Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169776 (174 за 24 години)

Як в давні добрі часи… Рецензія на фільм “Реальні хлопці” (Stand up guys)

| 5 коментарів

реальні хлопці
Реальні хлопці – є дійсно вишуканим фільмом, з сюжетом заснованим, на цікавому питанні: Що стається з гангстерами з улюблених картин після відсидок, залягання на дно, виходу на пенсію … Режисер ділиться з нами своєю версією того, що ж таки було після тих самих слів «The End». А ось як вдалося це режисеру, це вже зовсім інше питання….

Фільм є повним дебютом як режисера, посереднього актора – Фішера Стівенса, сценарій же написаний таким же новачком, молодим сценаристом Ноа Хейдлом, який також не відомий пересічному глядачеві. Несподівано до фільму потрапляє зіркова стара гвардія.Використовуючи неймовірну гру акторів, картина неочікувано переходить з незамислуватого сценарію в істинну трагікомедію.

Звичайно, що режисер багато в чому завдячує популярності фільму, зірковому складу акторів, адже в них на трьох Оскарів більше ніж в найвисокооплачуванішої голлівудської школоти.

Так, можливо, акторські титули і перевищують режисерські, та все ж вони зробили це разом, і фільм можна сказати заснований на колективній творчості та спільному минулому акторів.
Цю картину можна назвати веселим експрес-оглядом гангстерського кіно минулого століття, в якому актори грають невелику пародію на самих себе, використовуючи дещо критичний веселий скептицизм.
“Це все як в старі часи, чи не так?” запитує Аркін в середині картини.

“Ні, краще … тому що це час, коли ми можемо оцінити це”, Пачіно відповідає.

Кіно віддає шану давнім рокам. Персонажі на протязі фільму здаються виснаженими, відчувається важкість, відсутність запалу, це повна противага «Нестримним» чи «Реду», а актори грають щиро та з душею.
Фільм трішки розчаровує частими перепадами сюжету від серйозного уривку до повного безглуздя, він змахує на набір короткометражок пов’язаних однією сюжетною лінією.
Але виникає враження, що саме в цьому прийомі і була задумка сценариста (Ноа Хейдл відомий по роботі з коротким метром), просто пересічний критик не розуміє цей простий прийом і поливає через це фільм брудом.

 Як не дивно, але саме актори поєднують ці шматочки, адже виникає враження, що вони і вжитті є справжніми друзями, і іноді виїжджають трішки побешкетувати вечерком.

В цьому фільмі гангстери-старигани: Велл (Аль Пачіно), Док (Крістофер Уокен), Херш (Алан Аркін) та кримінальний босс Клепхендс (Марк Марголіс) згадали найкращі моменти часів розквіту, особливо це помітно в Аля. Великої уваги заслуговує епізод з танго, де Пачіно підтвердив, що ще справді є порох у порохівницях та згадав «Запах жінки», його удар досі поставлений, як і в «Хрещеному батьку» чи «Лиці зі шрамом» хоча стегно він вже й не дотягує. Уокен все такий же «король Нью-Йорка»: насторожливо спокійний, вишуканий та спритний як і в «Чтиві», Аркін все ще (Від «Catch 22» і до сьогодні) живе за рахунок адреналіну, а Марголіс все такий же злий та підступний, і все так же полюбляє сидіти в своєму кріслі і дьоргати за ниточки кримінальних шахів. Разом з тим режисер застосував величезну кількість кліше кримінального кіно.
Величезна дружба – старої команди творить чудеса, та неймовірним чином згладжує незв’язний сюжет. Вони все ще живі, і мають на це свої 24 години, свої 2 години кінострічки і вміло доводять це:
«Ми можемо захистити невинну дівчину, думати про майбутнє наших дітей і мстити тим хто перейшов нам дорогу».
Вони стара школа, яка все ще може пограбувати бункер-аптеку повну медикаментів, довести до екстазу двох бувалих повій, наїхати на найкрутіших хлопців в місті, захистити невинних, та при цьому тримати свій стиль, тільки Пачіно може так невимушено дати зелену купюру на чай священику в церкві, після сповіді. І після всього цього вони вміють піти красиво та загадково, з непоганими спец ефектами.
«Надеремо їм зад, чи будемо жувати жуйку?» – запитує Велл
«В мене немає жуйки» – відповідає Док.
 Мені фільм сподобався, він передає всю трагікомедійність гангстерського кіно, а деяка сатира, заставляє задуматися над серйозними істинами: справжньою дружбою, сімейною драмою, плинністю нашого життя
– А ви проживаєте його правильно?  

  by Alex_Cold

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=NApJNjPTqZs]

Автор: Alex_Cold

Слухаю рок. Обожнюю кіно та пишу про нього. Люблю українське.

5 коментарів

  1. Аль Пачіно – неперевершений!

  2. І якою ж мовою був фільм?

  3. 10 березня ми почали озвучення наступних фільмів, які було обрано голосуванням:

    4. Справжні хлопці / Stand Up Guys (2012) в прокаті російською

  4. Аноніме – дивився російською, щиро дякую, що опублікували, важко знайти в інтернеті ресурс, який би цікавився рецензіями українською, навіть блог собі створив http://overblog-ua.blogspot.com/ – не знаю чи допускається публікація посилань, не ображусь коли видалите. Найближчим часом додам ще кілька очерків про фільми. В озвучці я не розуміюсь, але якщо буде потрібна якась літератуна допомога з порталом звертайтесь.

  5. Мені фільм сподобався, та й відгук про нього, написаний вище хороший. А щодо озвучення фільму українською, то можна подивитись на сайті МEGOGO

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.