Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137144
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
гру 31

З Новим 2011 роком всіх вітає Гуртом!

 (голосів: 10)

З Новим 2011 роком всіх вітає Гуртом!

Бажаємо, щоб новий рік для вас був успішним, спокійним, наповненим щастям та любов'ю, щоб збулися всі ваші мрії.


Також, якщо не маєте що дивитися на ТБ, згадайте нашу новорічну програму:
http://www.hurtom.com/culture/films/7589-novorchna-programa.html

Відгуків 41  Переглядів: 1423
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач Толя, 31 Грудень 2010 23:20

Вітаю всіх гуртомовців з Новим Роком. Всього найкращого, розвитку нашому порталу і особистих досягнень...


#2 Відповів Користувач igorgladunyak, 31 Грудень 2010 23:28

Вітаю всіх з Новим Роком! smile


#3 Відповів Користувач AndriyVoron, 31 Грудень 2010 23:53

З Новим Роком шановні пані та панове!


#4 Відповів Користувач xVasylx, 1 Січень 2011 00:07

З новим роком!!!! smile


#5 Відповів Користувач dyna, 1 Січень 2011 00:17

Всіх з новим роком!!!


#6 Відповів Користувач Воїн, 1 Січень 2011 00:19

З Новим Роком всіх!!!


#7 Відповів Користувач GXTaras, 1 Січень 2011 00:26

Приєднуюсь до привітань! smile


#8 Відповів Користувач Skiff_one, 1 Січень 2011 00:29

Щирі вітання всім українцям. З Новим роком!


#9 Відповів Користувач xStevex, 1 Січень 2011 00:29

БУГАГА


#10 Відповів Користувач RomaDog, 1 Січень 2011 00:59

Урааааа!!!!


#11 Відповів Користувач snail, 1 Січень 2011 01:13

Всіх вітаю з новим роком 2011 особливо щирих Українців !! winked


#12 Відповів Користувач wrongman, 1 Січень 2011 01:51

СЛАВА-А-А-А УКРАЇНІ-І-І-І !!!!!


#13 Відповів Користувач patriot482, 1 Січень 2011 02:59

Героям Слава!!! Вітання всім щирим УКРАЇНЦЯМ!!!


#14 Відповів Користувач terminator.92, 1 Січень 2011 03:57

З Новим Роком, гуртомівці!


#15 Відповів Користувач Soyer, 1 Січень 2011 07:12

З Новим Роком!!!!


#16 Відповів Користувач AntonyX, 1 Січень 2011 10:13

Приєднуюсь до всіх привітань! І таке маленьке ще від мене вітаннячко:
Хай Новий рік простелить шлях безмежним щастям і добром, у ваших серцях і очах зоріє радість із теплом! Всіх Гуртом із Новим роком!


#17 Відповів Користувач avtovas, 1 Січень 2011 11:10

З новим роком!!! І нехай збудуться всі ваші побажання які ви загадали коли пробивав ваш годинник. Любові, терпіння, взаємопорозуміння, Ласки від Господа Бога і все внас получиться.
Слава Україні!!!


#18 Відповів Користувач Vasyl37, 1 Січень 2011 11:48

З Новим Роком!Хай збудяться ваші мрії!


#19 Відповів Користувач bogocity, 1 Січень 2011 11:55

Щоб цей Рік був на славу Україні, а не на ганьбу предкам bully


#20 Відповів Користувач BorW4uk, 1 Січень 2011 12:17

дякую


#21 Відповів Користувач thorng, 1 Січень 2011 12:38

З НОВИМ 2011 РОКОМ!!!!!


#22 Відповів Користувач Dragon_rex, 1 Січень 2011 12:48

Всіх з Новим Роком!
Дякую Гуртом за те що ви є)
Всі бажаючі можуть взяти малюнок постеру з теми для віндовс7
http://windows.microsoft.com/ru-RU/windows/downloads/holiday
-lights


#23 Відповів Користувач лис, 1 Січень 2011 13:22

Dragon_rex, вітаю всі гуртомівців з Новим роком! Успіхів і натхнення в покращенні українського сайту!

