто буде на зустрічі відішліть мені власні мобільні в приват на випадок, якщо хтось загубиться.


Запрошуємо усіх бажаючих !! Одягніть вишиванку, візьміть з собою прапор України (хто не має може його знайти за 30 гривень:) , відсвяткуймо це свято ГУРТОМ!!!

Відгуків 63  Переглядів: 2034
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач ua2004, 18 Серпень 2009 15:17

А може треба таке зробити в усіх містах?


#2 Відповів Користувач weber, 18 Серпень 2009 15:19

Як кажуть прапор в руки :)
В Києві нас вже буде двоє я і Lafter


#3 Відповів Користувач Lafter, 18 Серпень 2009 15:36

ua2004, непогана ідея. Мабуть, треба створити тему на форумі, і там збирати гуртомівців з усіх усюд)) Хоча краще буде створити кілька тем — на кожне місто, щоб ніхто не плутався...


#4 Відповів Користувач Konfucius, 18 Серпень 2009 16:14

ех... я в Києві буду аж десь з першого вересня. Не страшно, знайдемо нагоду зустрітися.


#5 Відповів Користувач weber, 18 Серпень 2009 16:18

Konfucius Звичайно :) Нагоди не пропущу, з контактуємося


#6 Відповів Користувач Krol2021, 18 Серпень 2009 16:25

Вам потрібно трохи краще організувати це зібрання


#7 Відповів Користувач andy_forummer, 18 Серпень 2009 16:38

Krol2021, коментар ні про що...
Я, наприклад не бачу кращого варіанту, ніж зібратися на конкретному місці в помітному одязі.


#8 Відповів Користувач weber, 18 Серпень 2009 16:46

Маршрут мінімум це сам парад і відвідини співочого поля з квітковою виставкою.


#9 Відповів Користувач ol_ha_ol, 18 Серпень 2009 17:26

Вишиванка гривень двісті, прапор, кажете, можна знайти за тридцять, дорога туди-назад близько ста, та ще по місту тролейбус-метро, та щось похавати... Це якщо їхати одному! А у мене дружина та дитина теж захочуть поїхати! Мда, у мене зарплата держ.службовця - 900 гривень!!! Нереальне задоволення :( Отже, на городі картопельку буду копати і День незалежності святкувати :)


#10 Відповів Користувач Lafter, 18 Серпень 2009 17:33

Ех... у мене, на жаль, також вишиванки немає. Проте стяг собі дуже хочу smile


#11 Відповів Користувач weber, 18 Серпень 2009 17:41

За відсутність вишиванки ніхто ж бити не буде, але від недавнього часу маю.


#12 Відповів Користувач hodek, 18 Серпень 2009 18:43

uaweber
Як кажуть прапор в руки :)
В Києві нас вже буде двоє я і Lafter

Чом лише двоє? Мо я підтягнусь.
---------------------------
Хотілось би детальніше про ліцензію... що воно таке і з чим їдять.


#13 Відповів Користувач weber, 18 Серпень 2009 18:53

Ну це на той момент коли я писав нас було двоє :) Будем раді бачити.
------------------
Стосовно ліцензія, то там власне все написано якщо клацнути.
Ви маєте право поширювати та змінювати це зображення за умови збереження авторства та умови що похідна робота буде теж під цією ліцензією.
Ну це написав, щоб люди знали що є не лише копірайт, а й є багато вільного

До речі віднедавна після голосування серед користувачів вікіпедія іде під цією ліцензією


#14 Відповів Користувач Povstanec, 18 Серпень 2009 20:02

молодці.
думаю то твоя weber ідея - молодець, респ +1.
Фото - обов’язково! :)

створи таку тему на трекері - туди більше активних заходить, принаймні практика так показує :)


#15 Відповів Користувач Krol2021, 18 Серпень 2009 20:27

andy_forummer, ні, ну чому ?!
Я б порадив знайти наперед хороше місце, щоб потім не було тисканини.Наприклад щоб наші не губились, зробити плакат "Гуртом".Це суто моя думка


#16 Відповів Користувач weber, 18 Серпень 2009 21:19

Povstanec , Ідея моя і Lafter'а, спілкувалися в конференції гуртом.
Місце щоб зайняти нормальне треба раніше вийти. минулого року я стояв навпроти КМДА

але всіх солдатів не бачив, але біля баби була така тиснява, що там взагалі нічого не видно, і прийшлося йти по вулиці поки не знайшов нормальне місце.


