Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137130
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
бер 3

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення заборонила показ Сімпсонів

 (голосів: 8)

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення заборонила показ Сімпсонів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення рекомендує телекомпаніям утриматися від трансляції низки передач, повідомляє Обком. Про це мовиться в повідомленні прес-служби Нацради.

Нацрада в кінці грудня отримала рішення Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі з висновками щодо деяких програм і передач, які транслювалися в ефірі телекомпаній і які порушують чинне законодавство у сфері захисту суспільної моралі.

Враховуючи прийняті Національною експертною комісією рішення, Нацрада рекомендує утриматися від трансляції передач «Речовий доказ», «Свідок», «Найвідоміші українські маніяки», які транслювалися в ефірі телекомпанії НТН.

Нацрада також рекомендує дотримуватися розпоряджень Національної експертної комісії щодо серіалу «Сімпсони», який транслювала телекомпанія М1, утриматися від трансляції фільму «Пожирачка чоловіків», який транслювався 18 листопада о 23:07 в ефірі телекомпанії «1+1».

При цьому Нацрада рекомендує утриматися від показу передачі «Постскриптум», яка транслювалася в ефірі телеканалу «Центр», і розважальної передачі Comedy club (російська і українська версії), яка транслювалася в ефірі «Нового каналу» впродовж серпня і вересня 2008 року.

Нацрада закликає керівників всіх телерадіоорганізацій узяти цю інформацію до уваги.

Від Обкому: Про всяк випадок нагадаємо, що в Україні «Нацрада рекомендує утриматися» означає не просто якусь «рекомендацію», а фактично вимогу зняття програм з ефіру…

Джерело: Відділ моніторингу КЦ

Чим керувалася нацрада невідомо, але Сімсонів ми тепер не побачимо на телеекранах. Зате наша толока завжди рада новим користувачам - нам нацрада ніц не заборонить, помпуйте на здоров'я 17 сезонів Сімпсонів рідною мовою :) - http://toloka.hurtom.com/viewforum.php?f=44

Відгуків 51  Переглядів: 3568
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач yushchenko, 3 Березень 2009 23:46

Во дивина! Ми усією сім*єю дивимось. Звичайно, цей серіал не можна назвати дитячим. Та все ж таки - кожний для себе щось у ньому знаходить.


#2 Відповів Користувач Admond, 4 Березень 2009 03:39

Вони не сплять, роблять свою справу. Зняли совковий "Поскритктум" та москальскі "Комедійні клуби" ...та іншу гидоту про котру й згадувати бридко.

Та певно за Сімсонів не всі побіжать в цю хвилю нацраду радо розціловувати... Але це й для мене знак. Серіал цей майже не бачив. Значить й не вартує.

Правильно. Приємно що хоч хтось піклується за мораль.


#3 Відповів Користувач Invader, 4 Березень 2009 05:37

Хм... мені цікаво, Сімпсонів заборонили, а чому тоді нічого не йдеться про "Південний Парк". Як на мене то в ньому брутальніше описані реалії нашого(ну можливо ще поки не зовсім нашого) життя. Не маю нічого ні проти Сімпсонів ні Південного парку, для мене це сміливі втілені в такій мультиплікативній формі висміювання способу життя американського народу, в них я бачу тільки застереження. Як кажуть не побачивши зла не будеш знати що таке добро


#4 Відповів Користувач CBAPT, 4 Березень 2009 09:57

краще б оту бридоту про Букіних заборонили показувати. Сімпсони мали мораль, навчали що в кінці всеодно спіймають))


#5 Відповів Користувач VOLID, 4 Березень 2009 10:17

Як на мене, то можна було б розширити цей "чорний" список - на екранах зараз повно бруду, але побачити в ньому Сімпосонів і програми від НТН було несподіванкою. Щодо Сімпсонів, то можна було заборонити лише деякі серії (дійсно, деколи перегинають палку), але програма "Свідок"... А як же ж свобода слова? Хіба це не утискання наших прав?


#6 Відповів Користувач Admond, 4 Березень 2009 11:39

Чи я щось пропустив, а про що був "Свідок"?


