Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 921190 (200 за 24 години)

Окуповані / Okkupert – повний перший сезон з професійним українським озвученням і субтитрам

| 16 коментарів

Як констатують критики, цей серіал акцентує не стільки дії Росії, як самої Норвегії.
Виявляється, багато хто, за винятком досить малої частини суспільства, готовий не визнавати це окупацією і не ставати на шлях боротьби проти неї, адже йдеться про окупацію гібридну, яку можна тлумачити по-своєму. При цьому зовні Норвегія зберігає власні інститути влади. Поліція, армія, спецслужби працюють, російські спецслужби тільки час від часу переходять межі, заарештовуючи чи навіть вбиваючи тих, хто становить для них загрозу. Але десятки дійових осіб фільму опиняються у новій ситуації і не хочуть думати про окупацію, оскільки це заважає їхній кар’єрі (як-от головний герой, прем’єр країни) чи бізнесу (дружина іншого героя має ресторан, куди ходять росіяни). Джерело: (http://tinyurl.com/prtvq7a)

HD AVC

HD 1080p

Збір на 2 сезон відбувається тут: http://www.hurtom.com/portal/32920/series-dubbing-occupied

Після цього буде збір на 5 сезон Карткового будинку який стартує 24 лютого 2017. Далі Фарґо 3 сезон, Краще подзвоніть Солу 3 сезон (якщо AMC не показуватиме українською) Кремнієва Долина 4 сезон, Останнє Королівство 2 сезон, Пан Робот 3 сезон.

Трейлер з нашим озвученням: 

16 коментарів

 1. Що будете озвучувати наступним?

  • “Перший сезон Окупованих викладено, триває збір на 2 сезон, показ в Норвегії по ідеї має бути навесні. Після цього буде збір на Картковий будинок 5 сезон, який стартує 24 лютого 2017. (Усі 13 серій в один день).”(с)

 2. Озвучення як завжди на висоті, а серіал я думав буде більш активним чи наближеним до уераїнських реалій.
  З точки зору викладеної в серіалі окупація в Україні почалася коли ми дозволили Росії орендувати чорноморський флот.

 3. Зайшов на сайт підтримки всього Українського. Побачив Ваш прапор на рекламі фільму. Зараз сиджу та думаю – мабуть не довго залишилося часу щоб ваша реклама висіла над Києвом..

  • ??????????

  • Панові треба лікуватись. Якщо для передачі настрою в серіалі на постері зображено російський прапор то що замалювати його українським? Чи прапором Мозамбіку?
   Це вже така сама шизофренія як і в американців які в своїй власній класиці почали слово “негр” заміняти на “афро-американець”.

  • От чого я люблю іноді читати коменти на гуртомі – з-поміж інших трололо\ідійоти завжди піднімають настрій.

 4. Можливо варто підняти тему в топ для підвищення темпів збирання коштів? Або зробити розсилку.

 5. Кутєпова шкода

 6. Я тут подумав… Скільки можна витрачати гроші на професійну озвучку!? Таке враження, що всі на наших каналах говорять одними і тими голосами! Голоси навіть не відповідають вікові персонажів. Переглянув перший сезон російською мовою. Одноголосе озвучення. Не професійне! Усе чудово! Голоси наших дуже класні, але не треба їх всюди пхати. Я вважаю, що потрібна якась конкуренція серед студіями. Прослухавши трейлер, зрозумів, що серіал озвучено на високому, професійному, нудному рівні. Ще й кучу грошей треба на це збирати…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.