Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170515 (306 за 24 години)

Українська книга потрапила до 250 кращих дитячих видань світу

| 3 коментарі

burunduk
Книжка Івана Андрусяка “Вісім днів із життя Бурундука” увійшла до престижного щорічного каталогу найкращих дитячих видань світу “Білі ворони 2013” (White Ravens 2013). Зорієнтована на дітей середнього шкільного віку. Книжка також увійшла до короткого списку Книжкової премії «Дитяча Книга року ВВС-2012».
 

Кожну з книжок серії “Книготерапія” доповнює фаховий коментар психолога, що допоможе батькам поставитися з розумінням до дитячих проблем і відтак їх вирішити разом із дитиною. Художнім оформленням займалась поетеса, художниця Ганни Осадко, післямова письменниці, казкотерапевта Катерини Єгорушкіної. 

Головний герой книги, Івась Боднарук, якого у школі кличуть Бурундуком, переживає першу симпатію й перші справжні розчарування, перший гіркий досвід поразки й того, що треба будь-що йти до своєї мети, не хапаючись за “позичену”. 

“Білі ворони” (White Ravens) – це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу. Каталог вважається одним із ключових орієнтирів у світі дитячої й підліткової літератури і не лише представляє найкращі видання, а й визначає ключові тенденції для видавців, критиків, продавців книжок – і, звісно ж, для маленьких читачів і їхніх батьків. 

Процес відбору проходить із-поміж 9 тис. книжок, які щорічно надходять до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки з усього світу. Фахівці обирають кілька десятків найкращих і пишуть на них рецензії, які відтак публікуються в “Білих воронах”. 

250 книжок зі всього світу, що ввійшли до каталогу “Білі ворони”, можна побачити на найбільшій дитячій книжковій виставці в Болоньї (Bologna Children’s Book Fair-2013), що відбудеться 25-28 березня в Італії.

Нагадаємо, що два роки тому, до каталогу “Білі ворони 2011” увійшла книга Василя Голобородька “Віршів повна рукавичка”.

Відео з презентації книги:

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=3YvcSZ-Diqk]

Джерело:  Грані-Т

3 коментарі

  1. А де офіційне посилання на список всіх 250-и кращих дитячих видань світу? Чи навіть посилання на «Дитяча Книга року ВВС-2012»?
    Яку документальну цінність несе дана стаття? Просто неодноразово бачив що видавництва приписують собі премії які насправді і ніколи не існували.
    На сайті книги тільки внутрішіні посилання і ніякого підтвердження.

  2. Читав – дійсно захоплююча книга!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.