#17 Відповів Користувач jinotot, 18 Серпень 2009 23:41

Хлопці! Збирайтеся краще вночі напередодні -- дивитися на репетицію, і цікавіше, і людей поменше :) Хто витривалий, той дочекається ранку і подивиться й сам парад, ну, і місце непогане займе...


#18 Відповів Користувач Lafter, 18 Серпень 2009 23:43

Варто б прикріпити новину, бо її ніхто й не знайде скоро


#19 Відповів Користувач weber, 18 Серпень 2009 23:45

Сьогодні наче була репетиція, але я через погодні умови не їздив, хоча пізніше вони вже і покращилися
За прикріплення вже написав


#20 Відповів Користувач rockinrivne, 19 Серпень 2009 11:39

і який прикол тратити такі великі гроші на простий парад?
Ось в Києві вже гарячу воду відключають!


#21 Відповів Користувач Lafter, 19 Серпень 2009 13:50

rockinrivne, і життя втратило сенс?


#22 Відповів Користувач rockinrivne, 19 Серпень 2009 13:58

я в Дніпрі миюсь =)


#23 Відповів Користувач weber, 19 Серпень 2009 13:59

Де буде зустрічатися, чого ніхто нічого не пропонує? Можна біля Поштамту біля глобуса, можна з іншої сторони біля жовтневого?, бо на старому місці мабуть буде не пробитися


#24 Відповів Користувач abodnya, 20 Серпень 2009 15:55

Народ, я постараюсь підтягнутись. А парад звістно ж на хрещатику буде? Бо я не вкурсі, ніколи не ходив на парад =). Щодо плакату гарна ідея, не треба буде ходити і волати "Агов, Гуртом! Де ви є? Агов" :D .


#25 Відповів Користувач weber, 20 Серпень 2009 20:05

Що ж це вже хоч щось. Тим хто висловить бажання перед самим 24 відішлю мій мобільний про вся к випадок і прикмети :) за якими мене можна буде впізнати. Місце поки вибираємо


#26 Відповів Користувач MickyMouse, 20 Серпень 2009 21:23

80919105586 це мій мобільний, я в принципі і так в Киеві) Тому на параді буду на 99%. Буду в чорній вишиванці та дуже кучерявим)


#27 Відповів Користувач Lafter, 20 Серпень 2009 21:59

Поки що п'ятеро в кращому разі. Вже щось. Не соромтеся, люди, пишіть-приходьте! І без вишиванки, і без прапорів, хоч з аквалангом і в ластах — головне, щоб більше народу зібралось! fellow


#28 Відповів Користувач (Deadman), 21 Серпень 2009 11:49

Я буду! напишу точніше пізніше. :)


#29 Відповів Користувач hodek, 21 Серпень 2009 11:50

Постоїмо, познайомимось, подивимось, пофотографуємо...
і що далі? Не обдумували?
--------------------
Я б пропонував зустрітися на одну станцію метро нижче, щоб була можливість подивитися, пофотографувати ще коли вони ховаються.
Але ж є й зворотня сторона.. спробуй тоді ще нормально стати вище.


#30 Відповів Користувач Lafter, 21 Серпень 2009 13:41

Цитата: hodek
і що далі? Не обдумували?

Та ні, для цього ж і створили тему.

А станція метро нижче — це?


#31 Відповів Користувач abodnya, 21 Серпень 2009 16:46

Народ можемо роздрукувати на А4 логотип "Гуртом" і стояти з ним біля виходу з метро і чекати на інших)) То може зустрінемось біля виходу з метро (навулиці). Я Київ знаю не дуже гарно, тому ходитиму з мапою)).
Ось мій номер: 80671366726


#32 Відповів Користувач hodek, 21 Серпень 2009 18:10

А станція метро нижче — це?

Площа Льва Толстого
------------------------------
Народ можемо роздрукувати на А4 логотип "Гуртом"...

