Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171020 (156 за 24 години)

Оновлено: Підтримаймо ідеї Гуртом “Крути” та “Кіномлин” на ideaХ-nescafe

| 93 коментарі

Панорама

ІдеяХ від Нескафе вкотре оголосили конкурс ідей, переможець якого отримає для реалізації своїх задумів 100 000 гривень. Наші ідеї “Повнометражний народний фільм “Крути: кров і вогонь” та “Український кінопортал “КіноМлин” уже у півфіналі. Тепер наше завдання, щоб вони увійшли в трійку лідерів. 

Підтримайте наші сторінки для досягнення мети. Для цього не потрібно ні реєстрації, ні СМС. Ви тільки авторизуєтесь із соцмережі (фейсбук або контакт) та ставите галочку “я – за!” (до речі можна віддати 2 голоси і з Контакту і з Фейсбуку)  на сторінці обидвох ідей (вони в різних категоріях, тому можна голосувати і за одну, і за другу ідею).

Коротко про ідеї:

Повнометражний народний фільм “Крути: кров і вогонь”

Зняти перший повнометражний народний фільм про одну з важливих сторінок історії України. Основна ідея подачі – це не поетичне українське кіно, не “соплива” мелодрама, не трагедія з сумним кінцем. Це сучасний, на західний манер фільм для широкого глядача. Працюватиме над ним в основному молодь, адже саме вона подає цікаві, креативні сучасні ідеї, та готова працювати за ідею хорошого та якісного фільму.

http://www.ideax-nescafe.com.ua/semifinalists/red/povnometrazhniy-narodniy-film-kr

Промо відео:

 [youtube http://www.youtube.com/watch?v=bjn5iHkZMSE]

Український кінопортал “КіноМлин”

«КіноМлин» – це сучасний інформаційно-аналітичний портал про світову кіноіндустрію із наголосом на її українську складову. Останні кілька років українська кіногалузь розпочинає активно відроджуватись. Наші земляки здобувають нагороди на світових кінофестивалях, на широкий екран виходять сучасні професійні фільми.
«Потреба в українському Інтернет ресурсі, що він би представляв країні та світові наш національний кінематограф, акумулював інформацію про його історію, сьогодення й майбутнє, стежив за процесами у вітчизняній кіноіндустрії, оперативно повідомляв про них, аналізував окремі події та загальні тенденції, а також допомагав зорієнтуватися глядачеві в сучасному морі фільмової продукції – така потреба існує вже не перший рік» – стверджує часопис «KINOKOLO» “КіноМлин” – задовольнить її.

http://www.ideax-nescafe.com.ua/semifinalists/yellow/ukrayinskiy-kinoportal-kinomlin

 Промо відео:

 [youtube http://www.youtube.com/watch?v=yGPj1dRGy_Y]

Також просимо поширити дану інформацію в соцмережах.

Гуртом ми переможемо! Дякуємо за підтримку!

93 коментарі

 1. А якщо я не маю ні facebook, ні vkontakte, то мені що – рукою голосувати???
  Twitter там нема, реєстрації звичайної нема…

  Чого ж викладати на таких сервісах, де практично заставляють реєструватись в ФСБшному контакті, чи не менш ЦРУшному Фейсбуці?

  • Вибачте :) Але якщо Вас немає ні там ні там, то на жаль Ви нам в цьому випадку допомогти не можете. Умови ставить той хто дає гроші :), а не ми
   (ЦРУ мене до речі турбує набагато менше)

  • що вам заважає зареєструвати фальшиві аккаунти?

   • Ну, це як мінімум, безглуздо. При реєстрації акаунт необхідно підтверджувати введенням номеру телефону, а як я вже зазначав, це те саме згодовування інформації про себе. Так що буде таки без мого голосу.

    • Тільки не кажіть, що у вас нема сім-карти, якою ви вже давним-давно не користуєтеся.

    • не знаю, як зараз, але коли я реєструв фейки на фейсбуці та вконтакті, ніякої перевірки по телефону не було. якщо зараз вже є – що ж, це справді погано.

  • Повірте, якщо вас захочуть знайти, то знайдуть. І не важливо буде залишали ви свої справжні дані будь-де в Інтернеті, чи ні.

