Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137130
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
тра 25

Євробачення 2008: Україна друга

 (голосів: 8)

Євробачення 2008: Україна друга

Так, стільки розпропагований та розрекламований Діма Білан з Росії у всіх відняв перше місце. Слід сказати, що голосування не проходило чисто за волею та почуттям серця людей, коли наприклад чудова пісня Хорватії чи Грузії не попала навіть у п'ятірці кращих. Також відзначу особливі старання Ані Лорак - адже, думаю зі мною усі погодяться, вона видала усі сили, що особливо було видно на кінці її пісні Shady Lady. Далі відео 3 переможців - Росії, України та Греції.

1. Росія: Діма Білан (Believe)


2. Україна: Ані Лорак (Shady Lady)


3. Греція: Калоріна (Secret Combination)


Грузія: Діана Гуртска (Peace Will Come)


Хорватія: Kraljevi Ulice & 75 Cents (Romanca)

Відгуків 41  Переглядів: 4274
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач Nestor, 25 тра 2008 02:10

Всі голосували за Білана , бо боялись , що його туди відправлять втретє


#2 Відповів Користувач Prooff, 25 тра 2008 02:18

Україна - THE BEST! Ані Лорак 1ше місце від України!!!


#3 Відповів Користувач ua2004, 25 тра 2008 08:24

Конфуцій, не прикалуйся, Хорватія - найгірша пісня, яку я коли-небудь чув. Як таке фуфло взагалі пустили на Євробачення? angry
Хочу похвалити Вірменію. Особисто мені дуже сподобалася пісня Болгарії. Шкода, що вона не пройшла у фінал.
Гадаю, 2, 3 і 4-те місця посідають справжні переможці - так завжди. А перше чомусь завжди дістається по блату (згадаймо, як виграла Сербія). У Дібілана не пісня, а якісь воплі. Жодного мистецтва.
Ані Лорак хвалю. Молодчина. Так рвалася на Євробачення. Я навіть не думав, що вона увійде в десятку. А тут аж друге місце! Так як і минулого року. Вкотре Україна показала усім, що тут живуть справжні таланти. Тільки мені не сподобалося одне: коли показували нашу красуню з українським прапором, увесь пейзаж псував нагла жаба Кіркоров зі своїм москаляцьким прапором. am


#4 Відповів Користувач Konfucius, 25 тра 2008 09:49

ua2004, якраз на Вірменії, хоч як я не старався, я нічого так і не знайшов... what
Хорватія оригінальна, взагалі на мій погляд найгіршою була Франція та Босна і Герциговина crying


#5 Відповів Користувач StarWolf, 25 тра 2008 09:55

а Туреччина на якому місті?


#6 Відповів Користувач almyt, 25 тра 2008 09:58

Ні, ну ви уявіть... ми москалям 12 балів дали... а вони нам... всого 8! Як були вони козлами так і залишились! А за того "гомика" я взагалі в шоці!


#7 Відповів Користувач Konfucius, 25 тра 2008 10:07

StarWolf, на сьомому...


#8 Відповів Користувач Krol2021, 25 тра 2008 10:20

УРА !!!!!!!!!!!!!!
2 ге місце !!!!!!!!!!!!!!!!

Спасибі за інфу !!!
За друге місце можна файно випити !
smile smile smile
bully bully bully bully
laughing laughing laughing


#9 Відповів Користувач Elrond, 25 тра 2008 10:35

На мою думку головне,що так багато людей(це можна судити по другуму місці) проголосувало за Ані Лорак і Україну.Молодці! lol


#10 Відповів Користувач liova, 25 тра 2008 10:56

Лорак молодець!!! Мені також сподобалась пісня Латвії.


#11 Відповів Користувач meandor, 25 тра 2008 11:24

Nestor,
100% lol .


