Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170197 (184 за 24 години)

Гуртом запрошує: Акція до Дня пам’яті героїв Крут

| 2 коментарі

29 січня 1918 року відбувся бій на залізничній станції Крути військ УНР, переважно студентів з значно переважаючим військом Радянської України. Детальніше можна почитати на Вікіпедії та на сайті кампанії Пам’ятай про Крути.  Гуртом в черговий раз допомагає в організації даного заходу на Всеукраїнському рівні.


Цього року було озвучено фільм Майкл Колінз / Michael Collins (1996) (HDTVRip та HDTVRip 720p) про національного героя Ірландії, борця за незалежність власної країни. Фільм виграв золотого лева на Венеціанському фестивалі в 1996 році, детальніше про фільм можна прочитати на вікіпедії тут, про Майкла Коллінза тут

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=jn5L7Lvx4O0&feature=share]
Просимо охочих долучитися і зорганізувати показ фільму у себе в місті, селі, школі, інституті, роботі та інших місцях заповнити форму тут Після цього з Вами зв’яжуться будь-яку можливу з нашої сторони допомогу.
Додатково здійснюйте переклад, розширюйте та створюйте нові статті про бій під Крутами на основі вибраної статті в українській Вікіпедії тим самим розширюючи поінформованість людей.

Покази відбуватимуть в рамках кампанії Пам’ятай про Крути.

Масовість залежить від Нас, організовуйте та долучайтеся до показів у свої містах та селах!
 
Принципи кампанії:
1. Дізнайся більше про бій під Крутами. Важливо знати правдиві, а не міфологізовані політиками, причини, події і наслідки (один з міфів: в бою загинуло 300 юнаків, а в дійсності – кілька десятків і ще 29 розстріляно). Прочитай кілька сторінок про подвиг юнаків з першоджерел, із спогадів учасників бою.

2. Підтримай кампанію «Пам’ятай про Крути!»у соцмережах і ЗМІ, фінансово. Розмісти банер на власній сторінці чи у молодіжних групах. Підготуй і опублікуй статтю для популяризації кампанії у відомих національних та регіональних сайтах, газетах чи журналах. Перерахуй кошти для зйомок документального фільму про Крути.

3. Вшануй полеглих одягнувши 29 крутянську символіку. Причепи на груди стрічку чи з значок із відповідною символікою (не маєш – виготови сам і для своїх друзів), одягни вишиванку, яка споконвіку нагадує українцям червону кров героїв, пролиту за нашу чорну землю.

4. Присвяти Героям одну добру справу. Організуй перегляд молоддю відповідного відео (наприклад, фільму “Майкл Колінз” – професійно озвученого українською мовою за сприяння “Гуртом” спеціально для цьогорічної кампанії), флеш-моб на крутянську тематику, смолоскипний похід, вечір бардівської пісні чи військово-історичну гру на місцевості тощо. Головне, щоб була дія!

5. Підтримай традицію крутянського посту (від 21.00 28 січня до 6.00 30 січня). Даний звичай, саме в цей день, започаткувало в 1931 році покоління Шухевича і Бандери, на ньому виросли майбутні лицарі УПА.

 
Контактна особа – Володимир
(063) 449-25-93
pokaz2013 /равлик\ gmail.com

2 коментарі

  1. Це вже традиційний захід Гуртом, тому по максимум активізуємось!

    Зголошуйтесь до організації перегляду фільму “Майкл Колінз” по місцях навчання, роботи, проживання.

  2. Pingback: Гуртом запрошує: Поїздка в Крути 2013 | Гуртом - сайт підтримки всього українського!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.