   • Думайте так, паліть свої дані далі.

    • Ви такий обережний, що аж страшно. Тим кому про Вас треба буде інформація вони її знайдуть і знатимуть не тільки де ви живете і Ваш номер, а й те, що Ви їсте і чим ходите до вітру, Вибачте на слові. Тому це безглуздо.

     • Безглуздо що половина людей думає так як Ви, і саме тому вивалює всі свої дані будь-де, і не лише в інтернеті. Обережність ніколи не буває зайвою, а ви хочете це спростувати? Ну удачі в цьому.

    • Ну ви і смішна людина або довірлива. Десь вчули таку фігню і думаєте що захищені. Ну добре тоді так. Якщо ви зайшли в інет то спалили уже себе і свій ідентифікатор ПК.
     Скажіть просто що вам лінь голосувати і ви нехочете, а травіть тут “байки про спецслужби” як сказав тут один юзер якщо захочуть вас найти то найдуть. Або можна зареєструватись під псевдоданними псевдосімкою і т.д.
     А я так зрозумів що ви маєте проблеми з законом чи вже маєте якшо ви так остерігаєтесь соцмереж.
     Ось бачите ви вже себе самі спалили що боїтеся чогось.

     • Я б сказав, радше треба остерігатися не офіційних спецслужб, оскільки вони офіційно мають багато інших джерел інформації, крім інтернету, а, так би мовити, “неофіційних” споживачів персональних даних – різних там напівлегальних спамерських рекламних агенств, “приватних детективів” тощо.
      Прикро, що багато користувачів не звертають уваги на мережеву безпеку, а часто і взагалі не мають анінайменшого уявлення про неї.
      Для прикладу, вивчення розміщених Вами даних у Мордокнизі, всяких “контактах” і “однокласниках” даних дозволяє досить точно (імовірність може досягати 90%!) прогнозувати правильні відповіді на Ваші контрольні питання у різних мережевих службах. І чим більше Ви про себе розмістите інформації у мережі у достатньо вільному доступі, тим більша імовірність того, що Ваші облікові дані можуть бути вкрадені зловмисниками. Мета такої крадіжки Вашої “інтернет-особистості” може бути різною – від простого жарту до злочинів (наприклад, розміщення в мережі від Вашого імені інформації з грифом секретності).

  • Andy G, згоден з вами на всі 100%

 2. проголосував за притулок для тварин.
  нажаль, але ідеї гуртому для мене менш привабливі..

  • навіщо вам здався той притулок? Гуртом пропонує набагато важливіші й масштабніші проекти. не підтримувати їх – це саботаж.

 3. Тримайте 2 голоси за Крути від мене =)

 4. “Голосування можливе лише з території України”
  Прикро(((

 5. Віддав по чотири голоси обом проектам!

 6. Комусь ідея зняти фільм про Крути подобається, комусь ні, а хтось просто ще не володіє тематикою. Для останніх одна з доволі змістовних, як на мене, статей про ті події з прив*язкою до сьогодення http://tyzhden.ua/History/40792 .

 7. Відав 2 голоси за крути, чого і іншим бажаю

 8. Було б непогано мати в Україні свій повноцінний кінопортал та ще й повністю український…

 9. віддав чотири голоси за першу ідею, і чотири – за другу! нехай щастить!

 10. При переходе по ссылке
  http://ideax-nescafe.com.ua/ideas/yellow/ukrayinskiy-kinoportal-kinomlin
  выдает:
  404
  Опаньки! А нема такої сторінки :(

 11. Я не користуюсь ні кОнтактом ні фейсбуком, а без них не пускають на голосування на порталі ідеї Х…
  Але я за усе УКРАЇНСЬКЕ обома руками і обома ногами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Жму залогинитися з фейсбука. Ноль реакц11.
  ТАких веб разраб1в я бач1в у гробу.

