Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171932 (197 за 24 години)

Відео. Прем’єри тижня 7- 13 березня

| 3 коментарі

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=tqJwA2FF1eA?rel=0]
До Вашої уваги пропонується відео-огляд кінострічок від КіноКлубу Cineast
 

3 коментарі

 1. Браво, дивився до кінця.)) Приємно було дивитись і слухати.))
  Тільки прохання урізноманітнювати музику , а то одна музика 8 хвилин.)) А так то все сподобалось.

 2. Огляд непоганий. Цікаво, не затягнуто. Але…
  1) Російськомовні афіші, і що гірше трейлери… Українською не знайшли? Ну то принаймні англійською (мовою оригіналу) можна було б вставити. Російська там до чого? Переважна більшість глядачів цього огляду (дуже сподіваюсь) не будуть дивитись фільми російською!
  2) Те, що мені пояснило частково чому там російськомовні трейлери. В кінці відео посилання на сайт, ну, я з надією знайти цікавий ресурс про кіно відправляюсь туди. WTF?!?!?! Це перше, що прийшло мені в голову коли сторінка завантажилась. ДЕ УКРАЇНСЬКА, ПАНОВЕ?!
  Висновок. Переробіть сайт Українською, і трейлери та афіші для оглядів беріть теж Українською, на крайній випадок, мовою оригіналу фільму, але ніяк не з іноземних дубляжів!
  Удачі!

  • Дякуємо за поради, особливо щодо постерів і трейлерів – я цілком згодна. Але вони російською тому що не знайшлося українських, а російську більшості українців зрозуміти простіше, ніж французьку чи англійську.

   щодо “переробіть сайт українською”: автори сайту російськомовні (ми не ненавидимо російську чи якусь іншу мову, а просто перекладаємо, коли є можливість найцікавіше). Сайт поки ще працює на ентузиазмі (тобто нічого не заробляє), а перекласти все – дуже довго і ресурсозатратно, нажаль.

   Але тепер, коли буду перекладати на українську, буду знати, що це комусь-таки потрібно :))

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.