#12 Відповів Користувач hodek, 25 тра 2008 11:25

Я вражений what ... кого не запитай, Дібілан нікому не до вподоби!!!
Але всі чомусь за нього голосують! Марзм crying ... в мене слова відсутні просто, в голові не вкладається як його можно слухати? wassat
Що ж ми за люди такі?
З ДНЕМ КИЄВА УСІХ шановні і з 2-гим місцем у конкурсі Євробачення!!!


#13 Відповів Користувач meandor, 25 тра 2008 11:53

hodek,
та це дівчатка 12-14 років від нього балдіють. Він пройшов курс гіпнотичного впиву на дітей lol


#14 Відповів Користувач Олег Б., 25 тра 2008 12:05

Я Білана ніколи не слухав але скажіть мені чи є в нього хоча б одна пісня не про любов?


#15 Відповів Користувач Mortified, 25 тра 2008 12:21

А мені деже сподобався виступ Туреччини.

PS А Дібілан мудак. Отак.


#16 Відповів Користувач Не москаль, 25 тра 2008 12:37

Боснія і Ґерцеґовина виступили найкраще. Це якщо не враховувати УКРАЇНУ.

РS. Mortified, Дюбілян москаль, і цим все сказано.


#17 Відповів Користувач ua2004, 25 тра 2008 13:05

Боснія та Герцеговина? Це часом не "покушай" там де чувак вилазить з кошика з білизною??? belay Якщо це хороша пісня, то Україна виграє чемпіонат світу з футболу!
Я не втикаю, які пі*араси в Україні голосували за Діму Уїбана?? 12 балів від України???? wassat angry Краще вже б голосували за безголосого дідугана з Хорватії!
А на рахунок москалів, я склав віршик:

На Євробачення послали Дібілана,
Другий раз того самого уїбана.
За нього всі проголосували,
Щоб третій раз не посилали.
А в Дібілана не пісня - воплі;
Витріть нам, кацапи, соплі.
Ані Лорак і Сердючка у Європі кермують.
Група "Сєрєбро" і Дібілан раком хай пи*дують!


#18 Відповів Користувач almyt, 25 тра 2008 13:09

ua2004 : wink wink wink wink wink wink !!! Красень!!!!!!!!!!!


#19 Відповів Користувач Krol2021, 25 тра 2008 16:47

Діму всі не люблють ... а знаєте чому ? 2 причини.Сам дізнався від чоловічої і жіночої статі :
1)Чоловіча - ... "Пі*арас !!! Голос як в тьолки !!! Ходить як тьолка, одягається як тьолка !!! І пісні - гавно !!!!!!!!
2)Жіноча (дівчача lol ) - ... "Він такий симпатичний, така гарна стрижка, такий хороший голос ,а який красивий .."

От що я почув від знайомих .
І тепер скажіть мені ЩО ЗРОБИТИ цій дівчині ?
Мені навіть за неї feel


Цитата: hodek
Що ж ми за люди такі?

Що це за люди такі ?


#20 Відповів Користувач myroslav, 25 тра 2008 18:55

Konfucius,
Як це не знайшов? Просто у гуглі зроби пошук за темою "Qele qele video" і зявляться варіанти включно з ЮтЮбом. А як би я давав бали то розставив би їх так
Вірменія-12
Греція -10
Росія -8 (дуже навіть хороша пісня, не зважаючи на то шо москаль :)
Франція -7
Латвія -6
Німеччина -5
Швеція -4
Норвегія -3
Ізраїль -2
Польща -1 (в знак спільного проведення чемпіонату Європи по футболу)


#21 Відповів Користувач patriots, 25 тра 2008 19:24

Таких як ми (українців у душі) менше, от дали Уїблану 12 балавів... Може через те що він і є піда р то він там трохи в декого взяв за щоку от йому і дали місце за гарні губки... )


#22 Відповів Користувач Krol2021, 25 тра 2008 19:30

Цитата: patriots
він там трохи в декого взяв за щоку

lol lol lol lol lol lol


#23 Відповів Користувач ELe[]N, 25 тра 2008 19:49

Перший раз Бидлан на Євробачення приїхав з баляриною , другий з олімпійським фігуристом і скрипалем.Всі боялись що третій раз він приїде з Путіним!!!! bully



#24 Відповів Користувач sviatko, 25 тра 2008 20:32

навіть незнаю чого чекати наступного року.... одне добре, Білана на Євробаченні вже ніколи не побачимо :) Українці виступили непогано, як завжди шоу просто супер, але пісня фігня. думаю що в першу трійку повинні були ввійти вірмени, дуже гарна пісня в них була... а ось греки дійсно на свому місці, молодці....


