Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169773 (175 за 24 години)

КРУТИ: запуск сайту, набір у команду, конкурс сценаристів

| 9 коментарів

новина 2Перша українська масштабна народна кінострічка “КРУТИ” (назва в розробці) сьогодні ще на крок наблизилася до релізу, який заплановано на 29 січня 2014 року. Для майбутніх учасників проекту і просто зацікавлених осіб створено сайт проекту – kruty.hurtom.com. На сторінках цього ресурсу здійснюватиметься інформування про перебіг роботи та координація дій.

Зараз на сторінці сайту «Вакансії» можна ознайомитися із вільними посадами та вимогами до кандидатів на них. Досить багато уже зголосилось, проте остаточного рішення ще не прийнято, тому вакансії ще не закриті. Особливо необхідні люди, що готові працювати з костюмами, спец гримом, піротехнікою, візуальними ефектами, а також чоловічий гурт/хор для запису пісень в фільмі і участі в його озвученні. Весь перелік тут.

Крім того розпочато активний збір синопсисів на сценарій. Усі, хто чуються в силі стати сценаристом найамбітнішого творчого народного проекту, можуть надсилати синопсиси (короткі описи своїх сценаріїв) на електронну скриньку kruty2014@gmail.com. Роботи приймаються до кінця місяця.

За підсумками цього творчого конкурсу на початку березня у Києві відбудеться зустріч, на якій обиратимуться кращі ідеї для сюжету та формуватиметься фабула стрічки. Двоє-троє найкращих сценаристів будуть відібрані для написання сценарію.

На момент написання цієї новини про бажання долучитися до проекту повідомили понад 80 людей, що вказує на актуальність і необхідність даного проекту. Дякуємо усім небайдужим. В єдності наша сила і гуртом ми все зможемо!

Слідкуйте за новинами проекту на сайті kruty.hurtom.com. Скринька для для додаткових запитань та пропозицій – kruty2014@gmail.com

Сторінка проекту в Facebook, VK, twiiter та YouTube. Приєднуйтесь

З повагою
ініціативна група

9 коментарів

 1. Гуртом все вдастся!

 2. “Перша професійна українська народна кінострічка” – панове, бажаю вам удачі, але скромніше треба бути (це я про слово “професійна”)

  • А чому Ви вже наперед ставите оцінку фільму не бачивши його!!! Я гадаю, що гуртом може вийти набагато професійно ніж на якійсь небудь студії.

   • Для професійного фільму потрібні професіонали, які мають аг-ро-мез-ний досвід і навички знімання кіно та які цими навичками заробляють собі на життя, професійне обладнання, професійне оснащення, професійне все (і зазвчичай на це “професійне все” потрібен серйозний бюджет)… Я уважно слідкую за цією темою, і поки що багато чого з перечисленного не спостерігається.
    Звісно треба ставити високі цілі, але й бути чесними із самими собою? Аматорські фільми – це не погано, амоторські фільми теж можуть бути цікавими, захоплюючими та інформативними, а можуть і професійні фільми бути нудними для переважної частини глядацької аудиторії. Ну не може бути стрічка одночасно “професійною” і “народною”.
    Дякую автору посту за те, що адекватно сприйняв мою невеличку критику щодо тексту посту.

   • До речі, поцікавтеся історією українського театру. Ви побачите там цікаві аналогії щодо теми нашої розмови.

  • Тому що завжди треба перед собою ставити високі цілі, якщо хочете чогось досягнути. Нехай мета буде завишеною, і до неї трошки не дотягнути, ніж одразу рівнятись і тягнутись що чогось малого.
   Це як на мене.

 3. згоден, але гуртом все має бути справді масштабно

 4. Поставте завдання не тільки зняти кіно, що вже буде знаменно (!), але й запустити його в прокат в Україні. Щоб вийти до пересічного глядача. Бо хто розвиває, захищає, займається, цікавиться українським, вони і так ознайомлені з темою. А донести велич вчинку до народу – це ще не один рік роботи.
  Переглянув вакансії. На жаль, нічим не зможу допомогти. Якщо відкриєте рахунок, то зможу зробити свій маленький внесок. У проекті кошти знадобляться (щось орендувати, щось заправити :) ).

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.