Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171025 (153 за 24 години)

Русифікацією України вже займається і ООН?

| 18 коментарів

ООН

Правозахисники України нещодавно отримали Запрошення на міжнародну конференцію Посилення багатосторонньої співпраці та міжнародні механізми захисту прав людини, яку проводить ООН 21-22 березня 2013р в Києві. І із здивуванням прочитали в запрошенні, що робочі мови конференції – англійська та російська.

Реакція правозахисників була блискавична: “Мені здавалося, що від такої практики відмовилися вже багато років тому, оскільки в жодній країні світу цього не буває; робочою мовою може бути або тільки англійська (якщо без перекладу), або англійська + національна (з перекладом), інколи – три (що значно дорожче). Вважаю неприпустимим настільки не поважати себе, свій народ і свою країну, щоб проводити в Києві міжнародну конференцію без використання української мови як робочої, замінивши її натомість російською”. Вони написали протест організаторам.

Однак, виявилося, що це не перший випадок двомовності, подібні речі активно обговорювалися пару місяців тому стосовно публікацій та мови заходу одного з німецьких фондів. Фонд пояснив, що російськомовна публікація + англійська без української робиться через економію, російську ж ви й так розумієте.

Джерело : Майдан

18 коментарів

 1. Класика: “И так поймут”.

 2. я б відповів приблизно так “ми не збираємося брати участь у “конференції з механізмів захисту прав людини” яка ПОРУШУЄ ПРАВА учасників на використання рідної мови”. :)

  • Варто надіслати звернення до штаб квартири ООН у Нью Йорку, що вони своїми діями суперечать декларованим. Там вміють своїх представників на шлях істини наставляти.

 3. І що, так просто? Написали одну статейку десь у якійсь публікації і вистачить!?
  Треба якось реагувати!
  Необхідно хоча б дізнатись електронні адреси організаторів, їхнього керівництва і закидати листами. Це ж вже міжнародне свавілля!!!

 4. Ганьба, повія Європа діє в своєму стилі.

 5. Та що ж це таке? Всі проти НАС?

 6. Просто МИ дозволяємо ЇМ з нами таке робити… відсутністю протидії… рабським терпінням

 7. Робочі мови вже виправили

  “Робочі мови конференції: англійська, російська, українська”
  (с)http://www.gurt.org.ua/news/conferences/17112/

  Але насправді всі матеріали так і викладено російською

 8. Знаєте, я вже навіть не дивуюся. Добре, що хоч при нашій “демократичній” та “українофільній” владі не взялися ціленаправлено і відкрито знищувати мову. Покищо вони використоввують практику поступового заміщення.
  Але думаю новий перзидент у 2015 році покладе цьому край.

  • І хто на вашу думку буде президентом у 2015 році?

   • Стовідсотково незнаю, але точно не Яник, чи якийсь інший українофоб.

    • Шкода, але доволі велика імовірність того, що або Яник знову буде президентом, або (за прикладом рашки) зробить президентом якого посіпаку з “сімі’ї”. Тож уся надія на те що українське суспільство почне думати.

     • Та я знаю, що ймовірність є, але вона занадто мала. Яник набере багато голосів (думаю біля 45%), але йому не вийде перейти оцю мертву точку. Тобто у нього з минулих виборів не з’явилася суттєве число нових виборців, а з тих що були – багатсько розчарувалися.
      Тобто він вийде в другий тур, але набере голосів приблизно стільки ж , як і в першому.

 9. А можна якось в ООН напряму написати лист із зверненням, про те, що вони порушують мої права, включивши в робочі мови російську. Де вони знаходяться? І давайте напишемо їм цих листів побільше!

 10. Хтось може викласти взірець листа Українською та англійською мовами?

 11. Патріот не той хто кричить про любов до батьківщини, а той хто мовчки робить добро для неї.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.