Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

Зустрічайте National Geographic українською

| 15 коментарів

ng

25 березня у продаж надійде перший (квітневий) номер україномовного часопису “National Geographic Україна”. Як повідомляється на офіційній сторінці видання у Facebook: “редакційну передплату можна буде оформити з 25 березня (для цього треба буде купити перший номер), а електронні версії журналу (айпад тощо) – поки що в далекій перспективі.

Сайт у видання буде, але це справа неблизького майбутнього. На створення сайту потрібна окрема ліцензія NGS, окрема команда – тобто значні додаткові інвестиції (які будуть виправдані тільки за умови істотного зростання ринку інтернет-реклами в Україні). Поки що видавництво планує розвивати паперову версію журналу”. Журнал можна буде придбати “у кіосках, на розкладках преси, у супермаркетах (тобто там, де продають глянцеві журнали)”. Оформити передплату на “NatGeo Україна” через відділення “Укрпошти” читачі зможуть, починаючи із другого півріччя (липня місяця) 2013 року. Вартість одного примірника часопису в роздрібній мережі — 25 гривень.

15 коментарів

 1. Супер! Нарешті Сподіваюся, журнал вийде якісним і цікавим!

 2. Заціптесь і візьміть мої гроші!!!

 3. однозначно передплачу

 4. Обов’язково передплатимо. Приємно, що і в бізнесі є розумні люди, які знають свою аудиторію

 5. передплачу сто відсотків!!!

 6. Нарешті!!!

 7. а виходитиме він щомісяця чи тижня?

 8. До речі, можна було і більш якісну фотку взяти, а не ту, що в мене у підписі.))

 9. Фото я завантажив із офіційної сторінки NatGeo у Facebook. Не знаю чому така погана якість. Треба було вантажити із “Текстів”.
  P.S. Перевірив: на “Текстах” аналогічне зображення. Хто знайде в кращій якості – нехай поділиться посиланням, я відредагую.

 10. Доведеться друга в Києві попрохати купити, сумніваюся що до мого міста дійде

 11. Українська поезія: vk.com/ukrpo

 12. Собаки гавкають,а караван іде.
  Врешті-решт зможу читати українською.Вокругсвєта перестав купувати:1.принципово із-за того,що не вважають за потрібне перекладати…2.сильно заполітизований,як власне їхня передача,яку крутять на ТВІ.

 13. Обов”язково куплю перший номер. Почитаю сам і для дітей. Головне, щоб він був якісний і цікавий, і щоб українська була нормальна, а не ніби у гуглі перекладена без редагування

 14. А тепер проводжайте…

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.