#7 Відповів Користувач andriy_nv, 4 Березень 2009 12:06

ще б заборонили "заборонену зону" і "халупа 2"


#8 Відповів Користувач Soyer, 4 Березень 2009 12:41

Ага...сидить собі нацрада і така собі думає, а як би ще напаскудити українцям, криза вже є, малі зарплатні вже є....О! Слухайте, а давайте Сімпсонів заборонимо! Бо їх давно вже крутять (нацрада тормознуті трохи (СИЛЬНО ТОРМОЗНУТІ))....а ми оце втикаємо...

це як ліричний відступ...
А по темі, дійсно, забороніть вже ті кляті москальські передачі та тупі кацапські телесеріали!!!! ДІСТАЛО ВЖЕ
Приходиш з роботи, втомлений, вмикаєш телевізор, а там на КОЖНОМУ каналі йде якась московська фігня!!!! Ось що дістало...
А Сімпсонів могли б і на 12 годину ночі поставити в ефір і нікому б від того шкоди не було...(бо мульт не для дітей...)


#9 Відповів Користувач vova-mobile, 4 Березень 2009 14:06

VOLID - 100% підтримую!
Якщо не буде того-таки свідка, то ми навіть не будемо орієнтуватися у криміногенній ситуації в країні...
Ці суки - так, саме суки, і я не перегнув палку, хочуть з нас зробити темну масу, яку можна не лише обдурювати, але й утискати і обкрадати - свавілля державних мужів вже давно мало породити агресію в українців - із цими ідіотами треба шось робити.
Admond, перш ніж відстоювати нацраду добре новини читай і тоді вже хвали їх.
За припинення кацапських програм - я за, а от українських...
Сімпсонів не дивлюся тому не буду відстоювати добре це чи ні.


#10 Відповів Користувач Nakis, 4 Березень 2009 14:16

мабуть нацраді нацрати=))


#11 Відповів Користувач yushchenko, 4 Березень 2009 14:22

Admond,
Серіал цей майже не бачив. Значить й не вартує.
Ти не бачив Венеції . Теж не вартує?


#12 Відповів Користувач oteclyki4, 4 Березень 2009 14:41

yushchenko, повністю згіден! нашо стільки самовпевненості.


#13 Відповів Користувач Ярославчик, 4 Березень 2009 14:47

Блін... Сімпсонів не буде.... Я то думав, чому їх зняли... На мою думка, Сімпсони досить (навіть, дуже!) актуальний сараз серіал. Чи нацраді не подобається сатира Сімпсонів...


#14 Відповів Користувач doctor_calabok, 4 Березень 2009 14:50

Я наприклад не дивлюся Сімпсонів й не дивився. Взагалі телевізор рідко втикаю. Але, що поганого в тому, що люди дивилися Сімпсонів рідною мовою. Тепер я так розумію наше населення буде качати з москальських торентів москальську верісію sad А от Букіни дійсно збочена бридота з зі збоченими жартами про продавця черевиків, якого цікавлять тільки дві речі. Яка мораль у серіала? Нічого тупішого не бачив. Ось що треба насправді зняти з ефіру.


#15 Відповів Користувач Р.о.м.А, 4 Березень 2009 15:02

Дійсно, після того як прочитав новину, перше, що спало на думку: Чому ні слова про "Південний парк"? Люблю цей серіал, але майже при кожному перегляді, дивуюсь як таке можна показувати по телевізору... От при перегляді Сімпсонів такої думки не виникало.


#16 Відповів Користувач bilenkuyboy, 4 Березень 2009 16:51

Нє, ну то сволочі!!! angry Найкращий мультик з найкращим українським перекладом заборонили angry angry angry І навіщо вони це роблять, хтось мені може скахати???


#17 Відповів Користувач yakudza_m, 4 Березень 2009 17:01

от уроди!!
скоро в них клема настільки впаде, шо вони ше й "Футураму" закриють...через те, шо "занадто розумні слова вживаються"
може бойкотувати їх??


#18 Відповів Користувач UAizer, 4 Березень 2009 17:44

ніііі!!!
а камеді клаб москальський я ітак не дивився!!


#19 Відповів Користувач ua2004, 4 Березень 2009 18:00

А в мене, коли я прочитав заголовок, перша думка виникла така - а чому Футураму не закрили? Теж класний мульт - мій улюблений. Але щастя, що є толока :)

Також добре, що закрили Камеді Клаби. Тільки б Файну Юкрайну не чіпали - це єдина моя радість ))

До речі, чому не забороняють показувати еротичні кліпи по М1, де напівголі дівки трусять задом і співають про пошлятину? Адже таке цілий день крутять по М1, а діти хай собі дивляться. Але, мабуть, якби заборонили такі кліпи, то М1 збанкрутів би ))

А скільки сезонів Сімпсонів є українською? 17? А всього їх є, здається, 19 чи 20. Виходить, 2 останні сезони вже ніколи не будуть дубльовані українською :((( Ми вже не почуємо Євгена Малуху у ролі Гомера.

І справді, хай ліпше заборонять таке сміття як "Свободу слова", а також москальські тупі серіали - "Менти", "Убивча сила", "Морські дияволи" по ICTV. Бо аж гидко дивитися.


#20 Відповів Користувач yushchenko, 4 Березень 2009 19:28

Скоро "Тома і Джеррі" заборонять за садистські сцени насилля миші над хорошим і пухнастим котом. Особливо вражають страждання котика, коли його попалили вогнем і він з опіками 3-го ступеня ще й до того получив кувалдою по голові.
Під суд садиста-маньяка мишу Джеррі!


#21 Відповів Користувач doctor_calabok, 4 Березень 2009 19:57

"Шнягу про гену букіна" треба негайно з ефіру! angry


#22 Відповів Користувач un4given, 4 Березень 2009 20:16

... Сволочі!!! angry Чим їм Сімпсони завинили...
...краще би попсові російські серіали познімали з ефіру...


#23 Відповів Користувач wlodko, 4 Березень 2009 20:36

пропоную створити опитування і скласти власний чорний список програм і фільмів, які на вашу думку не несуть нічого корисного для нас, а навпаки: ведуть до деградації і т.д.

PS. я не знаю, може й ця ідея вже вітлювалася, чи обговорювалася... можна було б взятися, в кого цікаві ідеї пишіть.
Все в наших руках... (сподіваюся)


#24 Відповів Користувач Volodumur, 4 Березень 2009 20:57

Гена Букін рулить, но з сімпсонами йому не зрівнятись...


#25 Відповів Користувач Andrahmr, 4 Березень 2009 20:58

раніше, коли показували завжди дивився вранці перед тим як на роботу йти - так заряд позитиву на цілий день smile , а зараз і подивитись нема чого angry


#26 Відповів Користувач doctor_calabok, 4 Березень 2009 21:58

Гена Букін рулить, но з сімпсонами йому не зрівнятись...


Гена Букін збоченна параша, також треба зняти з ефіру ще гидотніший серіал "Ранєткі".


Якщо заборонять серіал "Доктор Хаус" то ппц буде. Єдине, що я дивлюся по ящику і єдине, що мені подобається. no

І ще забув сказати про Файну Юкрайну, якщо її заборонять то взагалі не буде, що втикати по телевізору.


#27 Відповів Користувач Крутивус, 4 Березень 2009 22:21

Ідиотизм. Сімпсони - прекрасний серіал, з величезним причепом соціальних тем актуальних і в нашій країні :/


#28 Відповів Користувач yushchenko, 4 Березень 2009 22:53

Крутивус,не кажи. Там піднімаються теми від екології до боротьби з алкоголізмом. Висміюються типові вади людей, соціуму і т.п. Не розумію, чесне слово. В когось явно голова не в порядку.


