Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169388 (182 за 24 години)

Семінар “Безкоштовні інструменти Google для ефективної роботи”

| 8 коментарів

 google_lekciya_CCL_17.01.13

Центр Громадянських Свобод  запрошує взяти участь в інтерактивному занятті  «Безкоштовні інструменти google  для ефективної роботи:  те, про що Ви навіть не підозрювали» 

Створити електронну скриньку на Gmailце тільки початок. Дана служба надає багато можливостей, які варто використовувати усім, а особливо – громадським активістам.  Пропонуємо Вам зробити своє життя і роботу більш ефективною та зручною разом з нашим експертом :) Запрошуємо Вас взяти участь в інтерактивному занятті «Безкоштовні інструменти Google для ефективної роботи: те, про що Ви навіть не підозрювали» Даний захід відбудеться 17 січня о 19.00 год. в м. Києві. Тривалість – 3 години.

 Відвідайте наш захід та дізнайтесь:

–      Які безкоштовні можливості для громадського активіста надає Google?

–      Як зробити свою скриньку на Gmail більш зручною та корисною?

–      як безкоштовно отримувати смс-нагадування про важливі зустрічі?

–      як спільно з колегами працювати над документами он-лайн?

–      як структурувати велику кількість електронних документів?

–      як самостійно створювати сайти проектів?

 Експертом зустрічі виступить Юрій Пивоваренко, координатор проекту «Let’s do it, Ukraine! Зробимо Україну чистою!», event-координатор Української мережі енергетичних інновацій Greencubator. Працював системним інтегратором в IT-кампаніях, програмістом в проектній групі з впровадження системи електронного документообігу.

 Для того, щоб взяти участь у заході потрібно заповнити он-лайн-форму (http://bit.ly/TQ41k3) та пройти відбір. Заявки приймаються до 18.00 год. 15 січня 2013 року. Відбір здійснюється по мірі надходження анкет.

 Участь у заході є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами. Місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам.

 За додатковою інформацією просимо звертатись до координатора освітніх програм Центру Громадянських Свобод Назарія Боярського (050-411-20-42, n.boyarskiy@gmail.com)

 Довідково: дане заняття проходить в рамках спеціальної програми Центру Громадянських Свобод, що передбачає проведення щомісячних тематичних та інструментальних занять на тематику прав людини та демократії з метою розвитку потенціалу громадського суспільства.

8 коментарів

 1. Чи планується в іншим містах України такі семінари (особливо цікавить Львів)?
  Я просто користуюся скриньокою, календарем, віртуальним диском… хотілося б більш ефективно їх використовувати…

 2. Було би класно, щоб і вебінар на цю тему був.

 3. Підтримую запитання пана Ігора, а саме: Чи планується в іншим містах України такі семінари (особливо цікавить Тернопіль,Львів)?

 4. Дякуємо за зацікавленість нашим заходом. Наразі дане заняття проходитиме у Києві. На жаль, ми не можемо забезпечити його он-лайн трансляцію. Проте вже незабаром ми плануємо проведення і вебінарів.
  У разі, якщо Ваша організація потребує спеціального навчання, то Ви можете звернутись до Центру Громадянських Свобод з відповідним проханням і ми спробуємо допомогти. Мої прямі контакти є в анонсі.

  • Супердивна відповідь, пане Назарію!!! “не можемо забезпечити його он-лайн трансляцію”… Це неймовірно для людей, що взяли на себе таку непідйомну, як виявилось, ношу – навчити інших юзати нет. Та Бог з нею – з “он-лайн”, якоїсь поганенької мобілочки – записати відео і викласти на youtube – невже не знайшлося? А сусіда не питали? ШкодА… :(

 5. Хороша тема. Я спочатку подумав що мова йде про Служби Google Apps для підприємств ( http://www.google.com/enterprise/apps/business/products.html ), але перечитав ще раз допис і зрозумів що це про персональні служби. Давно використовую ці служби для підприємств, які обслуговую (я системний адміністратор). Дійсно дуже хороша і потрібна річ, багато функцій, легко налаштовується, добре українізовано. Колись можна було безкоштовно використовувати версію на 100 користувачів, потім зменшили халяву до 50, потім лише 10 і от недавно безкоштовну версію закрили. Але для персональних (не корпоративних) користувачів ці служби є безкоштовні.

 6. Семінар буде записаний на відео?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.