Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137144
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
тра 15

Суд заборонив проводити акції протесту під приїзд Медведєва

 (голосів: 6)

В суботу Київський окружний адмінсуд заборонив опозиції проведення акцій протесту 17 травня 2010 рок під час візиту президента Росії Дмитра Медвєдєва. Про це в суботу повідомляє прес-служба "Свободи".


Таке рішення суд прийняв за позовом КМДА. "Свободі" та партії "За Україну" заборонено проведення масових заходів у Києві 17 травня 2010 року у центральній частині Києва, зокрема, на вул. Банковій, Хрещатику, Майдані Незалежності, Арсенальній площі та Контрактовій площі.


"З метою уникнення будь-яких сутичок між представниками різних політичних поглядів, враховуючи попередній досвід забезпечення охорони громадського порядку під час подібних акцій, а також конфліктів з нарядами міліції, що можуть призвести до різкого загострення ситуації та масового безладу... на час запланованого офіційного візиту в Україну президента Російської федерації Мєдвєдєва 17-18 травня", - мотивував своє рішення суд.


Суд також послався на закон про основи національної безпеки України, зокрема на пункт "своєчасне виявлення, запобігання і нейтралізації реальних та потенційних загроз національним інтересам".


"Свобода" вважає рішення суду необґрунтованим та має намір оскаржити його в Апеляційному суді.


Українська правда


Від себе додам, що це аж ніяк не означає, що треба здаватися. Рішення діє на партію, а не на окремих людей, тому не бійтеся. Тим більше, що заборона мітингу - це обмеження базових прав людини.

Відгуків 17  Переглядів: 724
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач bssergy, 15 тра 2010 17:47

Які можуть бути акції протесту під час приїзду президента іншої держави, я не розумію! А хтось подумав, як це буде виглядати в очах решти світу? Чому відразу повинен відбуватися той весь цирк з остогидлими націоналістичними гаслами і безглуздими викриками і балаканиною. Ну і кому це потрібно і до чого це приведе?? Я може чогось не розумію, коли йдеться про любов до батьківщини, але по моєму піднімати її на ноги треба конкретними діями, вчинками, які б сприяли її розвитку, а не нікчемними мітингами націоналістів, чи то пак, проросійськи налаштованих сил, вони вже всім набридли!


#2 Відповів Користувач MFX, 15 тра 2010 17:53

Решта світу закрила очі на нас, ми їй не дуже потрібні. Так що треба самим за себе боротись.


#3 Відповів Користувач Konfucius, 15 тра 2010 17:57

Ми вже і так дуже огидно виглядаємо в очах решти світу. А коли ще не будемо навіть протестувати проти цього самі, тоді вже нас просто не зрозуміють.


#4 Відповів Користувач SkiF, 15 тра 2010 19:00

А дихати цей, вибачте, грьобаний суд не заборонив? =)


#5 Відповів Користувач melman_bz, 15 тра 2010 19:15

bssergy
Я теж так вважаю!!!)


#6 Відповів Користувач Rar, 15 тра 2010 19:15

Ще б ввели коменданську години .


#7 Відповів Користувач Lafter, 15 тра 2010 19:45

bssergy, "А що скажуть люди?" - невже не зрозуміло, що щоб ті люди не казали або не думали - їхні слова нічого не змінять? Це по-перше.

По-друге, що за заборони мітингів? (Мені от справді цікаво, що на це скаже решта світу). Це вже третя, якщо не помиляюсь, за нової влади. І справді: скоро введуть комендантську годину і військовий стан.

В Конституції чорним по білому: "Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи
місцевого самоврядування. Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку - з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей."

Нічого з виділених пунктів не трапиться, якщо люди виражатимуть хоч і недієвий, але протест.


#8 Відповів Користувач TwinPeaks, 15 тра 2010 20:57

Це що, з приходом до влади Януковича тепер і нам треба влаштовувати мітинги кожного 31(чи якого там у нас)-числа?!


#9 Відповів Користувач XAPKIB, 15 тра 2010 22:21

Дехто не розуміє відповідальності моменту, або взагалі засланий козачок, тому його все влаштовує... а насправді, з яцього починається диктат в любій країні.


#10 Відповів Користувач ZASE, 15 тра 2010 23:38

Ось тут і закінчується демократія. Оскаржити рішення зможуть лише в понеділок. Також, мєдвєд поїде пропагандувати в один із Київських ВНЗ.

Щодо дій та результатів цих дій, точніше навіть конкретних дій. Будь-якій конкретній дії завжди передує дія підготовчого плану. Інакше кажучи, щоб зробити омлет, потрібно піти і придбати всі необхідні компоненти, прийти додому і приготувати їх.
Теж саме і в даній ситуації. Мітинг - це прояв незгоди та заклик людей. Оскільки переважній частина населення боїться вийти і показати свою незгоду(підсвідомо спрацьовує савєтське зомбування), то потрібно показати приклад, що є люди, які не бояться вираження своїх політичних поглядів.

