Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

У Києві презентували документальний фільм “Село, в якому народжуються казки”

| 2 коментарі

Hronika_kazky

12 лютого у   столичному Будинку кіно відбулася прем’єра документального фільму режисера Василя Образа “Село, в якому народжуються казки”. У центрі сюжету – закарпатське село Горінчово. Там чи не в кожній хаті живе казкар. Розкопав історію про селян-мрійників режисер Василь Образ. Годинну стрічку він знімав упродовж двох тижнів. Самі казки у фільмі анімували. Мультики для документального фільму малювали двоє художників.

Знімали казкарів за гроші Держкіно. Бюджет фільму – півмільйона гривень. Нині режисер веде переговори про показ стрічки в широкому прокаті. А виручені кошти сподівається вкласти у видавництво казок закарпатських фантазерів.

Компанія-виробник ДП “Українська студія хронікально-документальних фільмів” організована в 1931 році в Харкові на базі «Товариства друзів радянського кіно». Багато документальних фільмів студії відзначені дипломами та призами міжнародних кінофестивалів. Сьогодні на студії працює нове покоління кінематографістів – В. Васянович, О. Санін, О. Чепелик, М. Кондратьєва, Г. Яровенко, М. Сурков, А. Сухарев, А. Головіна.

Джерело : 5 канал

2 коментарі

  1. Помилка в тексті. Художників було двоє а не троє. в 5того каналу дезінформація )

  2. Де можна подивитися цей фільм??????

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.