Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169770 (174 за 24 години)

Games Awards 2011

| 14 коментарів

Вітаємо! Сьогодні, зважаючи на дату, визначаємо гру року. Адже ми живі, здорові і з мінімальними втратами підійшли до фіналу 2011-го левела. Оскільки жодні розробники досі не дали нам грошей на блек-джек зі шльондрами, тобі, дорогий глядаче, доведеться дивитися один з найчесніших ігрових чартів світу. Що ж, після тривалих роздумів ми обрали гру року і це… хоча знаєш давай краще потягнемо кота за вуса і пройдемося по категоріях.


Текст: siska_13

Голос: snovyda

Монтаж: adidas2008ua, Lamerdinio, siska_13

Поради та підтримка: snovyda, mik787, UATyroni, Микола Сонячний

Заставки: дизайн – Буйвітер, композитор – A.V.E.R.S

“PlayUA – Український ігровий портал”

14 коментарів

 1. На мою думку, краща гра року – Deus Ex: Human Revolution.

 2. Звісно Древні Сувої :)

 3. Нащо пхати у огляд ексклюзивні ігри? Якщо воно зроблено для однієї конкретної консолі то і хай сидить там собі і свої пісочниці. Загальний огляд має бути для тих хто доступний широкому загалу. Чим, авторам огляду, так сподобався Кризіс 2, бліда та недолуга тінь першої частини, теж не сильно второпав. А в згадці про революцію людства варто було б зазначити що вона могла претендувати на звання шедевру… аби не абсолютно безваріативна, коридорна та пряма як стріла сюжетна лінія…. от би хтось взявся та зробив для першої частини нормальну графіку та віддалену подобу фізики… оце стало б супер грою. та це лише мрії яким навряд вдасться здійснитись.

 4. Рівень дуже професійний – відчувається, що хлопці попрацювали добряче. Молодці, щиро дякую за позитивні емоції.

 5. вважаю що не потрібно було робити номінації для ігор, а характеризувати ігри відповідно до номінації.
  що та тупі номінації?
  кращий мультиплеєр чи кращі сіськи???
  ви подуріли?

 6. прикольний огляд. Дуже сподобався. Чекаю на наступні ;-)

 7. LeoN61
  ви єдині кому не спподобалась ця номінація). Це лише, щоб витягнути посмішку от і все. Щоб відео не було прямим і занудним.

 8. Battlefield 3 це безперечно гра року!

 9. Погоджуюсь з багатьма номінаціями, справді непогані ігри, доречі, хто може підказати яка пісня грає на початку першрго відео??

 10. А чому не згадали гру L.A. Noire? Доволі цікава та неочікувана у своєму стилі гра. Чудово передана атмосфера, відчуваєш себе справжнім детективом…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.