Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171925 (196 за 24 години)

Опитування – допоможіть визначити пріоритети руху Гуртом!

| 9 коментарів

анкета Гуртом

Створення громадянського руху Гуртом викликало позитивні відгуки та пропозиції долучитися. Зголошені готові допомогти у діяльності напрямків Руху – кіноіндустрії, літературі, музиці, програмному забезпеченні та відеоіграх. Також були пропозиції підтримки у ЗМІ та юридичної допомоги.

Ми щиро вдячні всім за бажання допомогти не тільки словом, а і реальними діями.

Щоб визначити пріоритетні напрямки діяльності, узгодити дії та скоординувати людей, просимо всіх небайдужих заповнити нашу АНКЕТУ. Вона займе не більше кількох хвилин, але значно допоможе Гуртом розставити акценти в подальшій діяльності.

Можна також додатково писати свої думки і у коментарях до цієї новини – своєрідний “розумовий штурм”.

Гуртом – це Ви, це ми усі, це кожен із нас!

9 коментарів

 1. Вже декілька разів залишав. Навіть у ґуґл групах тему відповідну створив (там форма є трохи більшою).
  Замість збирати інформацію потрібно вже почати щось робити, а не колихати повітря.
  Спочатку прийдеться “сапати” самому. Можливо й довший час. Але якщо це потрібно, то однодумці точно знайдуться і радо допоможуть.
  Перестаньте робити інфо. приводи. Робіть роботу!

  • 1. Гуртом – це волонтери, які приділяють свій вільний час його розвитку. На те що вже зараз створено і підтримується в чистоті пішла та йде велика кількість зусиль, часу і теж не малої кількості осіб. І так мусить бути. Ці самі люди не можуть тягнути всі напрямки одночасно – це теж логічно. Потрібна свіжа кров.
   2. Рух призначений для підтримки ширших про українських ініціатив середовища Гуртом, що сформувалося на базі порталу. Але що таке “середовище”? Це не якась одна особа-супермен, що знає все і одночасно виконує все. Середовище – це кожен його учасник, це кожна його ініціатива. Без Вас немає Гуртом і немає жодного руху.
   3. Щоб оцінити які напрямки є найбільш пріоритетними для вас і скільки людей готові в них працювати призначена ця анкета. Її можливо слід було створити на самому початку, але як то кажуть – хороша думка приходить із запізненням. Тому просимо вас її заповнити, вказати найбільш цікаві для вас напрямки і дуже бажано вказати конкретні кроки, заходи які ви готові організовувати чи долучатися до них.
   4. За місяць від початку діяльності руху проведено спільну акцію-зустріч із молодими режисерами “Мультики на зиму”, на завершальному етапі створення україномовного додатку про українське кіно, скоординовано діяльність геймерських середовищ, розробляється ініціатива по новому унікальному літературному ресурсу та ряд ініціатив у музичному напрямку, здійснено моніторинг ринку дистрибуції відеодисків та відправлено перші “пілотні” запити до їх виробників з метою збільшення ліцензійного україномовного контенту. Не все з цього виносилося на загал, бо це перші кроки. Проте в подальшому за вашої допомоги все має налагодитися і стати систематичним.
   5. Дуже важливо, щоб гуртомівці проявляли власну ініціативу та лідерські якості, а інші хто через певні обставини не може цього робити будуть підтримувати. Поєднання цього і буде називатись громадянським рухом “Гуртом”. Лише спільна діяльність найбільш ефективна.

  • Готовий! Фронт робіт: неоране поле! 1. Як на мене, то завданням № 1 є заявити для влади нашої/ненашої та іноземної, що український народ є, і в нього є потреба в якісному українському продукту: кіно, музика, література, преса, по, дозвілля……. і т.і. 2. Слід також донести, що ми не купка дефективних придурків, а нащадки: Святослава, Володимира, Ярослава, Мономаха, Острозьких, Косинського, Трясила, Сагайдачного, Хмельницького, Богуна, Сірка, Мазепи, Гонти, Залізняка, Шевченка, Петлюри, Махна, Холодноярських отаманів, Бандери, Бульби-Боровця,Шухевича, Чорновола, і, що ми їх не просимо, а вимагаємо наші законні права!!! 3. І головне, заявити голосно у повен зріст, що ми вже дозріли для того щоб вимагати цього, що не має в нас у спинах рабської гуми, і страху перед малоосвічченими і ненажерливими представниками влади та олігархату!!! А для цього логічним булоб гуртуватися навколо спільних справ: наприклад, збив мажор просту людину, допомогти феміді не боятися покарат за законом. Далі Табачники, Колісніченки, Єфремови та інші московські сраколизи повинні зрозуміти де вони опинилися і на кого руку підняли! І третє, заставити визнати ГОЛОДОМОР геноцидом проти українського народу і комуняк/ніби українських та й інші народи, а для цього потрібно провести як мітинги так і зібрання, так і мистецько-культурні акції, наприклад, біля посольств країн, які не визнають: Росія, Ізраїль (мабуть бо саме їх сини нищили український народ)….. ТОбто донести всьому світу, що український народ є, що це не юрба випадково зібраних людей, які силою обставин отримали після розпаду радянської іімперії шмат суходолу, який оформився у якусь візію країни, а дійсно нрод давній та славний, який живе на своїй Богом даній землі, і топтатися по собі не дасть!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! Ось так, якщо для початочку!!!

 2. “Гуртом – це Ви, це ми усі, це кожен із нас!”
  Гм…, цікаво ж Ви це написали, але на практиці все не так! Практика відображає як можна підтримувати українське озвучення, укр.музику, загалом українізування іншомовного!, але як можна не рахуватись, не поважати, та ні – зневажати один одного. Це можна переконатись зайшовши на толоку, де не плюнь, кожен розумніший та українізованіший за іншого. А скільки ж користувачів змінилось, скільки модераторів просто були як галочки, на томість вітались нові користувачі, нова школота, нова думка, хоч і помилкова. Адмін один, але він залишався осторонь і залишаєсться.
  Ми гуртом, та не разом!

  • Толока – це толока, там є своя специфіка і це не тема для її обговорення.

   Народна мудрість каже, що потрібно завжди розпочинати із себе і рівнятись на кращих.
   Чомусь пригадав ось цю картинку, можливо вона і не в тему, але чомусь пригадалав саме її.

   Якщо хочете дискутувати то можете розпочати тут.

   • Картинка цілком влучна і в тему.
    А те, що на толоці можуть “жорсткіше” відреагувати на зауваження чи щось таке – так це тому, що вона довгий час була досить “ліберальна” от і по-назбирувалось трохи таких які вважають себе пупами землі, і коли їх починають притискати – пір’яться, тріщать та “огризаються”. Щоб цього не було – розробляються нові правила, які будуть більш жорсткіше контролювати усі можливі дії та відносини між користувачами.

    • Здається все нормально і в рамках норми, якщо порівнювати з срачами на інших *толоках* :)

    • Не допоможе тут прописування відносин. Найкраще що потрібно то гарний модератор.

 3. Наразі щось подібне проходять і інші громадські діячі: http://www.facebook.com/UkrdimNovaHvylia/posts/370262479736390 . Може знайдете для себе щось корисне.
  Ключові речі: ідея, мета, умови входу/виходу, принципи і методи, цінності – все це варто спочатку сформувати у вузькому колі тих хто вже в команді і з “новими”, які бажають вже зараз почати з вами працювати у витоках руху.
  Опісля можна буде зустрічатись вже не для дебатів а для затвердження того що погоджено “ядром” ідеологів руху.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.