Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170190 (187 за 24 години)

Номінанти на кінопремію «Оскар» в 2013 році

| 22 коментарі

42037

У Лос-Анджелесі оголошені номінанти на кінопремію «Оскар». Найбільше згадок (12) удостоївся фільм Стівена Спілберга «Лінкольн», на другому місці за кількістю номінацій (11) виявилася стрічка «Життя Пі» Енга Лі.

У номінації «Кращий фільм» представлені, крім двох названих фільмів, «Любов» Міхаеля Ханеке, «Операція “Арго”» Бена Аффлека, «Знедолені» Тома Хупера, «Джанго звільнений» Квентіна Тарантіно, «Мій хлопець – псих» Девіда О. Расселла, «Ціль номер один» (інша назва – «Нульова видимість тридцять») Кетрін Бігелоу і «Звірі дикого півдня» Бена Зайтліна. У режисерській номінації представлені Міхаель Ханеке, Бен Зайтлін, Енг Лі, Стівен Спілберг і Девід О.Рассел.

Нагороду за кращу жіночу роль можуть отримати Джессіка Честейн («Ціль номер один»), Квенжане Уолліс («Звірі дикого півдня»), Наомі Уоттс («Неможливе»), Дженніфер Лоуренс («Мій хлопець – псих») і Еммануель Ріва («Любов»). Уолліс стала самою юною актрисою, номінованої за головну роль, за всю оскарівську історію – їй 9 років.

В аналогічній чоловічій номінації представлені Бредлі Купер («Мій хлопець – псих»), Деніел Дей-Льюїс («Лінкольн»), Х’ю Джекман («Знедолені»), Хоакін Фенікс («Майстер») і Дензел Вашингтон («Екіпаж»).

За кращу чоловічу роль другого плану номіновані Крістоф Вальц («Джанго звільнений»), Роберт де Ніро («Мій хлопець – псих»), Алан Аркін («Операція ‘Арго”»), Томмі Лі Джонс («Лінкольн») і Філіп Сеймур Хоффман («Майстер»). За жіночу – Саллі Філд («Лінкольн»), Енн Хетеуей («Знедолені»), Хелен Хант («Сурогат»), Джекі Уівер («Мій хлопець – псих») і Емі Адамс («Майстер»).

У категорії повнометражних мультфільмів представлені «Хоробра серцем» (режисери Марк Ендрюс і Бренда Чепман) (завантажити з Толоки BDRip, BDRip 720p, BDRip 1080p ), «Франкенвіні» (Тім Бертон), «Паранорман, або Як приручити зомбі» (завантажити з Толоки BDRip)(Сем Фелл і Кріс Батлер), «Пірати! Банда невдах» (Пітер Лорд) (завантажити з Толоки BDRip, BDRip 720p, BDRip 1080p ) і «Ральф» (Річ Мур).

85-я церемонія вручення премій Американської кіноакадемії відбудеться 24 лютого в Лос-Анджелесі. Вести її буде творець мультсеріалу «Гріффіни» Сет Макфарлейн, він же, разом з актрисою Еммою Стоун називав номінантів.

 via Телекритика
детальніше на Толоці

22 коментарі

 1. А Гобіт де?

 2. де Хмарний Атлас? Його не має навіть в решті номінацій!

 3. а його хіба за візуальні ефекти давати, або звук, бо так фільм не достойний..)

 4. Чого всюди взяли в номінацію “Мій хлопець псих”? це ж відраза якась а не фільм, я шкодую що пішов на нього в кінотеатр

 5. а де в номінації кращий іноземно-мовний фільм з України російською Той, хто пройшов….? Чи все таки гамериканці допекалися, що Україна не малоросія і такі посміховиська з мовами не варто робити, а краще почекати поки українці присилатимуть стрічки в номінацію “іноземно-мовний фільм” з України знятий за світовими стандартами, тобто українською мовою?

 6. Ігор, вже давно відхилили її від номінації. І причина явно не у мові, а у тому ще це занадто слабкий фільм для Оскару.

 7. Звідки ця мода, вказувати автора публікацій: “від Ніксон”, “від Петро”, “від Баба Яга”?
  Народ, це калька з російської, “от Юдашкина” і т.д. а в них в свою чергу з французької, де немає відмінків, іменники не відмініюються тобто. Артємій Лєбєдєв колись добре пройшовся по такій безграмотній ***
  *** *** писати “стаття від Ніксон” якщо можна: “стаття/публікація/іт.д Ніксона” чи по інщому, але вживайте граматику українську!