І не обов'язково йти під прапором чи бути членом певної партії - треба йти за Україну!

Світ навпаки гарно сприйме можливий мітинг, оскільки це прояв прав і свобод людини, а також те, що не всі згодні об'єднуватися з москалями.


#11 Відповів Користувач slipdem, 15 тра 2010 23:49

Сумніваюсь що світ сприйме хоч щось від України всерйоз після всіх тих цирків що у нас відбуваються.


#12 Відповів Користувач cossack, 16 тра 2010 00:21

bssergy, ти не прав, цього вони очікують, поясни, будь ласка, про які ти конкретними дії говориш, я на мітинги на жаль не ходжу, але в мене вже урвався терпець спочатку ухвалюють закон що не можна оскаржувати укази президента, ухвалюють цензуру на каналах, репресії, а потім заборону на проведення акцій, сидіти вдома і чекати кращого нема підстав - це скоріш визнавати це свавілля цю здачу національних інтересів, якщо не піти 'привітати' цих пройдисвітів, а інше вони не розуміють - іншого разу взагалі може не бути, влада йде до диктатури кремля, якщо звісно це влада, як то кажуть москальський шматок лайна смердить найсильніше і з ним треба боротися, бо дихати завтра може не буде чим, поки ще є змога мирно, а далі .. хай нам Бог помагає.
Слава Україні!


#13 Відповів Користувач bssergy, 16 тра 2010 00:24

а хтось подумав, що потрібно зробити для того, щоб Україну сприйняли всерйоз? та ні! всі, як комуністичні, так і промосковські, так і націоналістичні акції здійснюються суто лиш з чиєюсь вигодою!!! і не більше! це просто комерційний хід, а не ніяке там відстоювання ідеалів і тому подібне. ну і окрім того, те, що ми багато говоримо це добре, але якщо за словами немає діла, це вже от і є несерйозно. так не можна


#14 Відповів Користувач an.coffe, 16 тра 2010 03:18

Znajete w chomu nasha bida, w tomu shcho bilshist z nashyx gromadian ne uswidomliuje shcho take buty ukrajincem, - buty patriotom swojeji zemli. I nawit jakshcho wyxodymo na mityngy chy protesty to ne cherez twerdu wiru w krashche majbutnie, a prosto tak bo meni shchos ne pasuje. Dumaju shcho poky my UKRAJINCI ne uswidomymo shcho take buty solidarnymy mizh soboju to do toji pory budut' zvuchty zaklyky, narazi myrno a dali Pomagaj nam Bog. Tilky duzhe chasto liudy zabuvajut prostu istynu, de dwoje chubliatsia tam tretij tishytsia. Jak na mene to pora obdumuwaty nashi diji i pers za wse uswidomliuwaty shcho ne mozhna dopustyty do bratowbywstwa. I shchob nixto ne kazaw shccho ja tilky bazikaju, to jak pryklad podaju rux Solidarnosc u Polshchi, jakyj powstaw w 70 rokax mynulogo stolittia. (pry nagodi możety oznajomytyś z jix ciliamy, a takozh zwernit uwagu na postat otcia Jerzy Popieluszki)


#15 Відповів Користувач andy_forummer, 16 тра 2010 13:04

Люди ходять на протести для того, щоб висловити своє незадоволення. І вони об'єднуються навколо політичних сил, які теж мають щось проти. Так, це могла би бути напр. провспілка (як колись у Польщі), але народ хоче жити мирно, і тому активність провспілок низька. Партії зараз - єдине, навколо чого можна об'днуватися з українським прапором (для чого брати якоїсь партії?) Мирні протести показують людям, що не тільки вони небайдужі. Чим більше людей, тим більше можна зробити (перегородити, наприклад, декілька доріг). Але мирні протести - перший крок, без якого не обійтися. Конкретна заборона нічого не означає, наразі всі люди можуть йти на протести.
Для України зараз єдиний вихід - міняти влади і йти на протести для того, щоб влада не почувала себе спокійно.


#16 Відповів Користувач an.coffe, 16 тра 2010 15:06

molodec' Andy forummer, skazav jak vidrizav!
a) xodyty na protesty z praporamy nashoji derzhavy.
b) xodyty, shchob vlada ne pochuvalas bezpechnoju.


#17 Відповів Користувач Ora, 17 тра 2010 09:05

Та просто Якнучара переживає щоб знову хтось яйцем унього не поцілив щоб не "обробитись" при медведі)))



додати Написати відгук: