Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169857 (191 за 24 години)

World of Tanks українською, підтримайте звернення гуртом!

| 25 коментарів

 

Танкісти всіх народів! Звертаємося до вас від імені ігрового співтовариства Білорусі та України.

Тут – наше звернення до розробників World of Tanks з метою включення білоруського та українського перекладу в клієнт гри. Нам потрібна підтримка – потрібно зайти і проголосувати

Лише разом ми доб’ємося Перемоги!

 

Автор: bodyanuch

Веселопедист, перекладач, адмін проєкту Про техніку Гуртом

25 коментарів

 1. Тупо той форум навіть читати.

 2. Як будете збирати голоси на закриття тієї гри – повідомте.

 3. Проголосував.

  До речі, це поки що єдина гра, де мені зустрічались клани, котрі прямо зазначали в умовах вступу вимогу знання та спілкування українською мовою.

 4. Я граю із російським перекладом. Але таке відношення розробників до цього питання
  >>> Перенесу тему в “Разговоры тут”.
  на мою думку, є неприпустимим.

 5. Прочитав коментарі…..прозрів!!!
  Сама идея хорошо, но. Количество игроков из Украины, допустим, и 100 тыс. А сколько из них хотели бы играть на украинском, вы не считали? В стране на нем разговаривает меньше, чем половина областей. Делать ради пары тысяч игроков озвучку? Тогда любой игрок с языком, отличным от русского, белорусского и украинского, тоже накатает такое обращение, чтобы ему, его другу Коле и Леше, а также их одноклассникам сделали озвучку на нужном языке.

  Странное требование прозвучавшее на чистейшем русском которому могут позавидовать многие ныне играющие школьники, по моему дело не в дискомфорте а в простом национализме .

  Думаю, це звернення нічого не дасть…

  • Це спам.
   (новорузґе detected)

  • А ви що хотіли? Їм начхати на вас, це вам не цивілізовані компанії з демократичних країн.

  • “по моему дело не в дискомфорте а в простом национализме”

   А може націоналізм це коли одна російська для всіх? Якби всі люди вибирали мову суто з прагматичних міркувань, то української мови вже б не було, але і російської також. Тож не треба тут про націоналізм мозги пудрити, ми не більші націоналісти ніж ті росіяни, а то й менші.

   P.S. У танки не граю, звернення не підтримую, бо зрозуміло шо нічого з того не буде.

  • Ставьте моды с озвучкой дебилы малолетние, я тоже с Украины но легко общаюсь на 4 языках, и только украинский меньше всех востребованый!

 6. Із задоволенням проглосував ЗА. Як на мене єдина нормальна онлайн гра (окрім доти)

 7. Ясна річ, проголосував “За”.
  Досить неприємно читати відгуки на форумі але, знаючи відношення росіян до таких питань, я щось не здивований. Нажаль, мені теж здається, що це нічого не дасть. Досить прикре перенесення теми в такий розділ.

  Трохи офтопу.
  В таки я не граю, проте мене дуже захопив інший проект Варгеймінгу World of Warplanes. Чи є ще на порталі люди, які приймають участь в бета-тесті? Можливо існує серйозний український клан в тій грі? А то я б, можливо, долучився. Якщо що – пишіть мені, будь ласка, в приват на форумі на цей же нік. )

  • де граєш? москальський чи Європейський сервер?

   P.S. можу дати інвайт-коди на Європейський сервер

 8. ===Чи є ще на порталі люди, які приймають участь в бета-тесті?

  Я пробував.
  Але занадто воно криве.

  Геймплей виходить ніякий в такому аркадному стилі…

 9. Більшості тих хто залишив там свій допис це питання просто по цимбалах, але в середині їх шкрибе гнітюче ставлення до української мови, того і пишуть не розумні речі….

 10. Я не граю. Але зареєструвався і проголосував. І чим більше буде схожих заходів, тим швидше поширюватиметься мова.

 11. І чому ви вирішили добавляти українську мову у клієнт гри на москальському сервері?
  Як на мене краще вже на європейському – там і пінг для українців кращий, і все ж таки з цивілізованими європейцями грати, а не з дикими москалями.

 12. Так есть же возможность сделать УКР озвучку и в индивидуальном порядке ее использовать.
  Встречал уже user-made варианты озвучки. Что мешает просто довести уже существующую схему “до ума” и передать команде WoT ?

 13. Тему закрили…

 14. ви шо ця ігра йде в десяці найкращих ігор світу

 15. Та це нажаль трата часу, до онлайн гри озвучку це добре звичайно, але постійні оновлення, потребують постійної підтримки локалізації, а це дуже не легко. Тому краще робити локалізацію(допомагати коштами при потребі фанатам які цим будуть займатися та це реалізують) до звичайних ігор по типу Warcraft 3, Starcraft 2, Call of Duty, Heroes 3, Middle Earth, Settlers та інші, звичайні ігри грають багато років(цікава компанія, гра з компом, або по мережі), а онлайн існує рік два може більше(World of Warcraft), але коли їх закривають, про них забувають. Тому на мою думку це принесе більше користі(як приклад з метро, козаки, або легендою про рицаря, тріне та ін. гарні вийшли локалізації).

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.