  • Бачу Вас дуже зачепило, якщо Ви дозволяєте собі висловлюватись в такому дусі. У Вас дуже гарно все граматично побудовано особливо перші 2 слова останнього речення

   • Не ображайтесь, п-н Nikson. Не хотів нікого образити, але дуже часто такий зворот стали вживати. Ріже слух, вірніше око. На вашу думку, гарно буде звучати фраза: Вірш від Василь Стус? Кіно від С.Параджанов і т.д. Навіщо “вірш від Василя Стуса” якщо достаньо і красиво “вірш Василя Стуса”. Я розумію, що ви забили в шаблон “від”+”автор” і воно собі дублюється в кожній статті. Але насправді це відповідальність, сайт не літературний, але інформації текстової багато, Вас читають і переймають вміння висловлюватись, хочеш чи не хочеш того.

 8. замітка явно перекладена з російської.
  чому, наприклад, “Хоробра серцем”, якщо у нас вона “Відважна”?

  • +1)

   «Джанго звільнений» – «Джанго вільний»
   «Екіпаж» – «Рейс»

  • Підтримую !!!!! Чому “Мій хлопець – псих”, якщо у нас назва фільму “Збірка промінців надії” ?
   До речі, мені фільм сподобався.

 9. Vetal-XL це не наш фільм заслабкий для оскара, а у тих американців заслабкий розум щоб його осягнути. Якби я це вирішував як дав оскар за ” той хто …”

  • Павло, на жаль, помиляєтесь Ви. “Тіні забутих предків” С.Параджанова оцінив весь світ, і американці в тім числі. Чому? Бо це КІНО, це шедевр, а не самопохвальба.

   Те що зняв Іллєнко, дуже слабенько. Мабуть, Ви плутаєте історію, яка лягла в основу кіна, з самим кіном. Історія, між іншим, розповідає, що делегація радянська побачила мужнього, кремезного вождя індіанців, в татуюванні, оточеного такими ж мужніми воїнами індіанцями. В картині ж бігає хлоп в картатій сорочці і джинсах, ну і пір’я на голові, серед купки дітей і жінок. Я чекав побачити становлення і шлях людини і воїна. Індіанці не такий простий нарід, щоб так от поставити собі вождем чужинця.
   Першу половину кіна “Той що, ..” ще можна дивитись, але далі… суцільний КВН.

   И викиньте з голови дурнуватий міф про тупих американців, вони книг читають в рази більше ніж ми, українці. (в мене колєга в Сан-Франциско, працює і навчається вже більше як 4 роки, постійно і всюди надибає на людей з книгами )

   • Воістину так! Плюсую Ваш коментар. І щодо фільму. І щодо американців. Іншим побажаю менше Задорнова слухати…

    ТХПКВ – дуже слабкий фільм як на Оскар. Ні в яке порівняння не йде з тією ж Любов’ю чи Королівським романом. Нашим ще вчитися і вчитися. Розумію, що й на такому рівні в Україні зняти цей фільм було зовсім не легко, але тепер його згадувати ще років 10 (до наступного фільму) не варто.

 10. А ось “Тіні забутих предків” я високо оцінити не зміг. Кіно трохи нудновате… А про “той хто…” цього не скажеш. Мою увагу привернуло не те, у яких джинсах був Додака, а те, наприклад, що він, як і його прадід, був характерником. А що взагалі американці знають про козаків-характерників ?.. Вони собі гадають що першими на світі в середині ХХ ст. створили кліматичну зброю, а наші характерники ще у XV ст. вміли розганяти хмари, викликати грозу і обертатись вовком.
  Та я не буде переконувати Вас в тому, який фільм кращий.

  Твій колега – виходець з України, чи корінний житель Нового Світу ?

  • Павле. Колега той — корінний тернополянин, вчився в у Львові, закінчив ЛАМ, ф-т — живопис чи розпис, не знаю точно. Виграв зелену, так і виїхав. Сам він завжди багато читав і читає.
   Я ж і кажу, ще перша половина фільму нічого так, тема характерника і відьомства цікава, Іллєнко ніби творить якийсь свій стиль, магічний реалізм своєрідний, але чогось бракує, недотягує. Тема піднята, але не розкрита )) Нема атмосфери.

   Переглянтье “Франкенвіні” Тіма Бартона. Ніби нічого такого не відбувається, і ніхто з людських персонажів не гине, але як нагнітається атмосфера! Один персонаж вчителя фізики чого вартий!

