Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169861 (194 за 24 години)

Сайт-проект для молодших школярів

| 1 коментар

Хлопчик
Напевно слово «математика» не у всіх викликає приємні асоціації. Шкільна математика – це здебільшого нудні перетворення виразів і безліч інтегралів та похідних, які в більшості випадків так і не знадобились у реальному житті. Сайт-проект http://olymp.lviv.ua пропонує дещо інший погляд на математику. Математика може бути цікавою, усе залежить від того, як її вивчати.

Що вже зроблено?

Сайт-проект http://olymp.lviv.ua вперше організував усну математичну олімпіаду для школярів Львівщини. Усна олімпіада відрізнялася від традиційної форми проведення олімпіади тим, що учні розповідали свої розв’язки членам журі, тому була можливість оцінити навіть найменші просування та ідеї, а також вказати учасникам на їхні помилки та неточності у розв’язках. Декілька днів тому ми розпочали «Заочну олімпіаду», проект, до якого може долучитися кожен. Усі ці проекти є абсолютно безкоштовними, тому найважливіше, щоб дитина мала бажання.

Що ми плануємо зробити?

В майбутньому ми плануємо організувати табори, змагання та олімпіади для дітей різних вікових груп. Тільки на цей рік запланована Математична карусель, літній табір та інтелектуальну гру в «Що? Де? Коли?».  Ми маємо надію, що в майбутньому цей проект виросте в онлайн-школу, оскільки в наш час не кожна дитина може отримувати якісну освіту в себе в школі.

З повагою, адміністрація сайту-проекту http://olymp.lviv.ua

Автор: Олесь Добосевич

Студент Львівського національного університету ім. І. Франка. Цікавлюся природничими науками. Люблю подорожувати і веселі компанії.

1 коментар

  1. Thanks for the instghi. It brings light into the dark!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.