Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171548 (286 за 24 години)

Obreey Store: електронні видання українською

| 21 коментар

Obreey_Store

 Як підтримати автора книги гривнею читаючи електронні видання? Цим питанням я задавався кожного разу, коли завантажував «піратську» книгу сучасних авторів. Але всі мої спроби знайти спосіб купити щось електронне завершувалися невдачею, я стикався або з занадто складними способами оплати/реєстрації або з занадто детальним «розпитуванням» ресурсом конфіденційної інформації, що мене, як рядового користувача мережі, відлякувало.

До певного часу я думав, що не існує ресурсу, який би легально продавав електронну літературу українською. Зовсім випадково я натрапив на ресурс Obreey Store, що створений та експлуатується командою корпорації PocketBook. Мене відразу порадував зміст електронного контенту. Ключовим фактом була наявність україномовного інтерфейсу та контенту і доступ до нього з будь-яких пристроїв. Також легкою була реєстрація та оплата послуг (я скористався оплатою через термінал).

У підсумку хотів би відмітити, що з цей магазин нараховує відсотки авторам, є легким у освоєнні та з різноманітними способами оплати.

 P.S.: Obreey Store (читається: «Обрій Стор») — це багатомовна та мультивалютна онлайн-крамниця та платформа для доставки електронного контенту. На Obreey Store продаються електронні книги, аудіокниги, періодика, електронні словники та програмне забезпечення англійською, німецькою, російською, українською та французькою мовами. Певна кількість контенту на Obreey Store також доступна іспанською, італійською, китайською та чеською мовами. Інтерфейс сайту перекладений англійською, німецькою, російською, українською, французькою та чеською мовами.

 Obreey Store створений та експлуатується командою багатонаціональної корпорації PocketBook International S.A., що має українське коріння та є одним із провідних світових виробників електронних пристроїв для читання, освіти та розваг. В першу чергу Obreey Store створений саме для обслуговування користувачів пристроїв PocketBook. Однак, завдяки тому, що багатомовним контентом від Obreey Store можна користуватись на мобільних та стаціонарних операційних системах, таких як Android, iOS, Mac або Windows, Obreey Store на сьогодні є найбільшою мультиплатформною онлайн-крамницею контенту в Україні.

 Obreey Store було офіційно анонсовано у Києві 4 жовтня 2011 року під час Content Fest 0.1 Kyiv — міжнародного фестивалю електронного контенту, організованого PocketBook International. 

Джерело: Вікіпедія та власні враження

21 коментар

 1. Категорізацію хай тільки нормально зроблять. Уже рік ніяк не доведуть до пуття. Бо знайти і подивитися усі українські книги по жанрам (історія, фантастика, детектив…) там неможливо. Тілько по автору і назві твору, якщо їх знаєш. У рубриці “Історична література”, наприклад, тобі покажуть лише з десяток назв. Хоча історичних романів там набагато більше у продажу – просто тупо не прописують потрібну категорію при уведенні інформаціїї в базу.

  А взагалі купувати там книги потрібно, звичайно. Треба платити за україномовний контент і підтримувати його грошима, щоб він і далі існував, а не піратити його з торентів.

  • Можливо, під назвою “Історична література”, мається саме на увазі наукова або науокво-популярна література, бо історичні романи – це все таки художня література.

 2. Дякую за інформацію.
  До цього я тільки користувався “Книжковим клубом сімейного дозвілля”, у них теж можна придбати електронні книжки і крім того, вони володіють правами на книги С.Кінга українською.
  Єдиним недоліком є те, що кількість книжок українською там значно менша за російськомовних, проте платити через систему Приват там дуже легко.

 3. зареєструвався, книжки вибрав, заплатив
  гроші з картки звісно ж зняло, а от книги завантажити не зміг
  написав у техпідтримку..глянемо що скажуть
  а загалом сайт хороший, з задоволенням купував би там книги, якби не такий от перший досвід :)

  • Спробуй зайти під своїм логіном/паролем і натиснути на “Ласкаво просимо, …” та вибрати вкладку товари. Особисто у мене доступні до завантаження книги, які я вже купляв.

   • дякую за пораду, але вже все ОК :)
    служба підтримки працює на 5+, відписали на лист протягом 2 годин..
    відбувся якийсь глюк в системі і кошти зарахувало не одразу, тому й не міг нічого скачати
    наразі все ок, завантажив кілька книжок, задоволенню нема меж =)

  • П.С.: до речі, можливо ще не надійшов платіж… А там хто знає…

 4. Там абсурдна категоризація книжок. Книжка „Диференціальні рівняння: методи розв’язування“ опинилася у розділі Практична література, підрозділі Комп’ютери та Інтернет. Це нісенітниця! Мабуть такий каталог складала людина, яка навіть не вміє обчислити 2+2.

 5. Класний сайт однозначно, якраз прикупив аудіокнигу.

 6. Ще у видавництва “Клуб сімейного дозвілля” є магазин :) Карпа, наприклад, друкується там. Теж зручно карткою платити, все швидко. Не все, на жаль, на обрії ))

 7. УВАГА! Сайт порушує конституцію України! Не можна вказувати ціну для продажу в Україні іноземною валютою, має бути у гривнях! Цікавить, чи це не вони оцифровані книги беруть з безкоштовних оцифрувачів а потім здирають гроші за чужу роботу? І взагалі мені здається, що якість електорнної книги не відповідає оригінал матеріалам, які давалися друкарням. Також ціна/якісь не українські :(

  • Зазвичай усе відбувається навпаки – люди беруть файли на Обрії, а потім викладають їх у вільне зкачування. У тому числі і тут на Толоці :). А ціна там є і в гривнях, валюта обирається в налаштуваннях.

  • Якщо у Вас показує ціну в іноземній валюті то у вас встановлено браузер іноземною мовою, можливо російською. Я коли заходжу через браузер налаштований українською, мені відображає ціну у UAH, коли заходжу з іншого пристрою, де налаштована російська, ціну показує у USD… А так, як крамниця мультимовна, то вони, якщо ви не вказуєте в налаштуваннях з якої країни, не можуть вгадати звідки Ви. Коли зареєструєтесь, то можете обрати ціни у UAH, і вам буде показувати у них.

  • Гарний сайт, зручний.
   Що Ви мали на увазі під українською ціною/якістю? Ціни цілком адекватні, як на мене.

  • Ціни виставляються в декількох валютах. Валюту можна змінювати раз на місяць. Сайт розміщено не в Україні і належить компанії з оффшору, так що порушувати законодавство України він не може. Якщо здається – хреститися потрібно, я там купував книги і нічого піратського там немає і оригіналам відповідає. Відносно якості я вже говорив – якщо не пробували, тоді чому говорите про погану якість? Про ціни згоден частково – ціни якраз українські, а не амазонівські, або епловські

 8. Гарний сайт… але чомусь більше люблю “живу” книгу читати… коли її в рукаї тримаєш…сторінки гортаєш) так само і газети… може хтось знає нормальний інтернет магазин де є багато укр. книг?

 9. Якби вони показали, скільки з тих гривень отримує автор – я б повірив.

  • Вони не повинні показувати цього, адже це є комерційною таємницею. Окрім того автор і правовласник, зазвичай, то є різні люди…

   Що за дивне бажання рахувати чужі гроші?

 10. Обрій стор не працює чомусь, мені не грузить сторінку!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.