Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169396 (174 за 24 години)

Гуртом про техніку – вже рік!

| 5 коментарів

БезымянныйОсь вже ніхто і не помітив, а проминув рік. Правда не зовсім рік, а трішки більше. Бо ж перша стаття була опублікована 29 лютого минулого року.

Справді, вже рік ми з вами гуртом пишемо про техніку, розповідаємо про власні казуси та ділимось порадами. І в честь цього ось невеличка статистика досягнень сайту.

Ну почалось все дещо раніше, але не так. Спочатку це мав бути просто блог про техніку, який би вів я з Андрієм. Але під час пошуку назви, ідей, хостингу натрапили ми на третього засновника – Тараса. Він нам і підказав створити сайт про техніку, де писатимуть всі. А там вже і вийшли на Конфуція(хто не знає – то адмін Гуртому), який підтримав нашу затію і так з’явився сайт “Про техніку – Гуртом“.

перша шапка сайту

Таким був перший етап життя сайту, а зараз він перебуває на другом. Ми оновили рушій сайту, правда над дизайном і далі немає кому працювати. Стабільно викладаємо новини зі усього світу, час від часу публікуємо власні огляди.

Ачівменти:

Звісно стартом і батьківським сайтом є Гуртом. Вся ідея, ідеологія, принципі були взяті там. Ну і ви, наша аудиторія, читачі, дописувачі – ми всі сила, коли Гуртом! PlayUa – завдяки їм у нас був період регулярних оглядів залізяк. Там і взагалі це крутий сайт для ґеймерів.

За цей рік сайт:

 • відвідали більше 6000 унікальних користувачів, яких щодня набирається 500-600;
 • ви переглянули 67000 сторінок;
 • було надруковано 930 новин, з яких опубліковано 860. Також було написано 28 оглядів;

Ми пережили

 • Слабкий сервер;
 • Лаги рушія;
 • Мої помилки коду;
 • І зовсім недавно перенесення домену;

Плани на майбутнє

 1. Написати власний рушій сайту і зробити його таким, як того ми самі хочемо. Це вже виконується, але дуже повільно і будемо дуже раді допомозі кодерів, дизайнерів, програмерів і взагалі усіх файних людей.
 2. Продовжувати якісно наповнювати сайт новинами світу техніки. Щодо оглядів, то це буде можливо стабільно робити лише, якщо аудиторія виросте хоча-б у два рази. Тут також все у ваших руках :)
 3. Також є більш далекоглядні плани такі як створення щотижневого шоу про техніку. Але для цього потрібно більшу команду.

Взагалі планів багато і ми чіпляємось за всі можливості. І у ваших силах допомагати нам, собі, всім Гуртом створити класний сайт про техніку українською мовою, де всі найцікавіші новини лунатимуть з перших вуст.

На цьому все, дякую що прочитали, загляньте на аТеч і звісно ж

УРА! Нам рочок!

Автор: bodyanuch

Веселопедист, перекладач, адмін проєкту Про техніку Гуртом

5 коментарів

 1. Вітаю! :) молодці!

 2. Всіх благ!

 3. Я один не зрозумів послідню картинку?
  Удачі хлопці.

 4. Я хочу зареєструватись на сайті, але не можу.
  Моя електронна адреса вже там є і коли я натискаю відновити пароль – сайт падає.
  Вчора я був не певен в причинні зависання сайту, але сьогодні зробив це знову – і сайт не завантажується після цього взагалі.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.