Я роздрукував те що на авці.


#33 Відповів Користувач (Deadman), 21 Серпень 2009 19:03

Я буду з дівчиною love . Вишиванки не маю. А прапір на будинок напевно повішу bully (приватний).

А сенсу прапора брати, щоб на плечах тримати belay ?

Сам з Рівного, приїду на парад, погуляти по Київу і гуртомців хотів би побачити lol . Тому був би дуже вдячний, за якусь маленьку "культурну прогрнаму"(десь піти чи хочаб поради куди можна сходити).


#34 Відповів Користувач abodnya, 21 Серпень 2009 19:23

Дедман, можеш повести дівчину в Маріїнський парк, там є де погуляти, подихати відносно свіжим повітрям. А як прапор україни годиться маленький прапорець такого розміру як прапори які роздавали під час виборів? Ну так що, де буде зустріч? Що вирішили? Хай місце зустрічі вирішить автор сходки.


#35 Відповів Користувач ua2004, 21 Серпень 2009 19:57

Цитата: abodnya
можеш повести дівчину в Маріїнський парк

Так, я там був. Там СУПЕРОВО! А ще пропоную на Парковий міст біля стадіону Лобановського, а також у Парк слави біля Лаври - там видно весь лівий берег!


#36 Відповів Користувач weber, 21 Серпень 2009 21:24

Так зустрічаємося тут карта
Сходимося на 8:30, певний час будемо чекати на тих хто буде спізнюватися.


#37 Відповів Користувач abodnya, 21 Серпень 2009 21:39

Так скільки народу вже збирається? Хто з команди "гуртом" трекеру йде на сходку?


#38 Відповів Користувач tryzub, 21 Серпень 2009 22:55

Я теж збирався іти на парад. Тож приєднаюсь до вас) Мій телефон 80505274060


#39 Відповів Користувач Lafter, 22 Серпень 2009 00:08

abodnya, 8 чоловік (поки що): я, weber, hodek, abodnya, (Deadman) з дівчиною, MickyMouse і tryzub.


#40 Відповів Користувач (Deadman), 22 Серпень 2009 12:19

В Маріїнський парк підемо обовязково. І на міст теж. А можна коротко про ту традицію з замками.(Я там був)

А от парк слави, це там де величезна арка?

З Рівного до Київа я купив білети плацкард по 16 грн. )))


#41 Відповів Користувач weber, 22 Серпень 2009 12:26

Я уявляю це так, збираємося, дивимося парад і рухаємося в напрямку арки дружби народів, звідти до маріїнського парку і так до співочого поля на виставку квітів, ну а там вже побачимо + на місці все можна буде обговорити.
Можу сказати, що той міст "стрьомний" :), дерев'яні дошки в деяких місцях хитаються, а так нічого гарно.
Стосовно парку слави то не зовсім, цей парк за Арсенальною.


#42 Відповів Користувач (Deadman), 22 Серпень 2009 15:10

Пристойно! Я за!! winked

Пропозиція до адміна. Можна створити розділ на форумі з назвою "Сходини". І там обговорювати, викладати фото та висловлювати побажання відносно зусрічей гуртомців.

А планувати зустрічі можна і на головній.

Це додасть відвідуваності форуму та якось впоряткує данну інформаціє.



#43 Відповів Користувач hodek, 22 Серпень 2009 18:57

Реально, на подібні випадки потрібно свій стяг "Гуртом" десь надрукувати.


#44 Відповів Користувач weber, 22 Серпень 2009 19:02

Та я тільки за. Треба в Повстанця питати де вони свій робили


#45 Відповів Користувач abodnya, 22 Серпень 2009 20:27

Хто зможе зробити логотип з написом "Гуртом" великого розміру (скажімо наприклад 1000х700)?


#46 Відповів Користувач hodek, 22 Серпень 2009 22:50

abodnya - я матюкнувся щойно.
----------------------------------
Свій стяг, власне у тому проблєми нема, всьо прост у суму у гривнях впирається.


#47 Відповів Користувач abodnya, 23 Серпень 2009 00:11

Ну власне так.


