Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169809 (183 за 24 години)

Огляд київського інтелектуального клубу BrightClub.

| Прокоментуй!

BrightClub – це клуб, присвячений інтелектуальному і духовному розвитку суспільства. Тут можна обговорити цікаві теми, послухати лекції, виступити з доповіддю, обмінятися важливою інформацією і знайти однодумців.
Співавтор клубу Олег Магалецький говорить, що головна ідея клубу – об’єднати і познайомити цікавих людей, які хочуть змінити весь світ і Україну зокрема на краще. Клуб існує з серпня 2011 року і налічує більше ста постійних учасників віком від в18-ти до 25-х років.

Умовно роботу клубу можна поділити на три частини: проекти (громадські ініціативи), інтелектуальний розвиток (тематичні курси) та інтелектуальні розваги, відпочинок (дискусійні клуби, квести, вікторини). Поки що в клубі налічується п’ять проектів. Наприклад, «Антібідлівській фронт», де обговорюється, чому навколо так багато культурно і грамотно невихованих людей і як з цим боротися, або «Країні НЕ вістачає підпріємців», де основною темою виступають бізнес-ідеї та їх втілення в життя.

Крім проектів, в BrightClub також є навчальні курси та програми відпочинку та розваг.

Олег Магалецький, співавтор концепції BrightClub:
У нас є порядка 10-ти курсів: як класично-банальні, такі як англійська та маркетинг, так і унікальні для ринку. Це курси по сексології, футурології, культурології, економіці та світовому бізнесу. Можна взяти участь як в одній лекції, це коштуватиме 60 грн., так і в декількох, або прослухати цілий курс. У клубі також є безкоштовні програми (дискусійні клуби, соціальні ініціативи).

Найчастіше в BrightClub віддаються переваги темам про соціальну рівність, майбутнє людства і України, свободу волі, історії. Один з учасників клубу, Валерій Фірсов, говорить, що серед курсів йому найбільше подобається вивчати маркетинг, футурологію і філософію.
Найближчим часом  BrightClub планує перейти на нову сходинку своєї роботи і відкрити офіс у центрі Києва. За словами Олега Магалецького, офіс клубу буде перебувати або на Кловському узвозі, або на вулиці Мазепи. Орієнтовно офіс почне роботу 20-25 квітня. Графік роботи BrightClub офф-лайн планується з 9 ранку і до 21 вечора. Он-лайн клуб буде працювати цілодобово.

Олег Магалецький, співавтор концепції BrightClub:
Коли BrightClub почне свою роботу в офісі, заняття проводитимуться, використовуючи візуальні, аудіо, відео файли, екскурсії, заняття під «відкритим небом».
Стати учасником соціального проекту BrightClub просто. Для цього тобі потрібно лише  заповнити заявку на сайті.  Або в соц. мережах.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.