#29 Відповів Користувач vova-mobile, 5 Березень 2009 01:41

А тепер ще треба закликати почитати то все людей з НЕК (То така абривіатура тої комісії, яка спрямована на посилення деградації українців):
Ви, комісари - от вас я посилаю в дупу за ваші позиції, а усім іншим радив би читати Телекритику - там про це, що тут написано вже написали значно раніше...
Але все одно - помаранчева влада себе не оправдала - бля, за часів Кучми і то таких речей не робили - що, Ющ захотів тоталітаризм зробити наприкінці свого невдалого правління?
В той час, коли в країні скоро продовольство закінчиться, ці недоноски ще комісії створюють?
Страйк, протест, погроми... Але нам вже і це не допоможе.
Зараз нам допоможе хіба єднання сходу і заходу, якого також не буде.
Мій друг вкантактє сидить, то казав, що там утворена сеператистьська організація "За Донецьку республіку", але я думаю що то алкашня кацапська робить...
О, комісари, вкантактє тоже нафіг - там більше порки, зла і антиморалі, ніж у всьому євронеті... А вони, стервяги, інфостор закрили...
Короче, ну їх, дармоїдів - наші гроші проїдають і пропивають, а на народ свій - х*й забивають...
Я не жалію, що українець, але жалію, що моя держава просто-напросто в дупі, ото і всього.


#30 Відповів Користувач Трейв, 5 Березень 2009 08:39

Зараз "Сімпсони"....потім "Футурама".....потім "Південий Парк"..... А ЩО ДАЛІ!?!?!?!? crying


#31 Відповів Користувач ntar13, 5 Березень 2009 11:41

yushchenko це ти розумієш які теми піднімають в сімсонах , а діти - - їм по барабану головне щоб гарний мульт був.А я рахую , що їх можна прирівняти до букіна,дім 2,ітд,і тп am


#32 Відповів Користувач Volodumur, 5 Березень 2009 14:23

Файна Юкрайна може й патріотичне, але воно майже не смішне, порівняно з Камеді клабом і бійцівським клубом....в них хоч насміятись можна, та і Букіни - та взагалі бомба, а не серіал...
А сімпсонів буду качати і дивитись...


#33 Відповів Користувач yushchenko, 5 Березень 2009 14:39

ntar13,У цьому я з тобою не згідний. Пояснюсь.
Дітям все по барабану...напевно це не так, маю 9-ти річну дочку , і якщо дивимось цей серіал , то всією сім*єю. Адже власне в Сімпсонах відображене усе суспільство, сама сім*я: тут тобі і хуліганистий підліток Барт і відминниця Ліза. Показується уся типовість відносин сестра-брат, і в кінці кожної серії глядач , будь-то дитина чи дорослий сам для себе робить якийсь висновок з різних життєвих ситуацій, і Сімпсони зазвичай закінчуються на позитивній, повчальній ноті. Ти мабуть просто мульту не бачив.


#34 Відповів Користувач Не москаль, 5 Березень 2009 15:35

Сімпсони—це, звичайно, тупий серіал, але починати треба було з ТЕТівських Дім-2, Запретная зона і Окна.


#35 Відповів Користувач ntar13, 5 Березень 2009 16:27

yushchenko під цю планку можна підвести будьяку дурню навіть (букіна) там також про сімейні відносини . В мене двоє хлопців 6.5 і 10 років і оба з захопленням переглядають старі (совкові) мальовані та лялькові мульти . wink І я і дружина задоволені ,що наші діти не дивляться західний абстракціонізм. fellow

а взагалі - скількм людей стільки й думок tongue


#36 Відповів Користувач yushchenko, 5 Березень 2009 19:48

ntar13,Ну ця дурня вважається найпопулярнішим в Світі серіалом , це по-перше. По-друге - вчити дітей розрізняти добро і зло на прикладі ослика Іа є більш абстрактним, ніж реальне життя показане в Сімпсонах.tongue


#37 Відповів Користувач Hummer, 5 Березень 2009 21:22

Цитата: Трейв
Зараз "Сімпсони"....потім "Футурама".....потім "Південий Парк"

а де показують Південий Парк ?



#38 Відповів Користувач ntar13, 5 Березень 2009 21:33

yushchenko,ітвоя 9річна дитина сприймає це реальне життя через мульт? просто в нас різні поняття про реальне життя і іа тут нідочого.І не забувай що світ це світ ,а нам навіть виїзд в Польщу блокують. Доречі серіал (букін) найпопулярніший на теренах СНД


#39 Відповів Користувач yushchenko, 5 Березень 2009 21:56

ntar13,
yushchenko,ітвоя 9річна дитина сприймає це реальне життя через мульт?
Ні. Просто в цьому мульті життя показане реальніше.


