Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170998 (178 за 24 години)

“Атлас історії України” – збірка українських мап від кам’яного віку до сьогодення

| 10 коментарів

У Києві 28 січня 2013 року презентували “Атлас історії України” – першу систематичну збірку мап від кам’яного віку до сьогодення, видану в Україні. Це науково-популярне видання, розраховане насамперед на старшокласників, студентів, науковців та тих, хто серйозно цікавиться історією.

В атласі виділено 7 розділів за віхами української історії. Кожен із них починається картою Центрально-Східної Європи, що демонструє політичну ситуацію навколо українських земель у відповідний період.

Атлас акцентує увагу на політичних подіях, воєнних історіях, змінах кордонів і територіального устрою України у різні часи. Кожну карту доповнюють коментарі та ілюстрації.

“Атлас історії України” – спільний проект науково-виробничого підприємства “Картографія”, Інституту історії України, Інституту археології Національної академії наук України та Національного університету “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА).

Презентація:

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=VrLNhegb5sc&feature=player_embedded]

Ціна новинки 240 грн. Придбати атлас можна на сайті видавництва,

10 коментарів

 1. негайно оцифрувати гуртом

 2. Таке цифрувати так швидко не можна, це буде антиукраїнська діяльність, тому що видавці вклали в це працю і кошти, а тут їм наламати всю малину.
  Хотілося би звісно мати таке в своїй домашній колекції, але 240 грн – непідйомна ціна((

 3. Сьогодні ж куплю, дуже цікаво побачити такий обєм інформації в одному місці

 4. Подібні видання потрібно навпаки робити максимально доступними для всіх верст населення.

  А тут – необгрунтовано висока ціна. Все як усюди у нас. Наприклад 20 років не зніматимуть фільми, а потім знімуть “Той, хто пройшов крізь вогонь” і давай продавати DVD з ним по ціні, за яку можна купити 2 новинки світового кінематографа у BlueRay якості.

  Так і тут. =((

 5. В таку роботу вкладено багато праці, яка має бути оплачена. Просто інше питання, що в нас депресивні зарплати.

 6. Ціна цілком підйомна, просто треба дійсно захотіти купити. Десь прийдеться зекономити правда. Якісна книга повинна коштувати достойну ціну або ж держава повинна компенсувати різницю вартості.
  Зараз комп’ютерні ігри коштують від 80 грн, а для ігрових консолей взагалі 400 чи 600грн. При всій повазі до розробників цих ігр через 5 років їхній продукт вже не буде актуальним і комусь потрібним. Історичні карти будуть актуальні завжди.
  А ще є книги, які коштують 2, 3 і більше тисяч гривень.
  Так що повторюсь. Було б лише бажання купити, а кошти можна зібрати

 7. Вибачаюсь, не побачив що там быльше 150 сторінок. Тоді ціна взагалі низька, бо якість паперу самі розумієте, потребує таких значних витрат…

 8. Варто придбати. Ціна не висока, якість вельми хороша. До тогож видання готували науковці.

 9. 240 – то ще нормально для такого видання з величезною кількістю ілюстрацій. В книгарні “Є” він взагалі більше 400 коштує. Ось де бариги знахабніли вже, “в натурє”.

 10. А чи є там карта Ідишленду? Території мешкання ашкеназів, вони ж східноєвропейські іудеї.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.