#48 Відповів Користувач MickyMouse, 23 Серпень 2009 15:38

Не знаю чи відомо вам , що місце зустрічі на карті ви поставили якраз біля МакДональдса) До речі я не зможу встати та підійти оО 8.30 як підїду на майдан то перезвоню...


#49 Відповів Користувач weber, 23 Серпень 2009 17:11

Власне Мак це будинок №1 він лівіше а це саме готель.
Мені на 8:30 теж треба буде рано вставати, поки всі зійдуться, якраз нормально


#50 Відповів Користувач Lafter, 23 Серпень 2009 17:13

Мені о пів на сьомій годині прокидатися, але нічого, переживу якось)) А на мапі точно "Козацький", нещодавно повз нього проходив.


#51 Відповів Користувач weber, 23 Серпень 2009 17:14

Ну і власне якщо Ви підійдете до людини і спитаєте та вона чи не та ніхто Вас бити не буде.
Я буду в вишиванці, і білих штанях. Скоріш за все матиму за спиною рюкзака коричневого, він колоритний побачите.
Ну а так ми вже з Lafter'ом бачилися тож одне одного побачимо.


#52 Відповів Користувач Lafter, 23 Серпень 2009 18:06

У мене чогось виходить приходити усюди раніше, тож не соромтеся питати у чорнявого хлопця середнього зросту в помаранчевій футболці і сірих шортах, який снує туди-сюди від нудьги, чи він з Гуртом laughing


#53 Відповів Користувач (Deadman), 23 Серпень 2009 18:31

Ок, я вже буду виходити...

Я приїжджаю в Київ о 6-й. Тому напевне все таки ми( love ) буду першими.

Я(ВОЛОДЯ) буду в білому і з білою сумкою Global Gathering.
Анюта( love ) можливо буде у вишиванці.


#54 Відповів Користувач abodnya, 23 Серпень 2009 18:59

А хрін його знає що я завтра вдягну тому не відписуватимусь. Короче я вас знайду. Така собі купка людей у вишиванках.


#55 Відповів Користувач weber, 23 Серпень 2009 19:10

До речі перегляньте прогноз погоди на завтра, для уникнення проблем. Можливий короткочасний дощ тож майте на увазі


#56 Відповів Користувач hodek, 23 Серпень 2009 20:06

Гідрометеорологічний центр розрахував, що зливник прийде до Кийова у день. Тож сподіватимемось мокнути на параді не будемо.
----------
Не наю.. щось я не маю бажання вдягати вишиванку... хоча хто зна.


#57 Відповів Користувач tryzub, 23 Серпень 2009 20:14

Зауважте також, що завтра буде закрита для входу-виходу станція метро Майдан Незалежності.
Я буду у футболці збірної з номером 8, джинсах і кедах)


#58 Відповів Користувач weber, 23 Серпень 2009 20:19

Сьогодні думаємо одне а завтра вдягнемося по погоді :)

Стосовно метро особисто мені діла нема, я добиратимусь наземним транспортом


#59 Відповів Користувач LightHouse, 23 Серпень 2009 22:54

З вами гуртом я нещодавно. Хоч і не вдається приїхати до Києва але, сподіваюся, ми зможемо зустрітися іншого разу! Будемо у вишиванках у своєму місті. Всіх вітаю.


#60 Відповів Користувач Lafter, 23 Серпень 2009 23:59

Що ж, вітаю із Днем Незалежності, панове!

Ех, на 2 секунди поспішив))


#61 Відповів Користувач abodnya, 24 Серпень 2009 00:02

Я буду через дупу добиратися. Через "Золоті Ворота" і далі пішаком))


#62 Відповів Користувач winda, 24 Серпень 2009 12:08

З днем незалежності нашої неньки-України!!!
вибачайте, що вклинююсь, але якщо є гуртомівці з Києва, то дуже прошу 20.09 на ходу у вишиванках)))
подробиці тут
буде весело)))))))

Гіперпосилання прибрано, а подробиці можна було написати і ТУТ.


#63 Відповів Користувач abodnya, 24 Серпень 2010 10:14

Якщо хтось запізнивсь, дзвонить0671366726



додати Написати відгук: