Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171214 (161 за 24 години)

Українська стала офіційною на міжнародному конкурсі блогерів

| 4 коментарі

Щорічний міжнародний конкурс блогерів The BOBs (Best of the Blogs) був заснований у 2004 році. Всі попередні роки журі конкурсу розглядали номінантів лише з 11 мовних секторів, серед яких української мови не було. Блогери з України мали шанс потрапити до переліку номінантів лише якщо писали свої проекти російською мовою.  Починаючи з цього року вони обирають переможців, котрі пишуть українською, турецькою та гінді. Загалом до змагання запрошуються конкурсанти, що пишуть однією з таких 14-ти мов: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою та французькою.

Переможці The BOBs визначаються рішенням міжнародного журі та за результатом відкритого онлайн-голосуванням користувачів з усього світу. Найближчі два роки постійним членом журі від України обрано журналіста “Української правди” Мустафу Найєма.

Приз конкурсу The Bobs присуджується у 34 номінаціях – шість міжнародних та 28 мовних (14 блогів та 14 мікроблогів).

Прийому пропозицій триватиме з 6 лютого по 6 березня 2013 року. Відкрите голосування за фіналістів конкурсу – з 3 квітня по 7 травня. Щодоби можна буде віддати один голос в кожній номінації.

Остаточний перелік усіх переможців – за версіями журі та користувачів – буде оприлюднено 7 травня 2013 року на сайті The Bobs. Переможці конкурсу будуть запрошені на церемонію нагородження, яка відбудеться 18 червня 2013 року під час медіа конференції Deutsche Welle Global Media Forum у Бонні.

З повним описом усіх номінацій та умов конкурсу можна ознайомитись на офіційному сайті The BOBs.

Джерело: Detsche Welle

4 коментарі

  1. “та гінді” що?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.