Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171551 (280 за 24 години)

Рецензія на фільм “Міцний горішок: Хороший день, щоб померти” (A Good Day to Die Hard)

| 4 коментарі

Рецензія на фільм "Міцний горішок: Хороший день, щоб померти" (A Good Day to Die Hard)

Рецензія на фільм “Міцний горішок: Хороший день, щоб померти” (A Good Day to Die Hard)

Не кращий формат для смерті

Синопсис: Джон Макклейн прибуває в Москву, щоб визволити із в’язниці свого непередбачуваного сина, але холодна голова і залізні м’язи грузнуть в павутинні російської дійсності. Справа, в яку влип МакКлейн-молодший, виявляється настільки «небезпечною трясовиною», що батькові і синові, щоб вижити і в черговий раз врятувати світ, доводиться об’єднати свої зусилля, забувши колишні, здавалось би, нездоланні розбіжності.
Твіт рецензія: Не хотілося б, щоб МакКлейн закінчив на цій ноті

Після виходу з кінотеатру я не міг приховати усмішки. Все ж задоволення отримав. Тільки це був не “Міцний Горішок”. Не покидало відчуття, що подивився фільм з іншим лисим мужиком. Сьогодні, нарешті, дійшло. Це фанфік за старими бойовикам.

Саме, що фантастика. Джон Мур і Скіп Вудс зробили з Джона Макклейна супермена. Від забитих місць і аварій навіть Залізна Людина має лікуватися, але тільки не невразливий Джон. У нього регенерація на високому рівні. І навіть є невеликі можливості телепортації – від Москви до Прип’яті за кілька годин. З такими вихідними даними абсолютно не боїшся за героя, занадто він крутий. Тепер він без проблем виконує трюки з минулих фільмів, отримуючи тільки подряпини. На цьому фоні проблеми сценарію: ядерна зброя, чеченці, кордони, – просто нісенітниця.

4

 

До проблем можна віднести те, що старший МакКлейн втратив почуття гумору. Не в тому сенсі, що він не жартує. Він жартує. Коментує, що відбувається. Тільки, де нові жарти? Чи маразм міцнішав?

Відсутність явного злодія – спроба пограти на детективному полі, але Вудс не справляється. Уважний глядач зрозуміє все відразу, та й подача матеріалу занадто застаріла. Може, сценаристу варто подивитися серіали про політику і секретні служби? Чи грошей немає, щоб оформити передплату?

На цьому претензії до фільму вичерпуються. Хіба ще можна згадати рейтинг (R) і “не-розкриття теми“. Далі – одне задоволення. Так як це фанфік, то слів мінімум, а дії – максимум. Можливо, постановник не може дотримуватися сюжету і наганяти саспенс, але погоні і бойові сцени у нього прекрасні. Ну, і вертоліт підірвали, ще й такий великий, так що “+” в карму фільму.”

Брюс Девідовіч просто отримує задоволення від улюбленого героя, який вважає, що завжди правий (за його словами). Мабуть, він уже плює на якість сценарію. Просто ходить, посміхається і видає крутючу фразу: “Я ж у відпустці”. Так що поки Брюс Вілліс буде жити – буде жити і Джон МакКлейн. Про інших же акторів говорити нічого. Нікому в цьому фільмі грати не потрібно. Прикро за Юлію Снігірь. Зовсім не дали розвернутися. Загалом, буду чекати інших американських проектів за її участю. Відзначу, що дерев’яний хлопець – Джей Кортні не дратував. Для нього це прогрес.

 Отже, залишилося повторити: не хочеться, щоб історія Джона МакКлейна закінчилася фанфіком. Потрібно щось на рівні “Роккі Бальбоа”.

Висновок: Дивитися чи ні цей фанфік, вирішуйте самі. Гонки, вибухи та стрілянина – в наявності. Але дух “Міцного горішка” занадто слабкий.

Антошка Сірий Лев Фролов

4 коментарі

  1. Так собі фільм, чекав кращого…

  2. Так, я теж очікував більшого…
    І все ж насміявся вдосталь))))
    З Висновком повністю згоден)))))))
    Гарна рецензія))))

  3. тільки не “щоб”, а “аби”

  4. Трохи нудний як на мене

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.