Малюнок з постеру можете взяти, для нас це буде радість)))


#24 Відповів Користувач MoonyO_O, 1 Січень 2011 13:27

З Новим Роком Гуртомівців і Всю УКРАЇНУ !


#25 Відповів Користувач Форкуш, 1 Січень 2011 13:40

Всім дякую і приєднуюся до Всіх привітань!!!
Ми - Україна!!!


#26 Відповів Користувач Brodyaga, 1 Січень 2011 13:56

У новому році хай щастить
Голова хай не болить
Дятли ті, що нас довбають
Хай негайно поздихають.
Грошеняток більше в двоє
А кохання навіть втроє.
І нехай цей рік зайчачий
буде кращий ніж тигрячий

Хай портал процвітає!! Щастя, шоб всьо виходило з першого разу, щоб не тратити час на дебаг=) Менше глюків=)


#27 Відповів Користувач TYRAEL, 1 Січень 2011 14:53

З НОВИМ 2011 !!!

Двоє карликів в кремлі
Верещать "Ми-пуп землі"
Українці не бояться,
Колядують, веселяться.
Маєм в дупі стільки газу,
Що ще й вам дамо по разу.
Москалі закрили газ,
Щоб замерзли піськи в нас.
Не ведіться ви на це,
Бо зігріє вас сальце!
Шинка, м'ясо і ковбаси,
Всі різдвяні прибамбаси.
В дупі бачили газпром.
Всіх вітаємо з Різдвом!

Щоб Євро сховане в коморі,
Щоб сало рохкало у дворі,
Щоб гаражі стояв Ферарі,
А в хліві Лексус ще у парі,
У хаті - з мармуру камін,
Та і басейн, хоча б один,
Щоб гідромасажер з джакузі,
Щоб Хенессі бовталось в пузі,
І щастя вам не лізло боком,
Коротше, всіх вас з Новим Роком!!!!

Вибачте за нескромність, ще раз з НОВИМ РОКОМ!!!


#28 Відповів Користувач xajik, 1 Січень 2011 15:53

всіх з Новим Роком !)


#29 Відповів Користувач BOLERO, 1 Січень 2011 15:59

Слава УКРАЇН!!!


#30 Відповів Користувач Kramar, 1 Січень 2011 16:05

У Новий рік з hurtom і з добром! :)


#31 Відповів Користувач piligrimm97, 1 Січень 2011 16:08

З Різдвом та Новим 2011 роком!!!


#32 Відповів Користувач Генпрокурор, 1 Січень 2011 17:43

З Новим Роком всіх!!!!!!!!!!!


#33 Відповів Користувач _Slavik_ , 1 Січень 2011 17:46

Вітаю всіх з Новим Роком. Бажаю у 2011-му розвитку для сайту, а для всіх його керівників, учасників проектів, і простих користувачів щастя, успіху у всьому, і щоб цей рік був кращим для вас всіх ніж попередній.


#34 Відповів Користувач Mavka7, 1 Січень 2011 17:46

Вельмишановне товариство! З Новим Роком!!!!!


#35 Відповів Користувач Kirin, 1 Січень 2011 18:14

Усіх із Новим 2011 Роком!!! Щоби він кращий за три останніх вкупі!!!


#36 Відповів Користувач Dimax, 1 Січень 2011 20:58

вітаю усіх з новим роком!!


#37 Відповів Користувач yanyan, 2 Січень 2011 01:05

Всіх з Новим Роком!!!!!!!!!!!!


#38 Відповів Користувач mikssss, 2 Січень 2011 14:53

з Новим Роком! wink


#39 Відповів Користувач andriy ua, 2 Січень 2011 15:45

Вовком хай завиють Москалі,
Хай жиди заверещать як свині.
Свято нині на моїй землі,
Новий Рік на УКРАЇНІ!!


#40 Відповів Користувач insatiate, 2 Січень 2011 21:47

Усіх з НОВИМ РОКОМ!!!!


#41 Відповів Користувач Palij, 3 Січень 2011 01:08

Шановне панство, вітаю Вас із НОВИМ РОКОМ!!!! Бажаю сили ,натхнення і удачі!



додати Написати відгук: