Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137130
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
бер 11

Верховна рада проголосувала за кабмін. Список міністрів

 (голосів: 4)

Верховна Рада затвердила склад нового Кабміну. За це рішення проголосувало 240 депутатів.

Так, першим віце-прем’єром у новому уряді став "регіонал" Андрій Клюєв.

Віце-прем’єром з гуманітарних питань став Володимир Семиноженко, віце-прем’єром з Євро-2012 – Борис Колесніков.

Віце-прем’єром з силових питань призначено Володимира Сівковича, віце-прем’єром з питань АПК – Віктора Слауту, Сергія Тігіпка на посаду віце-прем'єра та віце-прем’єром (з питань регіональної політики) Віктора Тихонова.

Міністром охорони навколишнього природного середовища Віктора Бойка, головою Мінпаливенерго призначений Юрій Бойко.

Мінтранс очолив Костянтин Єфименко, Мінпромполітики очолив Дмитро Колєсніков, Мінкульт – Михайло Куліняка, Мін’юст - Олександр Лавринович.

Міністром охорони здоров'я став Зіновій Митник, Міністром внутрішніх справ став Анатолій Могильов.

Міністром праці і соцполітики став Василь Надрага, міністр ЖКГ Олександр Попов, Міністр аграрної політики – Микола Присяжнюк.

Міністром Сім'ї молоді та спорту став Равіль Сафіулін, Дмитро Табачник – міністр освіти і науки. Коли Азаров назвав прізвище Табачника, в залі роздалися протести з боку опозиції.

Анатолій Толстоухов призначений міністром кабінету міністрів.

Василь Цушко став міністром економіки, Міністром фінансів призначений Федір Ярошенко.

Міністерство регіонального розвитку очолив Володимир Яцуба

Міністром вугільної промисловості призначений Юрій Ященко, МНС очолив Нестор Шуфрич.

Міністром закордонних справ призначено Костянтина Грищенка, міністром оборони – Михайла Єжеля. Відповідне рішення підтримали 239 депутатів.

Жодної жінки в новому уряді немає.

Українська правда

В себе можу додати, що я дуже вражений тим, що пана Табачника призначили саме на цю посаду, бо він завжди показував себе як вірний українофоб. Він не голосував за Незалежність України в 1991 році, будучі депутатом ВР УСРС. Його слова: українська мова - це мова 15 відсотків мешканців України, які мешкають на Заході України. Тож мабуть скоро нас чекає справді "поворот" у внутрішній політиці держави, як каже "нова влада".
А Азаров взагалі не володіє українською мовою.

Одним з учасників було започатковано акцію Табачник - пішов геть! Приєднуйтеся.

Відгуків 57  Переглядів: 1838
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач BlaXpirit, 11 Березень 2010 17:51

ААААаАаАаааАА!!!
Азаров прем'єр... Це вже взагалі кінець Україні

Табачник - міністр освіти і науки!? Ехх... в школах ще з'явиться обов'язковий предмет - російська мова...


#2 Відповів Користувач Konfucius, 11 Березень 2010 18:07

На Правді є ще стаття, де кожного описують окремо: http://www.pravda.com.ua/articles/2010/03/11/4854058/ Без коментарів.


#3 Відповів Користувач hupalo, 11 Березень 2010 18:35

Пропоную гуртомівцям скластися на кіллера для Табачника.


#4 Відповів Користувач DrFeeLGooD, 11 Березень 2010 18:40

я звічайно розумію ваше "не любов" до представників партії регіонів, але хіба краще ще 5 років слухати від пані Юлі що в країні все добре, ба навіть краще ніж в європі?
особисто мені набридла її брехня, тому даю шанс партії регіонів


#5 Відповів Користувач Yamato, 11 Березень 2010 18:41

Більш того, Азаров навіть російською нормально не говорить.


#6 Відповів Користувач DjRomcio, 11 Березень 2010 18:54

DrFeeLGooD,
Хлопці, зрадник на флоті!!!! am


#7 Відповів Користувач xajik, 11 Березень 2010 18:59

це маразм ! просто вони не цкраїнці вони просто прийшли шоб красти і все....


#8 Відповів Користувач Kucherman, 11 Березень 2010 19:03

DrFeeLGooD, який шанс? Розвалити Україну і нам роти заткнути? Для мене це все, як страшний сон! Я й досі не вірю в те що відбувається: Янукович президент, Азаров прем'єр, Табачник міністр освіти...Це дюжавю вже дістало!


#9 Відповів Користувач hupalo, 11 Березень 2010 19:07

Kucherman Може такий ляпас розбудить врешті мляву Україну??? ...поки грім не вдарить...

DjRomcio, Ніякий він не зрадник, бо Тимошенко - таке ж лайно


#10 Відповів Користувач BMK12, 11 Березень 2010 19:09

Це не дежавю - це вимирання нації...


#11 Відповів Користувач hupalo, 11 Березень 2010 19:10

BMK12
Ми козаки, які в вогні не горять, і в воді не тонуть. Дамо раду!


#12 Відповів Користувач oka13, 11 Березень 2010 19:11

hupalo,
Добра справа! Жертвую 100 дол.!


#13 Відповів Користувач BMK12, 11 Березень 2010 19:19

hupalo, це таки правда, головне щоб не за пізно зрозуміли усі реалії.


#14 Відповів Користувач bssergy, 11 Березень 2010 19:27

Від того, що Янукович прийшов до влади зміниться дуже мало що, не можна так сліпо вестись на образи, які нам навіюють! Ані Янукович, ані його оточення нічого не вирішують, вони просто образи, створені для того, щоб пів України велись на них, а пів ненавиділи, бо інакше і бути не може. А вирішують усе олігархічні клани, і вирішують вони все незалежно від того, хто займає президентську посаду, вони стоять вище керівництва країни, хоч і в тіні, бо світитися їм, звичайно, зовсім ні до чого.


#15 Відповів Користувач hupalo, 11 Березень 2010 19:28

oka13,
А може кинутого яйця вистачить?
BMK12
Наступні парламентські вибори-через 18 місяців.
А то вже не 60 місяців (5років).
Факт не дуже оптимістичний, але й не песимістичний.


#16 Відповів Користувач BMK12, 11 Березень 2010 19:37

hupalo, а на рахунок виборів - то ми ж бачили, як наша "зРада" може їх уть... і усунути, чи перенести. В державі є проблема в тому, як на мене, що закони не виконують... Хоча вона звичайно, далеко не остання. (В кожного є свої проблеми, і без них - ну ніяк...)


#17 Відповів Користувач toljanuch, 11 Березень 2010 19:58

Жах,це не просто страшний сон,це найбільші жахи які я міг коли-небуть собі уявити!!! ((( ПОТРІБНО ЩОСЬ РОБИТИ!!!


#18 Відповів Користувач Mirqn, 11 Березень 2010 20:06

Дякую за розміщення цієї новини. За помилки тексті вибачаюсь, бо писав відразу як прийшов додому, ще вдень.
bssergy,
Правда що все вирішують кілька людей, склад нашого парламенту це підтверджує (Ахметов, Коломойський, Могильов, Жванія і т.д.). Як вони скажуть так і проголосує фракції.
Шкода, що це не розумів Ющенко і не втілив майже те, що він хотів через парламент. А Юля, та зараз Яник, цим користаються. от тому і інтереси "простих" людей на десятому плані у нашої влади.
BMK12,
Нові вибори будуть не раніше 2012 року. Бідні наші депутати та мери на місцях два роки понаднормово відпрацюють.
Думав Тигипко щось з цим буде робити, а він до ПР в уряд пішов.
Якщо Юля буде головна опозиціанерка в країні, то майбутне у нас не дуже радужне. За неї багато хто не буде голосувати з проукраїнського електорату.
Я не голосував за Юля і за Яника, бо вони довели країну до того, що ми маємо зараз.


#19 Відповів Користувач Shkval, 11 Березень 2010 20:30

Ініціюємо акцію: "Табачник - пішов геть!!!"

Обговорюємо і пишемо свої пропозиції тут!!!

Прохання додати цей лінк у перше повідомлення.


#20 Відповів Користувач semag, 11 Березень 2010 21:07

Mirqn, Я не голосував за Юля і за Яника

І що це дало? Те що зек при владі? З ким легше боротись з Ним чи з Нею?


#21 Відповів Користувач romb3000, 11 Березень 2010 21:16

Цитата: DrFeeLGooD
я звічайно розумію ваше "не любов" до представників партії регіонів, але хіба краще ще 5 років слухати від пані Юлі що в країні все добре, ба навіть краще ніж в європі?
особисто мені набридла її брехня, тому даю шанс партії регіонів

Схоже це не українець: "звІчайно", розумію вашЕ "нелюбов". Засланий казачок який володіє українською як Азарв. Який шанс, ти даєш ПР вкупі з Табачником? Знищити все українське? До чого тут "пані Ю"? Хто тобі заважав проголосувати за альтернативу чи якщо тобі так відразливо то "проти всіх". ПР не партія українців і саме завдяки таким недолугим українцям прийшла до влади


#22 Відповів Користувач hupalo, 11 Березень 2010 21:19

Гей, ви, дурні, не гризіться. Українець повинен стояти за українця горою, а не клясти один одного при першій ліпшій нагоді


#23 Відповів Користувач WeBAnViL, 11 Березень 2010 21:43

Це Пи****ь...


#24 Відповів Користувач Konfucius, 11 Березень 2010 21:46

Правильно. Тому не гризися. Всі зрозуміли твою думку, не треба її нав'язувати, відповідаючи кожному одними словами.


#25 Відповів Користувач Mirqn, 11 Березень 2010 21:52

Цитата: semag
І що це дало? Те що зек при владі? З ким легше боротись з Ним чи з Нею?

Треба не боротися, а спокійно жити. Я проти обох їх. Я голосував так, як я хотів. Я буду доводити що якби вона стала президентом було б гірше ні ж при тому, що всіх почує. Як написали на форумі BBC: буде активна подальша русифікація України. Я проти цього, та не факт, що при ній цього б не було.
Треба новий лідер опозиції.


#26 Відповів Користувач semag, 11 Березень 2010 22:00

Mirqn,
Треба не боротися, а спокійно жити.

Я б з радістю так от бач чомусь не дають.

Треба новий лідер опозиції.

І хто? І звідки?


#27 Відповів Користувач Speaker, 11 Березень 2010 22:03

Так нам і треба! Це за те, що ми цих запроданців під шумок 2004 не перестріляли. Тепер наші діти будь москальську в школах вчити, а нашим батькам по святах пенсії видаватимуть!

P.S. Дух української ідеї ще живий, надіюсь, що хоча б це розпалить колишній вогонь!


#28 Відповів Користувач Mirqn, 11 Березень 2010 22:11

Хто?! Вони є, той же Гриценко чи Яценюк, тільки їм треба пробиватися на цю роль, а не чекати що в нас буде як у США. Де темношкірий сенатор стає 44-м президентом.


#29 Відповів Користувач semag, 11 Березень 2010 22:17

Mirqn,

Який Гриценко, який Яценюк? Я тебе прошу, просто не хочу зараз починати про них довгу лекцію, та й не потрібно цього робити.

Нормальних лідерів немає бо починаючи з низу до влади лізуть (і ми їх пускаємо) різні недоумки. Подивися що на місцях твориться, хто мери, голови сільрад, хто керує районами, областями. Якщо на низу нема то й в горі не знайдеться.


#30 Відповів Користувач hupalo, 11 Березень 2010 22:22

Україні потрібен новий РУХ. В плані згуртованості, як то було в 80-х/90-х. Потрібен новий Чорновіл на противагу Тимошенковичам. Схід має Януковича і ПР. А решта України?
Яценюк/Кличко/Ющенко/Тягнибок/Костенко/Гриценко
Все безбожно порозділюване, і ніякої єдности.
Занепад, як після Ярослава Мудрого.


#31 Відповів Користувач romb3000, 11 Березень 2010 22:25

Mirqn,
Яценюк? Ну ти насмішив:)
P.S. щоб ти бува чого не подумав - я збирався за нього голосувати, але послухав його казочки і зробив певні висновки (до виборів:)


#32 Відповів Користувач semag, 11 Березень 2010 22:31

romb3000,

але послухав його казочки і зробив певні висновки (до виборів:)

100%

особливо ефективно коли чуєш те що він говорить вживу :)


#33 Відповів Користувач hupalo, 11 Березень 2010 22:33

Це ви про ідею Яценюка про великий союз держав віж Закарпаття до Камчатки, яку він озвучив на мітинґу в Чернівцях?


#34 Відповів Користувач Konfucius, 11 Березень 2010 22:36

Давайте не будемо знову порівнювати. Це ніколи ні до чого не веде, бо доказати комусь щось, щоб змінити його думку дуже важко.

Тому давайте по-іншому: будемо змінювати конкретно те, що нам не подобається. Не подобається Табачник - робимо все, щоб йому завадити. Головне поширювати інформацію.


#35 Відповів Користувач Уніат, 11 Березень 2010 22:37

Те, що влаштували "більшовики" в зРаді мене не дивує, від них того і слід було чекати. Проте я просто обурений поведінкою "панів-патріотів" у біло-сердечно-помаранчевих шатах, які спокійнісінько посміхаються і відгавкуються - "ми ображені, але робити нічого не будемо". Навіть, коли нахабство невігласів сягає апогею, вони не хочуть домовлятися, щоб захистити свого виборця.

Янукович, навіть коли був обраний президентом, фактично не мав ані більшости в Раді, ані формальних підстав розпустити Уряд. Сердечно-помаранчеві самі їм створили умови для цієї ганебної україножерської вакханалії, що ми бачили сьогодні. Здавалося б, що простіше: патріоти - складайте фракціями мандати - ідіть на дострокові вибори. Ні... сидять... пригріли собі дупи. І тепер радіють, що на тлі українофобської політики, зможуть з кутів по-свинячому верещати і тим для наступних виборів заробляти голоси, щоб їх знову продати за першої можливости...

Ставлю цій опозиції - двійку! І хочу бачити таких опозиціонерів там, де хочу бачити панів Азарова та Табачника. Цей орган (де я їх хочу бачити) - не називається "уряд". angry angry angry angry


#36 Відповів Користувач semag, 11 Березень 2010 22:37

hupalo,

У нього взагалі промови як у приказці
"Біг пес через овес..."


#37 Відповів Користувач Shkval, 11 Березень 2010 22:40


Обговорюємо і пишемо свої пропозиції тут!!!

Прохання додати цей лінк у перше повідомлення.


#38 Відповів Користувач Mirqn, 11 Березень 2010 22:50

Тому я і голосував проти всіх, бо не було нормального кандидата, на зразок Чорновола. Всі хочуть чогось, а не працювати хоч трохи для людей, виконувати обіцяне.


#39 Відповів Користувач yakudza_m, 11 Березень 2010 22:52

бачу, хлопці, ви спохватились...пропоную вам стати до лав "Національного Альянсу"
ми шукаємо якраз таких людей, що дійсно готові щось робити заради Батьківщини!


#40 Відповів Користувач _Feniks_, 11 Березень 2010 23:00

Ех ми народ живучий, переживемо і ці 5 років laughing


#41 Відповів Користувач Hollander, 11 Березень 2010 23:03

Все не читав, але прикро, що атентат нині не в моді! ;(


#42 Відповів Користувач rooster, 12 Березень 2010 00:37

А чого тільки Табачник? Тут треба говорити вже "НІ" всій цій АНТИУКРАЇНСЬКІЙ ШАЙЦІ ГОЛОВОРІЗІВ І БАНДЮКІВ, яка додерлася до влади, чи то пак, яку наш "милий український народ" пропустив до важіля влади! А ліпше не говорити взагалі, а приймати якісь вагомі дії надто тим, в кого є ще в голові тверезий глузд і патріотично-національні почуття.


#43 Відповів Користувач plyrvt, 12 Березень 2010 01:11

Знайшли що обговорювати, все що ви знаєте про цих людей, прізвища яких ви тут згадали - це та картинка яку вам вбив телевізор та газети.


#44 Відповів Користувач Fedik, 12 Березень 2010 10:43

тут одного кілера мало буде, тут потрібно якусь армію кілерів наймати, чи що sad


#45 Відповів Користувач LO2010, 12 Березень 2010 11:14

rooster,
... А ліпше не говорити взагалі, а приймати якісь вагомі дії ...


Якщо мовчати, то ніхто нічого не почує, то й знати нічого не буде. Боюсь, скоро почнуть затикати роти


#46 Відповів Користувач Maha, 12 Березень 2010 11:27

Цитата: plyrvt
plyrvt,

Знаємо досить по діях цих "рехформаторів" в минулому і взмозі користуватися своїми нейронами , щоб відокремлювати картинку від реальних дій, які вони впроваджують (насаджують) своєю діяльністю, після якої зостанеться пустеля (в любому сенсі)... Перепрошую, але це моя думка і телевізор я не дивлюся - ніколи - крізь багато цікавого.


#47 Відповів Користувач LO2010, 12 Березень 2010 11:57

підтримую Maha. Коли ця орда "яників" була при владі, на Сумщині заводи на метал порізали, людей повиганяли...


#48 Відповів Користувач andriy_nv, 12 Березень 2010 14:43

тут одного кілера мало буде, тут потрібно якусь армію кілерів наймати, чи що


Повстання!
Потрібно відкопувати шмайсери з городів, аероплани з курників


#49 Відповів Користувач Lafter, 12 Березень 2010 14:58

Жодної жінки в новому уряді немає.

Ти, мабуть, щось переплутав...


#50 Відповів Користувач rooster, 12 Березень 2010 17:51

Я й досі ще ніяк не можу втямити і задаю собі вкотре одне й те саме питання: як Україна могла вляпатись в таке гівно?.. Чому це сталося саме з нами? Адже президент в нас тепер зек, причому двічі (а може й ще більше). Перша леді - закінчила спецшколу, бо була і є трохи розумово відсталою. Прем'єр міністер - взагалі урка москальськомовна, бо приципово не хоче вчити державну мову і показово зущається з неї. В самому уряді ціла купа українофобських елементів, причому деякі - антиукраїнці в квадраті, а може й у кубі.
Ці всі постаті - не що інще, як прямі нащадки і продовжувачі радянської ідеології. Це наше сіре минуле, з яким ми так довго боролися і яке віднині знов стало до керма з легкої руки нац. меншин і власних відморозків, які досі перебувають у зазомбованому радянською системою стані.


#51 Відповів Користувач ZiC, 12 Березень 2010 19:38

Як можна було призначати українофоба міністром освіти?!!! Та і взагалі...Від чого ішли до того повернулись.


#52 Відповів Користувач Ne100p, 12 Березень 2010 23:36

hupalo
"Гей, ви, дурні, не гризіться. Українець повинен стояти за українця горою, а не клясти один одного при першій ліпшій нагоді"
,
+100!


#53 Відповів Користувач vital_om, 13 Березень 2010 10:59

Та ніхто тут не гризеться, люди просто висловлюють свої думки. В Україні чомусь дуже багато людей, які люблять мирити... Й серед політиків у тому числі. Може тому й маємо таку новообрану антиукраїнську владу??? Бо вони й не збиралися миритися (чи мирити). Вони як більшовики у 1920р, пішли на справжню війну (причому не нехтуючи ніякою зброєю), підтримувані москалями. І вони цю війну виграли, Росія її виграла, майже виграли. Це війна - ІНФОРМАЦІЙНА. А така війна - набагато небезпечніша для нас, ніж збройне протистояння. Ця війна хоч і набагато триваліша в часі, зате стабільно, на сотні років закріплює перемогу. Можливо скоро буде як у Південній Осетіїї, поставили москалі лояльний уряд, потім замінили його на своїх КГБшників, а потім просто окупували територію країни, за мовчазної (або не мовчазної) підтримки місцевого населення. Майже без спротиву завоювали територію іншої держави. Ні, був у грузинів і інформаційний, і збройний спротив (чому він був неефективний - це інше питання). Але чи буде він, цей спротив на Україні? На підтримку (хоча б малюсіньку) "цивілізованого" Євросоюзу тут годі й сподіватися, якщо не навпаки (голосування європарламенту по Бандері показало, що Євросоюз аж бігом підтримає Росію за дещицю газу). Але чи можемо ми прості люди, вести цю інформаційну війну з північним, фінансово-потужним сусідою? Чому прості люди, тому що політики, які ще не "завербовані" просто не звертають на цю війну ніякої уваги, бо вся увага зосереджена на набиванні власних кишень (за винятком одиниць). Багато людей буде казати, що ми воюємо за нашу державу, за наших дітей, і існування цього сайту прямий тому доказ. Як виявилося цього замало. То що робити, щоб інформаційна війна на боці проукраїнських сил виявилася ефективною? Яку використовувати зброю? Коротше кажучи, треба десь почитати, порадитись, бо власних думок з цього приводу бракує....


#54 Відповів Користувач kit133, 13 Березень 2010 15:27

як на мене, є три способи зінити таку ситуацію: збройний опір, інформаційна війна, комбіновані збройні і інформаційні дії патріотичних сих.
збройний опір - небезпечний в плані низької ефективності, а також може обернутися піаром осіб, що при владі. також можна звернутися до історії і побачити, що з насильницької боротьби зиск мають шустрі підприємці та аж ніяк не ідейні люди.
на інформаційну війну необхідно багато ресурсів які мають тільки олігархи, а лише інтернетом нічого не відвоюєш, тому що люди не дуже довіряють тенетам, нажаль досі в народу є авторитетними газети і телебачення.
на мою думку, ефективно буде провести кілька влучних пострілів по ключових остатях нашої української влади (звісно не офіційної, тому що вони маріонетки), інформувати Україну, застосувавши мережу інтернет, про такі постріли і попередити інших бажаючих жити за рахунок нації і водночас топтати її про можливі наслідки.
є ще один варіант, більш інтелігентний - обікрати банківські рахунки українських вельмож, і розповісти про це на всю країну. знову ж таки попередити інших бажаючих жити за рахунок нації і водночас топтати її про можливі наслідки.

можливо занадто радикально чи наївно але іншого виходу не бачу.
Знаю кілька молодих людей. які мають авторитет на різних рівнях влади, їх вважають прогресивними і перспективними. а я їх знаю як лицемірів і людей які пішли в політику заради грошей.
також знаю людей досить зрілих що вже при владі, на думку спадає одне загорода де купа лайна і в ній борсаються свині.

навіть не можу мріяти сподіватися на те, що молоді і перспективні змінять тупих ненажер і настане рай.

не хочу чекати 40-100 років доки все устаткується само собою, хочу жити нормальним життям зараз, і хочу бачити квітучу націю, а з нею і батьківщину квітучою сьогодні. не хочу бачити як топчуть нашу гідність кацапи і західна Європа, не хочу бачити як нелегали гуляють по наших рідних містах я у себе вдома, не хочу бачити як клаті араби зневажають нас, а особливо українок.

якщо вже так сталось, значить такий стан речей комусь вигідний. ПЛЮВАВ я на їх вигоду!!!


#55 Відповів Користувач zaliznuchnuk, 15 Березень 2010 20:11

всі обставини тепер проти України.
жаль, що єдності в думках серед українців наразі не існує і "жидо-масонський" станок розбрату працює на 100 %, штампуючи дешеве алкогольне пійло, пропаганду в ЗМІ! а ми все це споживаємо легко, не задумуючись! спостерігаємо за клоунадою у ВР, чекаємо, що Ющенко-Тимошенко-Януковичі повернуть українську долю в кращу сторону. відвертаємось від Бога щодень, тому і караємось!
Так хочу дожити того часу, коли з гордістю зможу сам собі тихо сказати: " Я гордий, що я-УКРАЇНЕЦЬ"!!!

починати треба з себе-це те, що кожен може змінити самотужки вже зараз!
Але істина захована глибше, той хто захоче-побачить!

"Треба миром, громадою обух сталить та добре вигострить сокиру та й заходиться вже будить." (с)


#56 Відповів Користувач DrFeeLGooD, 16 Березень 2010 12:52


#6 Відповів DjRomcio, 11 Березень 2010 18:54

DrFeeLGooD,
Хлопці, зрадник на флоті!!!!

ЗРАДНИК????????? ти обзиваєш мене зрадником?? тіки тому що в мене є особиста думка??



відповідь
#21 Відповів romb3000, 11 Березень 2010 21:16

Цитата: DrFeeLGooD


ти мене обзиваєш засланим козачком??? Я львівянин, моїх бабу з дідом сталін в сибір вислав - це я засланий козачок??? я будучи на 1 курсі 2004р і рота відкрити не міг, що мені не подобається Ющенко бо тіки за підозру у підтримці Януковича мені 2 талона вліпили. Я не був на помаранчевій революції і з того є дуже гордий. тобі навішали ярлики а ти їм віриш. Вона говорить шо патріотка, Ющенко говорить шо ми прожили найщасливіші 5 років незалежності України - ти їм віриш? твоє право, але не відбирай у мене мого - мати свою позицію!!!!


#57 Відповів Користувач LO2010, 16 Березень 2010 14:17

DrFeeLGooD,
можливо ти українець, але ти проти українства.
можливо ти не засланий, але зрадник нації
я був на Майдані за свободу, за себе, за Україну і Ю. тут ні до чого
і у зрадника міста Батурин була особиста думка. пам'ятаєте наслідки?
місто зрівняли з землею, живих не залишили
ваша ПР це бізнес-проект по зароблянню грошей і наша нація, культура, мова їм не треба.
підозрюю, що у вас(або батьків) з ПР бізнес-інтерес, тоді все стає на свої місця


Цитата з іншого сайта: "Весь крупный бизнес ПР находится под полным контролем РФ .Он ею основан.Неужели вы верите в то что крупнейшие предпр.металур. находившиеся в прямом подчинении Москвы просто так достались картежному шулеру."


Ви підтримуєте іншу країну в Україні



додати Написати відгук: