Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170507 (302 за 24 години)

У Табачника не можуть пояснити, чому він «проштовхує» саме російську

| 21 коментар

Міносвіти підтримало своїм наказом конкурс саме на знання російської, хоча в Україні – як мінімум п’ять «мовних» учнівських змагань. Поки прес-служба МОНМС гарячково шукає цьому пояснень, донбаський виш – організатор конкурсу – у часи Ківалова-Колесніченка керується винятково 10-ю статтею Конституції.

Наказ МОНМС «Про затвердження правил проведення всеукраїнського учнівського конкурсу з російської мови «Лукомор’я», зареєстрований у Мін’юсті 25 грудня 2012 р,зобов’язав проводити «мовні змагання» Донбаський державний педагогічний університет (див. текст документу http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z2160-12 ). Україномовна ректор вишу Світлана Омельченко розповіла ВГО «Не будь байдужим!», що насправді освітяни Донбасу традиційно проводять не один, а цілих п’ять конкурсів на знання мов: «Патріот» – української, «Гринвіч» – англійської, «Орлятко» – німецької, «Галлус» – французької і «Лукомор’я» – російської. Ось уже кілька років поспіль одна з приватних структур Луганська самотужки інформує про змагання сотні місцевих шкіл, залучає кошти донорів, поширює новини про переможців на усіх можливих ресурсах. Цікаво, що першим і таким,що зібрав найбільше заявок на участь (причому з усіх областей України) був конкурс на знання української, започаткований луганчанами ще 2009-му. Чому Міносвіти підтримує саме російськомовний конкурс, ніхто пояснити не може.

Активісти «НББ» звернулися за роз’ясненням до МОНМС, однак працівниця прес-служби відбулася традиційною формулою «Міністерством охоплено всі напрямки навчання».

У наказі Міносвіти зазначено, що конкурс знавців російської проводиться «з метою пошуку та підтримки талановитих школярів». Дивно, що, на думку Табачника, обдарованих україномовних не існує у природі взагалі. Також прикро, що міністр, чиє фінансування Росією є майже очевидним, прагне скористатися «м’язовою силою» простих людей, які роками самостійно гарують на підвищення рівня знань дітей, що живуть на східних теренах України. Це саме той випадок, про який кажуть: «хоче підняти гроші, не нагнувшись». «Звичайно, що ініціативу Міністерства має коментувати вам його прес-служба, а не ми, – каже п. Омельченко. – Щодо Донбаського державного педагогічного університету, то і після ухвалення влітку 2012 р. мовного закону (Ківалова-Колесніченка) ми як український вищий навчальний заклад керуємося статтею Конституції, яка проголошує українську єдиною державною. Хоча для нас усі мови рівні». Як повідомлялося, наказ Міносвіти (від 03.12.2012 № 1378), яким затверджено Правила проведення цього конкурсу, зареєстровано в Мін’юсті 25 грудня 2012 р. за № 2160/ 22472. Текст документу розміщений на сайті Верховної Ради.

Більше – тут: http://www.mon.gov.ua/ua/news/4022-informuemo-pro-vseukrayinskiy-uchnivskiy-konkurs-z-rosiyskoyi-movi-lukomorya

Джерело: Прес-служба Всеукраїнської громадської організації «Не будь байдужим!»

 

21 коментар

 1. Що тут пояснювати? Табачник українофоб!

 2. нічого-нічого. настане і їхній час, і заплатять вони за свої злочини.

  • Немає сенсу очікувати – треба діяти..

   • Може запропонуєте щось конкретне ?

    • Все просто, WikiLeaks показала, як може впливати потрапляння небажаної інформації в загальний доступ, а Anonymous показали який вплив може мати кібер атака.. що першого, що другого, врешті бояться, бо і те і інше нисе збитки для тих хто піддався діям з боку цих організацій, тож необхідно те саме, потрапляння небажаної інформації для наших чиновників може стати величезними збитками для них, це єдине, що їх лякає, тому необхідно отримати потрібну інформацію, яку слід потім розповсюдити там де це матиме для них небажані наслідки – в Європі, бо гроші у них там і там же знаходяться ті, хто може вплинути на цілісність цих грошей.. щоб її отримати, треба мати спосіб її здобутття – тут стають в нагоді Anonymous, але їм самим не впоратися, тож необхідна допомога.. тут стає в нагоді величезна армія користувачів Інтернету, бо комп’ютер кожного з них є гарною нодою для проксі мережі чи ботом для відповідної мережі.. для цього багато не треба, Tor, який слід перевести в режим вихідного вузла та запустити в кілька екземлярів та скрипт, що синхронізуватиметься через irc з координатором.. все просто, певний скрипт через irc повідомляє свій статус і моніторить наявність інструкцій (адреси, запиту, часу і т.д.), які потім виконує. Для безпеки, кожному хто долучиться необхідно для скрипта згенерувати асиметричні ключі і надати координатору відкрити, щоб він міг зарифрувати інструкцію в irc. Велика мережа добровольців буде великою халепою, головне щоб кількість вимірялася хочаби кількома тисячами. З такими ресурсами можна буде перетрусити всі комп’ютери всіх підставних і реальних компаній, що належать нашим чиновникам. Тож жодна “чорна” бухгалтерія не залишиться прихованою, жодна “чорна” справа не приховається. Після цього цю інформацію розсилаємо всім чиновникам в Європі (і не тільки) та журналістам (всім кому тільки можна) , та спостерігаємо, як там заводять кримінальні справи, які в Україні не хотіли заводити проти чиновників, на рахунки чи операції в певній валюті накладають заборони (якщо рахунок неможливо заарештувати через те, що знаходиться в обшорній зоні, то можна накласти заборону на операції у валюті для даного рахунку і тим самим заморозити його, головне щоб валюта співпадала з валютою у якій рахунок, а це ледь не в 100% випадків є долар чи євро). Рецепт складний, але запам’ятається на довго. Тож головне домовитися з Anonymous та організуватися, з останнім будуть найбільші складності. Основною перешкодою стає не складність плану чи його ледь не фантастичність, а організація величезної кількості людей для цього плану.

 3. Побачиш Табачника
  Дай йому підсрачника!

 4. Табачник – холуй Москви, не знаю що воно зробило доброго, але до історії України воно увійде як ганебний персонаж, ніколи йому не відмитися. А ті маргинали, заради яких воно старається, ніколи навіть його прізвища не знали, для них головне шматок гнилої ковбаси.

 5. Чому? Чому? Тому що шльондра московська. Типовий хохол!

  • Знаєш Іван він за національністю єврей а не хохол,а ще пройдисвіт не вихований.В юнацькі роки був злодюжкою. Жив він колись в гуртожитку коли навчався.то його як злодія хотіли викинути через вікно,але не викинули.А тепер маємтакого виродка.

   • А звідки у Вас такі факти: злодюжка; з вікна хотіли викинути ?

    • Зараз Поліщук Андрій Ільїч головний редактор районої газети ,,Колос Тальнівщини,, ,а в вісімдесяті працював він в Київі з Табачником та іним чоловіком в газеті.Табачник у цього,,іншого,,(вибачаюсь не знаю його імені ,але можна запитати в Поліщука) поцупив статю і видав за свою. ,,Інший,, погарячкувавши потягнув Т… до вікна але не викинув. І тепер маєм живого міністра освіти.

 6. куплю гвинтівку з оптичним прицілом
  терміново

  • Якої дальності і з яким типом прицілу?

  • Даю в користування одну з кількох фузей. Ще й набої ставлю. Це так, щоб точно, якщо я схиблю…

 7. Табачник нагадує собою тхора . Де б не з*явився – всюди смердить .

 8. Та треба їх просто вбивати, то навіть не гріх, вбивати сволоту, то не люди, падаль!!!

 9. а хай йому!!!скільки теоретичних ПАТРІОТІВ…

  • Це добре що ,,скільки теоретичних ПАТРІОТІВ…,, може прийде час і вони стануть активними патріотами.Треба сподіватись що прийде час кровопусканю. Будем чекати поки що.

   • Дніпро33 тут я з тобою не згідний, активні патріоти – це дуже добре, але “час кровопусканню” – НІ. Ми освічені, цивілізовані люди і нашим основним завданням є поширення інформації, націоналістичних ідеалів і української мови та культури. Ми маємо всіма силами боротися з такими жалюгідними подобами політиків, як Табачник та багато інших. Великий той народ, який переміг розумом і кількістю однодумців, а не силою.

    • Юрій це люди з якими по доброму не вийде. Читай історію Індії, Ірланді, України … всіх колоніальних країн.Історію України- ,,Холодний яр,,Горського,це майже документальний роман, і зрозумієш чому вони нас ненавидять,але небояться.Прикро але ящо і буде якась боротьба чито інтелектуальна чи ,,кровопусканя,,то ми не зможем перемогти ,сусіди як вовки загризуть мізерні рештки українців. В українців нема друзів ні насході ні на заході.Хіба що Польща хотілаб мати щит від Росії ,то можеб була лояльнішою.А може і собі хотілаб відкусити шматок.Прикро,але до всього цього щей народ деградований,інфікований алкоголізмом, інтернаціоналізмом,хрестиянством, комунізмом абож надмірною інтелегентністю.Може десь є інші люди,але серед моїх знайомих більшість хворих.Все бувай …настрій кепський пісемістичний,мабуть від років.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.