   В “ТщПКВ” якось неправдоподібно все, і претензія не до акторів, вони що могли, те зробили. І дуже не сподобались “індіанці”, нема характеру індіанського, цей їх табір, який схожий більше на циганський після бомбардування.

   А “Тіні забутих предків” і “Земля” О.Довженка, вже давно увійшли до світової спадщини, якщо не в десятці кращих, то в сотні стопудово!

   • Корінний тернополянин… Я так і знав! Встиг вирости і вивчитися в нормальній країні, на відміну від тої, в якій живе зараз.

    Про неправдоподібність вищезгаданого фільму я вже десь чув. Критикували його за те, що всі до одного індіанці мають українські обличчя :)

    Хочеться вірити, що наш рідний кінематограф розквітатиме і розвиватиметься. Але для цього нам потрібно викорінити схильність до анархії

    • Треба “протверезіти”, для початку. І орієнтуватись на краще. Не вважаю себе самими мудрим на планеті, тому люблю іноді цитувати людей старших, які повиділи більше:

     Любив казати М.Жванєцкій: “Наши ботинки — во-о-ооооо! … если других не видел”

     І ще з “12 обручів” Ю.Андруховича : “Днями один із таких, колишній в’язень сумління і автор самвидавних поезій, іронією вищої влади та локально-двірцевих інтриґ закинутий у спокусливе посадове крісло, переконував мене в тому, що його нація нараховує мало не десять тисяч років, що українці мають безпосередній зв’язок з космічними силами добра і за формою черепів та надбрівних дуг є досить близькими до еталонного арійського зразка, унаслідок чого проти них існує певна світова змова, безпосередніми виконавцями якої є найближчі географічні сусіди та… Я змушений був перервати його хаотичну лекцію кількома незручними запитаннями, на які він лише безглуздо кліпав очима. Я запитав, скажімо, таке: “Добре, якщо у вас і справді настільки давня й потужна культура, то чому так смердять ваші громадські вбиральні? Чому ці міста здебільшого схожі на догниваючі смітники? Чому старі середмістя гинуть цілими кварталами, чому обвалюються балкони, чому немає світла у брамах і стільки битого скла під ногами? Хто в цьому винен — росіяни? Поляки? Інші внутрішньо-розкладові чинники? Добре, ви не даєте собі ради з містами, але як бути з природою? Чому ваші селюки — ці, як ви кажете, носії десятитисячолітньої цивілізаційної традиції — так уперто скидають усе своє гівно просто до річок, і чому коли мандруєш вашими горами, то покинутого заліза знаходиш уп’ятеро більше, ніж лікарських рослин?”” взяв тут

     Якщо змогли дочитати аж досюди, велика Вам повага )).

 11. Павло, емм.. вибач, але таке враження що ти якийсь американофоб. А якби він був би корінний житель Америки, то щоб ти сказав? Що йому повезло?

 12. “Арго” і “Лінкольн”. Два фільми 2012 року, які претендували на цьогорічний Оскар – найпрестижнішу нагороду в кінематографі США.

  Бен Аффлек і Стівен Спілберг. Хоч і Спілберг більш іменитіший у світі, але це не зменшує таланту Аффлека, який молодший за свого колегу на майже 26 років.

  Десь за декілька тижнів до церемонії нагородження найкращих з кращих подивився трейлери до цих фільмів. На перший погляд був впевнений, що “Лінкольн” має отримати головний Оскар.

  Вже ближче до самого процесу вручення моя думка змінилася, коли прочитав, що Гільдія кіноакторів США назвала “Арго” фільмом року. А це 99%, що він має отримати Оскара. Так і сталося.

  Але найбільше думка змінилася, коли переглянув ці кінострічки. На то пішло немало часу. Причина проста і банальна – тричі тупо засинав під час перегляду “Арго” і двічі – “Лінкольна”.

  Не хочеться говорити про мінімальну заполітизованість американської кінопремії, але зрештою така заполітизованість мені подобається. І тепер розумію, чому саме фільм Бена Аффлека переміг. Дивлячись як його герой визволяє заручників, я реально переживав, щоб операція пройшла успішно. Мої тілесні нутрощі самі давали про то знати. Трохи страшно, трохи нервово, але то було життєво і досить кайфово.

  І хоч найкращим актором справедливо обрали Деніела Дей-Льюїса (Авраам Лінкольн), хоч я і симпазитую постаті 16-го президента США, але як то кажуть – АРГО УСІМ В ПЕЧІНКУ!;)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.