#40 Відповів Користувач ntar13, 5 Березень 2009 22:01

ну все ти переміг fellow жити в реальному житті і дивитись на нього щей в мульті - незабагато????


#41 Відповів Користувач yushchenko, 5 Березень 2009 22:58

ntar13,Не сваримось. Навіщо? У мене свй погляд на цей мульт. Доречі, СНД не може слугувати прикладом демократично розвиненого суспільства, це моя суб*єктивна думка. fellow


#42 Відповів Користувач ntar13, 5 Березень 2009 23:44

погоджуюсь. і на думці не було сваритись belay просто була цікава дискусія з двома різними точками погляду . Дякую!!!!!! fellow мені було приємно спілкуватись!!!


#43 Відповів Користувач jinotot, 6 Березень 2009 01:27

Краще б Нацрада щось переплутала і заборонила сама себе... ну, або верховну зраду... а то вони своєю цензурою дістали вже!!!

Hummer,
Південний парк, здається по МТіВі українському йшов...


#44 Відповів Користувач Hummer, 6 Березень 2009 10:17

Цитата: jinotot
Hummer,
Південний парк, здається по МТіВі українському йшов...

жаль в мене його не показує

я оце недоганяю якщо
деяких програм і передач, які транслювалися в ефірі телекомпаній і які порушують чинне законодавство у сфері захисту суспільної моралі.

то нехай заборонять все телебачення а особливо показ Верховної Ради бо що там коїться... це порушення будь якої суспільної моралі
і взагалі у нас якби демократія і кожен сам вибирає для себе, що йому або його дітям дивитись. Зараз ера інтернету, якщо не по телику то в інтернеті діти, підлітки... зможуть теж саме дивитись, що вони забороняють


#45 Відповів Користувач seeraf, 6 Березень 2009 19:01

за Сімпсонів я просто вражений...де можна закачати 18 і 19 сезони українською?


#46 Відповів Користувач Indra, 8 Березень 2009 12:51

Сімспонів заборонили бо мер Квімбі дуже схожий на голову Нацради.

Раніше тільки через них телик вмикав.


#47 Відповів Користувач ZiC, 8 Березень 2009 23:44

seeraf,

Є тільки англійською. Мало вийти на М1 в цьому році.

Взгалі, заборона смпсонів мене неприємна здивувала. Скільки тупих та недолугигх кацапських серіалів, де про мораль жодної мови немає, суцільна дурня для розвитку дегенерадів.


#48 Відповів Користувач jurko.w, 13 Березень 2009 09:09

Правильно зробили, що заборонили Сімпсонів, але як сказано, було вище дійсно слід починати із дурДом-2, що на ТЕТ, та всіляких дурниць що КУЙ-ТБ.


#49 Відповів Користувач VictorWAR, 15 Березень 2009 17:43

"Враховуючи прийняті Національною експертною комісією рішення, Нацрада рекомендує утриматися від трансляції передач «Речовий доказ», «Свідок», «Найвідоміші українські маніяки», які транслювалися в ефірі телекомпанії НТН."

а це для чого забороняти!!?, "Свідок" - найкраща передача...


#50 Відповів Користувач DaLLaS13, 26 Липень 2009 12:24

Я як людина з вишою освітою, високим рівнем моралі та чистим розумом заявляю Національна рада України з питань телебачення й радіомовлення це зібрання Дебілів ( з наукової точки зору) . А методи якими вони намагаються врятувати рівень нашої моралі невірні . От цікаво якби це превело до винекнення субкультури сіспсономанів якаб насміхалась з Нашого соціуму особливо чиновників


Доречі за всі 17 сезонів Гомер вірний чоловік. Небуло Еротичних сцен та жодного несмішного жарту)


#51 Відповів Користувач absurdum, 15 Грудень 2009 09:10

Сімпсони на відміну до Букіних - дотепний серіал з купою реально смішних моментів. Букіни - лайно, чесно кажучи )



додати Написати відгук: