Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 137130
Ваш логін   Пароль
Забули пароль?




Все з культури → Кліпи → Музика → Фільми українською → Мультфільми українською → Серіали та мультсеріали українською → ТБ: Шоу, спорт та документальні → Книги та інше
Все з комп'ютерів → Ігри → Програми → Українізації → Мобільний → Оформлення → Шпалери
Всі новини → Події та спорт → Політика → Наука та технології
кві 15

Футболки з символікою Гуртом

 (голосів: 15)

Футболки з символікою Гуртом

Усім користувачам Гуртом, а особливо учасникам Проекту Відео Гуртом пропонуємо придбати футболки з символікою сайту та проекту.

Повнокольорові зображення наносяться методом термопереносу, надписи та символ проекту Відео - спеціальними фарбами по тканині.
Ціна дорівнює собівартості саме у цьому розділі магазину, спеціально для Гуртом.ком! Але не забудьте ще накинути гривень 15 за поштову посилку.

Магазин
Тема на толоці, де є обговорення технологій, поради як зробити все самому тощо.
Там же пропоную обговорювати ваші варіанти надписів і картинок. Але тепер обговорення точно переросте у практичне втілення smile

Відгуків 25  Переглядів: 3576
 
Ви знаходитеся на нашому сайті, як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам пройти короткий процес реєстрації, адже лише так Ви отримаєте усі можливості та доступ до всіх новин та інформації в них. Реєстрація забере не більше хвилини.

Подібні новини:


#1 Відповів Користувач andy_forummer, 15 Квітень 2010 18:52

Супер! Вже планую купити lol


#2 Відповів Користувач Konfucius, 15 Квітень 2010 19:17

Я також.


#3 Відповів Користувач luchkiv, 15 Квітень 2010 20:50

круто wink


#4 Відповів Користувач Skiff_one, 15 Квітень 2010 21:00

А я вже оформив замовлення smile


#5 Відповів Користувач Gespenst, 15 Квітень 2010 21:36

Кума, вітаю! Гарна ідея!


#6 Відповів Користувач Максимів, 15 Квітень 2010 22:17

Прикольно wink Можливо і собі візьму laughing


#7 Відповів Користувач hodek, 15 Квітень 2010 22:26

Цікаво, чому "Українське гніздечко" коштує 50 юанів, а все інше по 40?


#8 Відповів Користувач BOLERO, 16 Квітень 2010 01:43

файна ідея :)


#9 Відповів Користувач SweetN, 16 Квітень 2010 11:51

Hodek, тому що на ньому і картинка (яку друкувати і переносити) і надпис (для якого теж трафарет робити і наносити фарбами).
виходить подвійна робота...
хоча можна все зробити термопереносом, тоді ціна буде 40 юанів)))


#10 Відповів Користувач Krol2021, 16 Квітень 2010 14:29

Ого .... ну це вже ...))
сам мало часу виділив сайту, але подивитись, кілька років назад від добавляння новин прийшло до студії перекладу, зустрічей, ..тепер футболки .... smile
Я вражений , супер
Жаль що синтетика (


#11 Відповів Користувач yakudza_m, 16 Квітень 2010 15:05

я б собі взяв білу із синім малюнком!


#12 Відповів Користувач SweetN, 16 Квітень 2010 15:26

Krol2021, ніяка ні синтетика, 100% бавовна!!
на синтетиці, звичайно, набагато краще тримається малюнок, але я синтетику не поважаю, брррр...


#13 Відповів Користувач Krol2021, 16 Квітень 2010 16:25

та ні, 2021 wink
хм ... цікаво ж через скільки разів прання малюнок почне злазити


#14 Відповів Користувач Tarja, 16 Квітень 2010 17:57

я чоловіку у SweetN робила футболку - фарба вже півроку тримається love


#15 Відповів Користувач SweetN, 16 Квітень 2010 18:29

Krol2021, виправила, вибачай)))
виробник матеріалів (паперу для термопереносу) обіцяє від 20 до 50 разів прання.
я свою ще стільки раз не прала, але прала у пральній машині на звичайному режимі (що типу заборонено), і нічого, тьфу-тьфу, малюнок не постраждав)))
за свідченнями форумчан гірше тримається зображення на темній тканині, через специфіку паперу (там ще додатково білий фон окремим шаром)...


Tarja, та варіант з фарбою взагалі має бути назавжди, скоріше футболка своє відживе.
особливо якщо її не знімати wink


#16 Відповів Користувач Krol2021, 16 Квітень 2010 19:16

SweetN
дякую за інфу


#17 Відповів Користувач Ora, 17 Квітень 2010 02:11

Оце так так. А на розвиток порталу кошти з цих футболок відраховуватимуться?


#18 Відповів Користувач kit133, 17 Квітень 2010 10:49

Що скажете про якість самої футболки, хотілося б таку приємну річ поносити хоча б літній сезон
?


#19 Відповів Користувач richman, 17 Квітень 2010 13:10

richman
А можете зробити ще з написом VIP? Бо я вище не дослужився до високих рангів, і ні до якої групи не входжу sad


#20 Відповів Користувач SweetN, 18 Квітень 2010 08:36

kit133, футболка бельгійської фірми B&C, 100% бавовна, гладкий текстиль, без швів, подвійні шви на рукавах і внизу. Чоловічі футболки зазвичай мають щільність 185 г/м, жіночі - 145 г/м.
Чоловік Tarja вже півроку таку активно носить, ніяких натяків на пошкодження.

dahaka spirit times, просто великі літери VIP? чи поряд з написом Гуртом? якого кольору? якщо не проти, то дай відповідь у темі на толоці, і продовжимо обговорення там.

Ora, портал Гуртом - цілком некомерційний проект. як вже було зазначено, футболки розділу Гуртом.ком продаються по собівартості. отож, знову ніякого прибутку. просто задоволення потреб учасників у футболках з символікою улюбленого сайту.


#21 Відповів Користувач Ora, 19 Квітень 2010 09:27

SweetN Я вважаю дарма. На таких речах люди заробляють на оновлення "заліза" на сервері. В результаті усі задоволені, і користувачі в першу чергу футболка з символікою і роботою порталу:).


#22 Відповів Користувач Магнус, 17 Серпень 2010 22:30

Класно


#23 Відповів Користувач patriot-ua-lviv, 1 Жовтень 2010 13:26

Замовив одну. Ціна 50 грн. приваблива. Але + 15 грн. за доставку поштою + 5 грн. за якісь додаткові поштові збори = 70 грн.

Але всерівно ідея з футболками мені сподобалась.


#24 Відповів Користувач patriot-ua-lviv, 11 Жовтень 2010 16:56

Ура. Сьогодні отримав поштою. Так як і я казав 70 грн. Якість футболки (матеріал, щільність) мені подобається і на вигляд і на дотик, а от логотип і напис, здається, лише до першого прання. Подивимось.


#25 Відповів Користувач kyvrsant, 8 Листопад 2010 17:45

Не зрозумів що це за вид доставки!

Вартість доставки листа з рекомендованим повідомленням і оголошеною цінністю в будь-яке місто, село, район, куточок України, де є поштові відділення, в середньому складає 5 грн.

тобто ціна доставки буде:
40 фут. +5дост. - 5опл.Банк = 40 грн!



додати Написати відгук: