Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169695 (180 за 24 години)

Прем’єри тижня: доросле кохання, втеча з землі та психи

| 7 коментарів

 Панорама

Отож сьогодні у нас знову четвер і ми знову оглядаємо україномовні фільми, що виходять на екрани на цьому тижні.  Ну що ж, цього тижня нас очікує комедія “Кохання по дорослому” (яка до речі є спін-офом комедії ” Трішки вагітна”), анімаційна стрічка “Втеча з планети Земля” про тяжке життя (а ми хіба не знаємо) на Землі для немісцевих, комедію “Психи”, “Майже чоловік” та  драма “Інше життя жінки”. Тепер про це все докладніше…

Кохання по дорослому /This Is 40

Кіно-прокатник в Україні: B&H Film Distribution

Мова озвучення: українська

Чергова комедія Джудда Апатоу, яка являє собою фільм-розгляд що робити, коли тобі стукнуло 40.

Ніхто навколо цього не помітив, але у житті Піта і Дебі дещо змінилось, їм виповнилось по 40. Та вони вирішили залишити тільки єдиний доказ свого віку — паспорт. Їхнє життя перетворюється на серію експериментів, нових звичок та правил. На власному досвіді вони переконались, що у 40 життя тільки починається.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=0NIHA6f4CHc]

Втеча з планети Земля/Escape from Planet Earth

Кіно-прокатник в Україні: Галеон Кіно

Мова озвучення: українська

На планеті Бааб, в самому центрі Всесвіту, два брати роблять все можливе, щоб захистити свою галактику. Вони – повні протилежності. Якщо девіз Гаррі – «спочатку подумай, потім зроби», то відважний Cкорч живе за законом «сила є – розуму не треба», що не заважає їм злагоджено працювати. Але одного разу вони отримують сигнал SOS з небезпечної планети … під назвою Земля. Скорч, стрімголов кидається на допомогу, і, зрозуміло, влипає в неприємності. Тільки Гаррі може витягти його з «Зони 51». Брати відкриють безліч запаморочливих таємниць, але чи зможуть вони втекти з найнебезпечнішої планети у Всесвіті?

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=Kg85yjUzOwE]

Психи/Ouf

Кіно-прокатник в Україні: Arthouse Traffic

Мова озвучення: українська

Ця зворушлива французька стрічка нам розповість про легке божевілля, на яке рухає любов. Головний герой, Француа, хороший і добрий хлопець, але у нього є один невеликий мінус. Часом він здатний робити дивні вчинки. Вийшовши з психіатричної лікарні, після короткочасного зриву, він намагається налагодити колишні відносини з коханою жінкою. Але, ту трохи лякають героїчні методи та сюрпризи, які головний герой для неї робить.

Майже чоловік / Mer eller mindre mann (2012)

Кіно-прокатник в Україні: Molodist Filmfest

Мова озвучення: українська

 Генрік звик розважатися зі колишніми однокласниками, ніби їм досі по 20. Але, коли Тоне вагітніє, Генрік мусить знайти справжню роботу, знайти відповідне помешкання, зв’язати з тусовками і почати поводитися, як личить майбутньому батькові – по-дорослому. Це комедійна драма про те, що можна загубити власну сутність, намагаючись виправдати сподівання інших.
Ґран-прі МКФ у Карлових Варах 2012

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=JK_mmQukKs4]

Інше життя жінки / La vie d’une autre

Кіно-прокатник в Україні: Каскад Україна

Мова озвучення: українська

Марі виконалося 40. Але дивний ефект: одного дня вранці вона прокинулася з відчуттям, що десяти останніх років її життя як не бувало. А та любов, яка насправді вже добігає кінця, — до розлучення 4 дні — ще тільки починається. Чи можна повернути минуле за 4 дні і що таке ти, колишня, соромлива провінціалка в ролі успішної бізнес-леді? Саме про це режисерський дебют знаменитої французької актриси Сильві Тестю.

Підтримаємо україномовне кіно!

7 коментарів

 1. А ще “Ціль номер один” який Гуртом вже озвучив і для чого?

  • Ви на нього ходили? Ви його бачили? То навіщо пишете дурню! Немає його у прокаті. Постер є, але прем’ру або перенесли, або відмінили взагалі.

 2. “Кохання по-дорослому” виходить в Україні тільки 7 берзня!

  • У прокаті: прем’єру з 27 грудня перенесено на 7 березня 2013, потім на 28 лютого; 54 фільмокопії та 44 цифрових носії, усі з дубляжем українською мовою.

   • Але жоден кінотеатр в Україні не показав цей фільм, якщо я помиляюся, дайте посилання на сеанс хоча б якогось кінотеатру, де можна подивитися Кохання по-дорослому

     • О, дякую, до Планети кіно мої рученьки не дійшли. Якщо чесно, я думала, що така очікувана прем’єра мала б іти у багатьох кінотеатрах, тому глянула, що Кронверк не показує, Довженко – теж ні – і вирішила чекати 7-го березня, як радить kinopoisk.ru/premiere/ua/, до речі :))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.