Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170196 (186 за 24 години)

Український композитор Єгор Грушин виступить у Києві

| 2 коментарі

pE9yQwEJe5k

12 лютого в Києві у Будинку актора відбудеться концерт українського композитора та піаніста Єгора Грушина, де він виступить разом із скрипковим оркестром.

На цьому заході буде презентовано новий альбом композитора, що має назву «Absolution». До платівки увійшли 12 інструментальних композицій, написаних протягом 2012 року, і які, на думку автора, найкраще передають настрій тогорічних подій.

«Музичний альбом – це, по суті, підведення підсумків за певний період життя. Від самого початку і до кінця дискукомпозиції будуть змінюватись з драматично-войовничого до спокійно-медитативного звучання. За минулий рік в моєму житті трапилось багато різних подій, які я і відобразив у музиці. Був час подумати над своїм життям, вчинками, зробити висновки», – пише на своїх сторінках у соціальних мережах композитор.

Єгор Грушин розпочав свою мистецьку діяльність відносно нещодавно, у 2010 році. Та за цей час він дійсно встиг досягнути успіху – його вже називають одним з найвідоміших і найяскравіших неокласичних композиторів та виконавців України. У 2012 році випустив свій перший альбом, “Inside”, який здобув багато схвальних відгуків серед публіки. Встиг спробувати себе і у написанні саундтреків для короткометражних фільмів. Його виступи збирають повні зали слухачів по всій Україні, а музика швидко розлітається в просторах Інтернету.

Крім скрипкового оркестру, в концерті візьме участь також Ярослав Джусь – відомий український бандурист, учасник шоу “Україна має талант”. Він виконає з Єгором кілька його композицій.

Презентація нового альбому разом із скрипковим оркестром має стати неймовірною подією культурного життя Києва. Море естетичної насолоди, релаксу та задоволення гарантовано!

Нова композиція з нового альбому!

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=l2cZMPP_Sm0]

Адреса Будинку актора – Київ, вул. Ярославів вал, 7.

Початок концерту о 19:00.

2 коментарі

  1. Одне з кращих відкриттів в українській музиці!

    • Повністю з Вами згоден! Дуже сподобалась його музика, відчуття не передати словами!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.