#25 Відповів Користувач Staf, 25 тра 2008 22:36

А як на мене евробачення жах. воно тільки одного разу було нормальним - коли Лорді виграли можете зі мно не погодитись , але ця гопса вже поперек горла стоїть !!!


#26 Відповів Користувач painkill, 25 тра 2008 23:30

Цитата: sviatko
#24 Відповів sviatko, Сьогодні, 20:32

Ну незгоден що пісня фігня, непогана на рівні.
А білан думаю переміг із за фігуриста, от і голосували небулоб ковзанів am , лорак булаб перша wink на мою думку .


#27 Відповів Користувач Doomdrake, 25 тра 2008 23:31

Україна була би першою, як би не Греція з її передертими бітами з Timbaland


#28 Відповів Користувач almyt, 26 тра 2008 07:37

Ви кажете пісня фігня? а що тоді говорити за Білана? Перше місце за те, що по підлозі поповзав!


#29 Відповів Користувач Машулькін, 26 тра 2008 11:09

Діму Білана врятувала гарна пісня (а не її виконання) і видовищне шоу. Все одно НАША Каролінка найкраща!!!!!!!!!!!! І країна в нас найкраща, з найяскравішими талантами! А кацапи........ просто немає слів!!! Ненавиджу їх, за 8 балів! Ненавиджу їх жалюгідний прапор,(коли Філя тримав його біля Ані) на фоні нашого! І як Україна могла таке допустити?!?!?!?!?!?! А, що ви думаєте з приводу цього??????????????????????


#30 Відповів Користувач пентюх, 26 тра 2008 11:44

как скачать видео????))))


#31 Відповів Користувач Машулькін, 26 тра 2008 13:30

Боже, як приємно зустріти таких патріотів як Я!!!!!!!!!!!! Люди, я ВАС люблю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ми-найкращі, правда? Цьом-цьом :-)
А кацапики колись отримають по заслузі!!!!!!!!!!!!!!!


#32 Відповів Користувач Krol2021, 26 тра 2008 16:05

Цитата: Машулькін
Боже, як приємно зустріти таких патріотів як Я!!!!!!!!!!!!

smile

Цитата: almyt
Перше місце за те, що по підлозі поповзав!

Ну так /// lol

Цитата: Машулькін
Ненавиджу їх жалюгідний прапор,(коли Філя тримав його біля Ані) на фоні нашого! І як Україна могла таке допустити?!?!?!?!?!?! А, що ви думаєте з приводу цього??????????????????????


Мене там не було, ніц незроблю.А ви не переживайте, ми теж їм незабаром свиню на людях підставим


#33 Відповів Користувач Машулькін, 26 тра 2008 16:21

Цікаво, а яким чином МИ їм це влаштуєм??? Дуже-дуже цікаво!!!!!
А ви в курсі, що перемогу нашої Кароліночки, Росія вважає своєю заслугою?!?!?!?


#34 Відповів Користувач Goth, 26 тра 2008 16:51

Цитата: Машулькін
Ненавиджу їх жалюгідний прапор,(коли Філя тримав його біля Ані) на фоні нашого! І як Україна могла таке допустити?!?!?!?!?!?! А, що ви думаєте з приводу цього??????????????????????

А що тут сказати? Лорачка поїхала жити і працювати в Росію, її новий продюсер — Меладзе, а пісню Shady Lady їй написав саме той закадичний друзяка Кіркоров. Ось так і маємо те, що маємо...

Можете закидатим мене віртуальним камінням, але я за Лорачку не вболівав. Коли вона ще була українкою і жила й творила в Україні (переважно українською мовою) — то це одне; а зараз, коли вона вже змоскалилася, коли ВПЕРШЕ в історії Євробачення в Україні відбір представника нашої країни не проводився народом, а був тупо нав’язаний (причому 100% нав’язаний новими російськими "спонсорами" Лорачки, котрі в такий спосіб прагнуть її розкрутити в себе) — то це вже не те, за що я хотів би вболівати...

P.S. А взагалі, мляве цього року було Євробачення. Якщо з минулого року пару пісень у мене досі у плейлісті є, то з цьогорічних конкурсантів практично нікого прослуховувати ще раз не хочеться.


#35 Відповів Користувач Krol2021, 26 тра 2008 22:01

Цитата: Goth
Цікаво, а яким чином МИ їм це влаштуєм??? Дуже-дуже цікаво!!!!!

А вночі прийдем до них і сокирою "Цюк" ))))

Цитата: Goth
А що тут сказати? Лорачка поїхала жити і працювати в Росію, її новий продюсер — Меладзе, а пісню Shady Lady їй написав саме той закадичний друзяка Кіркоров. Ось так і маємо те, що маємо...


Я мовчу
feel
Про Кіркорова знав але щоб решта .... feel


#36 Відповів Користувач ELe[]N, 27 тра 2008 08:37

Krol2021,
А вночі прийдем до них і сокирою "Цюк" ))))

Тоже цікавий варіант !!!!! lol wink
Ще якісь пропозиції є? wink bully


#37 Відповів Користувач Машулькін, 27 тра 2008 09:18

Знаєш, Goth, а ти й справді маєш рацію (як не було б мені прикро це визнати!!!) Що ж це коїться в нашій неньці-УКРАЇНІ?!?!?!?!? Чому всі зраджують її?!?!?! Де всі справжні ПАТРІОТИ (окрім НАС з ВАМИ)?!?!?! recourse recourse Друзі.......... чекаю відповіді!!!!
P.S. А вболівала я не за Кароліну, а за БАТЬКІВЩИНУ!!!!!!!!!!

Що ми можемо зробити москалям??? Є багато різних варіантів......, проте......., є одне АЛЕ! Ми не маємо сили волі, щоб це якось здійснити (повторюсь, але знову ж таки, це не стосується НАС з ВАМИ! ) Як то кажуть: "катюзі буде по заслузі"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Правда????????????

Агов, люди, відгукніться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Де Ви всі пропали??????????????? Що думаєте з приводу моїх суб'єктивних думок???????? winked winked winked winked winked winked winked winked winked


#38 Відповів Користувач TIHb, 27 тра 2008 18:44

2 Машулькін
100 пудів! wink


#39 Відповів Користувач Krol2021, 28 тра 2008 22:37

Цитата: ELe[
N]Ще якісь пропозиції є?

Ну можна пилу "Дружба" взяти, але мороки буде багато

Цитата: Машулькін
Агов, люди, відгукніться!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Де Ви всі пропали??????????????? Що думаєте з приводу моїх суб'єктивних думок????????

Цілком згідний.Але що тут поробиш ? Тут не сказав - і все стало на місце

От мій сусід зараз сидить через стіну і думає що то в мене зпе*дити, і йому пофіг що ми з ним українці sad


#40 Відповів Користувач Машулькін, 29 тра 2008 12:16

Є звичайно й такі кадри... recourse recourse recourse
Але головне, що МИ з ВАМИ пишаємося свою національністю!!! wink wink wink wink wink
Хочемо, щоб про УКРАЇНУ знав весь світ!!!!!!!!!!!! Чи не так?!?!?!


#41 Відповів Користувач Не москаль, 13 Червень 2008 14:21

ELe[]N, Візьмемо в Вуйка ШМАЙСЕР!!!!!!!!!



додати Написати відгук: