Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 771994 (256 за 24 години)

Важливо

Спільний проєкт спільнот “Клясичний український правопис” та “Чарівний Ліхтар”

| 22 коментарі

Бартон ФінкУ рамках співпраці спільнот “Клясичний український правопис” та “Чарівний Ліхтар” зароджується проєкт, що має на меті відновлення та поширення традиційного українського правопису.

Своєрідною першою пташкою такої співпраці стане озвучування фільму братів Коен “Бартон Фінк”. Підкреслюємо, що наразі україномовного озвучення фільму не існує. Переклад картини саморуч підготували ЧЛ і КУП, а команда останніх адаптує репліки персонажів під харківський правопис. Герої фільму заговорять клясичною українською!

Читати повністю →

PlayNews #239 — The Forest Song, PS NEO, CS:GO…

| 3 коментарі

PlayNews #239 — The Forest Song, PS NEO, CS:GO...

Із нашого щотижневика PlayNews, який виходить вже четвертий рік поспіль, ви довідаєтеся про найважливіші події і явища зі світу відеоігор. Коротко, змістовно, компетентно, професійно, адже PlayUA — щирий порадник ґеймера.

Читати повністю →

Трон у крові / Throne of Blood / Kumonosu-jô (1957) – українською!

| Прокоментуй!

постер Трон у крові / Throne of Blood / Kumonosu-jô (1957)Жанр: драма
Країна: Японія

Кіностудія: Toho Company, Kurosawa Production
Режисер: Акіра Куросава
Актори: Тошіро Міфуне, Ісузу Ямада, Такаші Шімура, Акіра Кубо, Гіроші Тачікава

Сюжет:
Загартований у боях полководець, підбурюваний своєю амбіційною дружиною, намагається здійснити пророцтво, за яким він має стати володарем Замку Павутиння.

Читати повністю →

Становище української мови серед сучасних українських виконавців

| 13 коментарів

05f41374c28cd64b76c9a701bb703056

Під час дискусій навколо україномовних квот на радіо, часто звучить теза про те що їх неможливо виконати тому що просто відсутня україномовна музика яку можна поставити в ефір. І я вирішив проаналізувати мовний розподіл сучасних українських виконавців. За основу взяв список складаний Олександрою Кольцовою. З нього, в першу чергу я поприбирав застарілих виконавців, а також прибрав виконавців які емігрували з України або які є представниками діаспори. Отриманий список я розділив за основною мовою виконання пісень виконавцями, а також за кількістю треків. Під час роботи над дослідженням, “Українська правда” випустила чудовий проект про українських виконавців, який я вирішив також включити до свого аналізу.

Читати повністю →

СічНет – багаторівнева система навчання

| 4 коментарі

СічНет

Проект СічНет народився з палкого бажання підтримати українську мову. Все почалося з того, що його автор, Олег Волощук, запропонував усім небайдужим об’єднатись і щось робити разом для розвитку україномовного продукту. А що він мав багатий викладацький досвід, то й взятися вирішив насамперед за навчання. Але то мало бути не просто навчання, а дистанційна освіта в прямому ефірі через спеціальну онлайн-аудиторію, що передбачає безпосередній живий контакт учня і вчителя. Цей вид навчання зараз досить поширений за кордоном, особливо у вишах, але ось таких от живих онлайн-курсів в Україні, та ще й українською мовою, здається, просто ще нема. Насправді задумка простяглася значно далі за просто живе дистанційне навчання, але про все по черзі. Читати повністю →

PlayNews #237 — Quantum Break, The Fan Legacy: MGS…

| Прокоментуй!

 

PlayNews #237 — Quantum Break, The Fan Legacy: MGS...

Із нашого щотижневика PlayNews, який виходить вже четвертий рік поспіль, ви довідаєтеся про найважливіші події і явища зі світу відеоігор. Коротко, змістовно, компетентно, професійно, адже PlayUA — щирий порадник ґеймера.

Читати повністю →

Фільм «Ті, що вірні» — історія заборони і легалізації найбільшої переслідуваної Церкви XX століття.

| 33 коментарі

Фільм «Ті, що вірні» — історія заборони і легалізації найбільш переслідуваної Церкви XX століття. Після насильної ліквідації у 1946 році вірні УГКЦ протягом 43 роки зберігали свою віру у підпіллі. Підпілля пережило Сталіна, Хрущова і Горбачова, щоб відродитися у 1989 році. Герої стрічки, які здійснили вихід УГКЦ з катакомб, живуть в Україні та Росії, їх долі тісно переплетені з історією Церкви та епохи. Режисер фільму Валентин Дігтяренко. Це вже друга його велика творча робота. У 2015 році відбулася прем’єра його фільму «Капелани».


Hurtom - торрент-толока

Фільми

Мультфільми

HD

Везучий / Hard Luck (2006) Ukr/Eng

04.05.2016, 17:21 додано ninenine

Піаніно / The Piano (1993) Eng | sub Ukr, Eng

04.05.2016, 15:59 додано yuranako

В активному пошуку / How to Be Single (2016)

04.05.2016, 15:38 додано Covenant

Чемпіонат перегонів Формула 1 (2016) ,

04.05.2016, 15:24 додано СТІКС

Музика

Література

Програми

Ігри

Нові українські постери

Друзі


Файна Меморія - енциклопедія мемів | Енциклопедія Драматика | Vinsee

Чтиво | Портал uahq.net | УкрБаш | Анекдоти | Радіо Домівка | Прозалізо

Рецепти з покроковими фотографіями. Авторський кулінарний сайт Localize.org.ua Теревені.org.ua - Інформаційно-Розважальний Портал. Новини, музика, гумор, відео, програми, спілкування! www.muzprostir.com.ua - Все про музику на одному сайтi! Студентський портал UaStudent.com

Інші друзі сайту | Наша кнопка:
Гуртом

Контакти