Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171022 (152 за 24 години)

Гуртом оголошує набір журналістів та редакторів новин

| 5 коментарів

wordle3Шановні Гуртомівці!

Закінчуються Різдвяні свята і час знову братися до роботи. Нашому порталу потрібні свіжі новини і в цьому можете допомогти саме Ви.

Якщо Ви бажаєте поділитись цікавою інформацією чи хочете посприяти в популяризації і поширенні всього українського на теренах інтернету, вмієте гарно писати власні статті або компонувати вже існуючі новини, статті та цікавий матеріал з інших ресурсів  ласкаво просимо в редакційну команду порталу Гуртом.

Тематика статей може бути дуже широкою, але вона має стосуватися українського, в першу чергу очікуються статті про культуру – літературу, фільми, музику і новини суспільного життя України, але це можуть бути статті про українське навіть за кордоном, навіть про ваші враження, навіть про техніку чи софт. Не допускатимуться статті про політику (це ті, де пишеться про добрі і погані партії). Особливо цінується незаангажованість і цікавий виклад.

Щоб стати автором новин на порталі Гуртом скористайтесь кнопкою “Додати новину” в правому куті сторінки та  наступними порадами.

Додати новину

Після написання статті модератор її перегляне і опублікує.  Задля уточнення статусу перевірки статті чи надсилання авторської статті для публікації наявним редакторам порталу уточнення статусу перевірки статті чи надсилання авторської статті для публікації наявним редакторам порталу можете скористатись скринькою Гуртом  hurtom.ruh@gmail.com

Гуртом – ми сила! Дякуємо за те, що Ви з нами.

 

5 коментарів

  1. Рух “Гуртом” полягає тільки в тому що буде більше новин на сайті?

  2. Шановний авторе, в мене є невеличке питання до вас. Чи є обмеження в часі? Мене зацікавила дана можливість, але, нажаль, на даний момент я здаю сесію, тому не можу долучитися. Але через два тижні залюбки взяв би участь. Наперед дякую.

  3. як можна достукатися до техпідтримки чи модераторів ?? !!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.