Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171906 (200 за 24 години)

Справа батьків

| 7 коментарів

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=8GmCiupgscU]

Абсолютно аполітичне відео про те, як одна українська родина заступилась за іншу українську родину. Таким чином руйнується загальноукраїнський тип поведінки “моя хата скраю”.
Дивіться, думайте, коментуйте, діліться з друзями.

7 коментарів

 1. Україно повстань, сьогодні Павлічнеко завтра ти!

 2. Навіть не очікував такого світлого променя серед глибокого мороку українського “середньовіччя”.

 3. Неправильно це все. Якби це була проблема тільки Павліченків… А так: стихійно зібралися захощати одну сім’ю і тупо забили на мільйони інших – ТУПО. Як бидло – покликали: гайда Павіліченків захищати – і вже гайда вся країна “повстала”. Це не захист своїх прав – це просто бажання відчути владу – мол ми такі революціонери відіб’ємо Павліченків в банди.

 4. і шо? (риторичне запитання)
  де зараз Павліченки? а де ви всі?
  чому досих пір стоять цілі і неушкоджені авто і будинки судді, прокурора, слідчого, інших людей, які потакають цій владі і виносять неправомірні вироки? чи знову бандюкович винен? та якби не такі гвинтики в системі не було б ніякого бандюковича і пахла
  чи може всі ці люди (продажні мєнти, хабарники-судді, бидло-прокурори) з Марсу прилетіли? не живуть серед нас, не ходять в магазини, не спілкуються з сусідами? і чому ми дозволяємо їм так спокійно і розгнуздано себе вести серед нас таких “порядних”?
  задумайтесь
  ДІЙТЕ ВЖЕ НАРЕШТІ!
  а не сидіть по форумах. Кому потрібне ваше віртуальне скиглення?
  та навіть оте марш-протестне. кому?
  допоки ми всі не зрозуміємо, що сила розуміє тільки більшу силу, доти нічого не зміниться
  бандити не розуміють правової мови
  і не справа тут в Павліченках… вони могли б просто стати каталізатором, але не стануть

  P.S. “повезло” Павлюченкам, що син є футбольним фанатом і вони підняли шум (це поки найбільш згуртовані люди), а скільки таких “павлюченків” по всій країні? хто їх знає? перше, що прийшло в голову, так це запроторені за грати хлопці, котрі намалювали трафарет бандюковича з простріленою головою
  чому ніхто на захист не став? де протести? тому не Павлюченків треба відстоювати, а …… (далі самі допишіть, якщо зрозуміли меседж цього повідомлення)

 5. Анонімний, скептик, – так.

 6. Скільки вам років, шановний скептик?
  1. насилля породжує насилля
  2. всю історію людства узурпаторів долали не силою, а згуртованістю, рішучістю, тільки тоді “сила” розуміє – своє віджила і переходить на інший рівень (вже не так нахабно, приховано отримує кайф від влади над собі подібними)
  3. завжди революційні події несуть такі обставини, до яких люди не готові, наприклад, влада, не кожен, отримавши її, зможе залишитися адекватним, влада п”янить, така суть людини, ми недосконалі. Отримавши силу завжди з”являються хворобливі натури, затиснуті у свої комплексах та прагнучих звільнитися з них, хай через силу. З таких і ростуть януковичі, азірови, путіни, ахметови, люди які отримують задоволення від зверхності.
  4. вилізти з НАШОГО “середньовіччя” можна лише еволюційно, покоління за поколінням, виховувати в собі та своїх нащадках чесність, почуття власної гідності, любов до себе, до своєї сім”ї, до сусідів, до колег по роботі, до простих перехожих, … ловити кайф з кожної миті життя, наші емоції – наше багатство як позитивні так і негативні.

  ДАВАЙТЕ БУДЕМО ТВОРИТИ, А НЕ РУЙНУВАТИ

 7. “вилізти з НАШОГО “середньовіччя” можна лише еволюційно, покоління за поколінням, виховувати в собі та своїх нащадках чесність, почуття власної гідності, любов до себе, до своєї сім”ї, до сусідів, до колег по роботі, до простих перехожих, … ловити кайф з кожної миті життя, наші емоції – наше багатство як позитивні так і негативні.

  ДАВАЙТЕ БУДЕМО ТВОРИТИ, А НЕ РУЙНУВАТИ”

  +1

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.