Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169705 (178 за 24 години)

Думка Сашка Положинського про авторські права

| 9 коментарів

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=isOdLI-F–I]

Думка Сашка Положинського,  лідера гурту Тартак, про авторські права та їх захист. А як, на твою думку, бути митцям з їхніми правами?

Автор: bodyanuch

Веселопедист, перекладач, адмін проєкту Про техніку Гуртом

9 коментарів

 1. Я цілком згідний з його позицією :) Не прикро коли твої роботи розходяться серед слухачів, глядачів, поціновувачів безкоштовно та коли хтось на цьому безкоштовному заробляє і це не ти (себто автор) стає прикро. А такі випадки зустрічаються і часто в нашому світі як не прикро.

 2. Погоджуюсь дотримуватись усіх правил авторського прав при умові, що витрати на харчування становитимуть менше 30 % заробітку.

 3. Ну, Гуртом не заробляє грошей =)

 4. Завжди ставився з повагою до Сашка! Після таких слів ця ПОВАГА виросла до неоціненних вершин! Велика дяка Сашку, що в нас є ким пишатись!

 5. Я вважаю, що авторське право повинне діяти декілька років (приблизно 5). А після цього терміну не залежно, пісні це, книги чи фільми, вони повинні ставати надбанням всього людства.

  Наприклад у США дуже дотримуються законів, що регулюють авторські права. Проте, як на мене, там жертвою вже стають самі прості американці, яким доводиться постійно годувати своїх голлівудських “зірок”. Нехай Мадонна, Анджеліна Джолі та інші зробили багато для американської культури, але все рівно їхні досягнення навряд чи можна оцінити в ті мільярди, які вони заробили. Нехай звичайні американці зробили в 10 разів менше, ніж такі зірки, але ж заробляють вони в сотні разів менше. Тому повинна бути якась рівність в суспільстві, де люди і “зірки” зароблятимуть відповідно до того, яку цінність вони принесли іншим.

  Наприклад, в нас футболісти заробляють мільйони доларів на рік. Але ж результат їхньої роботи не є на стільки цінним, а їх – заробітки отримуються з того, що забирають в простих українців. Ринат Ахметов не годує свій “Шахтар” з власної кишені, мільйонні заробітки його футболісти отримують з того, що йому та його менеджерам вдається здерти з донецьких шахтарів. Однакові правила повинні діяти для всього населення України.

  Вважаю, що Сашко Положинський набагато достойніший і має набагато більше прав бути мільйонером, ніж всякі “звйозди” такі як Повалій і Білик, які своєю “сміттєвою творчістю” окупували українське телебачення. В українському шоу-бізнесі та на телебаченні ще дуже багато проблем. Це те, що на телебачення допускають тільки своїх, що наше ТБ окупували російські “гастральори”, від яких вже нудить, але того, що цікавить глядачів, а що ні, зовсім не враховують. Те, що ефірний час тепер купляють, і українцям доводиться слухати коханок мільйонерів, а не тих, що вміють співати. Те, що слабкі співаки ламаються і починають обслуговувати політиків, а також пруться на російський ринок і в результаті стають непотрібними ні там, ні тут.

  • “Я вважаю, що авторське право повинне діяти декілька років (приблизно 5)”

   Відразу видно думку людини яка нічого не створює)
   От я за освітою архітектор і якщо, наприклад, зробив проект та опублікував його в якійсь газеті чи журналі, то можна почекати років 5 і потім будувати не сплативши за нього?) Чи, приміром, так само використовувати фото фотографів через 5 років у комерційних цілях, а автору дуля?

 6. Кузьма Скрябін вже давно це казав…

 7. Особисто мені не вистачає можливості придбати цікаву пісню в мп3 форматі. Просто скачати, заплативши гроші, композицію того ж Тартака.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.