Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170510 (301 за 24 години)

Вампір-ловелас

| 3 коментарі

Нічка жахів

Fright Night (2011)

Назва нічогенька та й постер не з веселих. Що очікувати? А очікувати відповідного фільму у стилі «Від заходу до світанку». Можливо хтось бачив «Нічку жахів» 1985 року, так от – це її друге дихання. Зараз часто чути, що кінематограф вичерпав свій творчий потенціал і все частіше береться за перезйомки старих популярних фільмів. Якісь із них успішні, якісь провальні. Не мав можливості бачити оригінал, але ремейк, як тепер модно говорити, реалізований на достойному рівні.

Сюжет, сценарій, режисура – 5

Австралієць Крейг Гіллеспі великим режисерським доробком потішити ще не може – це така собі його перша робота із великим замахом. Сценаристка Марті Ніксон відома своєю участю у творенні більше серіалів  ніж кінострічок, скажімо – Баффі та Божевільні. Цього року також її перо ми могли відчути і у фільмі «Я – четвертий».

Сюжет «Нічки жахів» простенький – «попкорновий». Були моменти які важко логічно пояснити, але то таке – мабуть вампірські приколи…

Невеличке, нове містечко… Без жодного попередження починають зникати люди. Ед, друг Чарлі, підозрює, що тут замішаний вампір. Проте цілком зрозуміло, що ніхто не вірить у ці підліткові байки. Після зникнення Еда, Чарлі розуміє, що його друг був таки правий і оголошує війну вампіру. За допомогою він звертається до популярного ілюзіоніста, борця з вампірами Пітера Вінсента. Попереду кривава різня…

Родзинка звісно – тематичний молодіжний гумор.

Акторський склад та гра акторів – 8

Головні герої Антон Єльчин(Альфа Дог – 2006, Зоряний шлях – 2009) та Колін Фарел (Особлива Думка – 2002, Залягти на дно у Брюге – 2007) зіграли як і мають грати нормальні актори. Приємно вразили інші – актори другого плану. Мова йде про дует Девіда Теннанта(Гаррі Поттер і келих вогню – 2005, Юнайтед. Мюнхенська трагедія – 2011) та Сандра Вергара(епізоди в різних серіалах). Звісно їх роль зірок вампірського телешоу дуже неординарні, можливо саме тому вони так запам’яталися, але акторська гра на п’ять з плюсом. О, і ще, забув згадати про Крістофера Мінц-Пласа. «Дорослі забави» (2008) бачили? Так от і тут, і там його персонаж був «помішаний» на рольових іграх – дракони, королі, монстри і т.п. Крістофер молодець – ця фішка йому личить і він чудово перевтілився у свого персонажа.

Костюми, декорації, спецефекти, музика, трюки, графіка – 8

Візуальні спецефекти посередні, без крутих наворотів. Усі гострі моменти та повороти фільму підкреслені композиторськими роботами Раміна Джаваді. Давніше він працював над Залізною людиною, Битвою Титанів та й над багатьма іншими.

Загальна оцінка фільму – 7

Під час перегляду розслабився, хоч пару разів і здригнувся, а в кількох моментах добряче насміявся. Як на мене, то «Сутінки» хай відпочинуть в тіні порівняно із цією вампірською роботою. Завдяки другоплановим акторам та чудовим музичним супроводом ставлю «Нічці жахів» 7 із 10. Раджу разок переглянути усім.

Василь МАРТЮК,

“КІНОМЛИН”

   

3 коментарі

  1. Найтупіше кіно за останні декілька років: ні про що і знято ніяк. І не жахи і не пародія на жахи…

  2. Який тупий фільм

  3. Я в захваті від цього кіно. Грамотний жахастик з комедійним відблиском і натуральною самоіронією.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.