 13. Нас тут майже 400 000 тисяч переможцю потрібно 3000-5000 невже нема ні в кого ак в фейсбуці?
  Люди ви де? Ваша хата скраю? :(

  • Вічна проблема України(((((

   • З цих 400000 зареєстрованих, активних користувачів ледве з 5% набереться, з них 2/3 не користуються ні Фейсбуком ні Вконтакті. Взагалі, вплив нашого ресурсу переоцінено. 400тис за 6 років – вельми не густо. Аж 0,85% населення сюди колись зазирали, або 2,5% користувачів інтернету.
    Знаєте, на що б я дав гроші? На дублювання конетнту на файлообмінниках, типу ЕХ. Треба щоб українське траплялося у мережі частіше, було доступнішим. Звичайно, кожен може сам розмістити свій архів на файлообмінниках, та не у всіх на те є час та і розібратися, як це робиться, не всякій старій мавпі під силу. А от якби розробити таку програму, щоб створив реліз на “Гуртом”, а він автоматом опиняється і на популярних файлообмінниках – то була б зовсім інша справа!

    • Та без проблем потрібно ~1000грн/місяць, взяти 2 сервери які будуть відправляти дані і слідкувати за оновленнями

    • +100500 Згоден з вами щодо поширення контенту Це як мені здається першочергова задача. Проголосував за проекти гуртом хоча якщо чесно вони мені привабливими не здаються.

 14. Трохи здивував такий запис:

  “…100 000 гривень допоможуть моїй Ідеї ось так:
  Створення порталу із широким функціоналом – 18 000…”

  я, як веб-майстер можу лише сказати, що для створення порталу із широким функціоналом потрібно щонайменше 18000$, але якщо будуть робити ентузіасти і це гроші лише на їжу, тоді вистачить

  • Опис витрат ще далеко не сформований, будуть гроші тоді вже зможем правильно їх скеровувати

 15. То зніміть бойовик, хто ж Вам заважає?!

 16. Ви би про свою ганебну творчість мовчали, яничаре.
  Холуй московський, тобі ж тільки російські фільми подавай, Голівудські блокбастери, а хто зацікавить історію вивчати? Такі як Ви? Смішно, і сумно.

  • в кожного свої смаки, і щодо фільмів теж. До того ж фільм Крути (якщо знімуть) теж буде не мелодрама, а щось схоже на бойовик.
   Я готовий навіть фінансово підтримати зйомки (хоч невеликою сумою приблизно 200 грн) 200 000 мало для хорошого кіно. Пропоную автору ідеї збирати кошти пожертвами громадян. А можливо й підключити діаспору, щоб зібрати хоча б 200 000$.

 17. Проголосував через фейсбук.
  А як тепер через вконтакті? Бо пише “проголосовано”.

 18. Ідея про Крути вже лідер, лишилося підтягнути КіноМлин.

 19. За українське !!! Молодці

 20. Я так розумію буде три переможця в різних сферах. Тобто, проект для безпритульних тварин не конкурує в “творчій” категорії з проектом “Крути”. Все сподівання на “зіркове журі”)
  П.С. проголосував за обидва проекти ( Крути та кіномлин).

 21. Фільм про Крути – це мега круто! Зараз цей проект на першому місці.
  Мої вітання!!!

  Ось ще один проект: http://www.ideax-nescafe.com.ua/semifinalists/yellow/park-vidpochinku-gorihoviy-gay
  Львів’янам має сподобатись ідея. Що скажете?

 22. Свого часу, у 1998 році я закінчував Львівський військовий ліцей імені Героїв Крут, який існує донині. Я вже здавна чекаю, коли зніметься фільм про цю подію. Вона настільки сповнена героїзмом і патріотизмом, що є актуальною і в наш час.

 23. проголосував за крути тільки тому що реальні ідеї – якто “Український анімаційний серіал” мають мало голосів і краще крути ніж притулок

  Але маю великі сумніви в здатність зняти якісний фільм на такі кошти. Опис ідеї ніяк не переконливий, та і чого вартий профіль режисера )) : “Навчаюсь на режесера”

 24. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%83%D0%B4%D1%84%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B3
  Треба дивитися в сторону цього! :)
  Взагалі вважаю, що тільки самі громадяни можуть щось нормальне зробити, тому що чекати що в нас запрацює нормально кінематограф не доводиться…
  Тільки краудфандінг та власне виробництво!

  • Расслабьтесь, все это элементарное кидалово. Дайте мне денег, а я подумаю, что с ними сделать… От этого в выигрыше только те, кто денежки распределяет. Вот есть 1000 участников, отдавших свои кровные. Вопрос: как контролировать расходы? Ответ: а никак! Другое дело, если есть готовая смета. Тогда, по крайней мере, можно прикинуть, на что пойдут твои деньги и насколько обоснованы расходы.

 25. А я голосував за “Український анімаційний серіал”, а не за Крути. Він хоч пророблений, є ідеї, є певне втілення, гроші будуть витрачені за реальну працю. А цей фільм – Крути? Ну що в ньому знайшли?! Нічого не готове, за такі смішні гроші я не уявляю хорошого фільму, а мультик – цілком реально. Давайте дивитись правді у вічі

  • Давайте, хвилина зйомки фільму набагато дешевша аніж анімація.
   Хвилина мультику коштує ~50к грн, сильний вийде серіал :)

 26. Шановне паньство!!!Я звичайно тільки ЗА!!!Пригадую збирали гроші на “Чорного ворона” Скляра і що там зараз.

 27. проголосовано за обидва проекти, надіюсь вони переможуть

 28. готово!!! +2

 29. не виходить з фБ голосувати (((

 30. Тю, а тепер проголосував за обидва з ФБ… Круто.

 31. Не бачу FB, а ні VK !!!
  Як ще можу допомогти?

 32. підскажіть ніяк не можу створити сторінку на твітері все вроді зробив мав прийти код підтвердженя так і нічого, в спамі тоже,

 33. проголосував за кіномлин і за анімаційний серіял. У блокбастер “крути” не вірю. І чому саме крути? Кон’юнктура?

 34. Проголосував

 35. Додайте баннер про підтримку на трекер, на портал не всі заходять або заходять рідше. Пройшовся по офісу – дав 2х10 голосів.

 36. Не знаю, яка з цих ідей краща – тому віддав по одному голосу за кожну :)

 37. Ну от і все програє проект “Крути” КПІшникам. Хоча для поганенької реставрації тої будівлі-башти треба не один мільйон гривень. Тобо 100000 – це для них крапля в морі… Красно “дякую” тим, хто голосував за серіал – не отримаєте ні того, ні того…

 38. Ребят, ну, реально, батальные фильмы – одни из самых дорогих в плане съемок. И как вы это планируете потянуть? Попахивает банальным разводняком. Я бы хотел увидеть фильм о событиях под Крутами, но желаю, чтобы это был добротный продукт, а не любительская стряпня, коей, по большому счету, являются все современные украинские фильмы. Возмите для пробы темку попроще.

  • Такий фільм потрібний. І добре, що аматорський, значить правдивіший, хай це і не подобається публіці, розбещеній трюками.

   • Артхаус – лайно! Те, що фільм будуть дивитися одиниці, не робить честі ні йому, ні авторам. Буде досить тупе просирання грошей, які можна було б витрати на щось цікавіше

 39. Тішуся, що у нас все ж є люди ,котрі займаються конкретною, потрібною нашому народові справою. Підтримую!

 40. Вибачаюсь ,забув вписати ім’я.

 41. ану популярно поясніть,а ліпше киньте посилання, де то за вас голосувати?

 42. Підтримаймо ідеї Гуртом “Крути” та “Кіномлин” на ideaХ-nescafe

 43. Підтримаймо ідеї Гуртом “Крути” та “Кіномлин” на ideaХ-nescafe

 44. Я дивлюсь, що цей проект на першому місці… Тримаю пальці хрестиком))))

 45. де тут логінитися? як голосувати?

 46. Підкажіть, будь ласка, як голосувати?

 47. Повнометражний народний фільм “Крути: кров і вогонь”

 48. голосую за Крути!
  історію треба із допомогою різних медіа-ресурсів доносити до людей.

 49. Я-за !

 50. Мені більше подобається ідея про Парк відпочинку “Горіховий гай” у Львові. Хоч нічого проти фільму про Крути чи Кінопорталу не маю.

 51. Підтримую безліч разів —–українська мова найгарніша у світі ,,,то ж бережімо її. Слава Україні !!!

 52. Шкода, що заклик на підтримку Кіномлина та Крут не Адмін не додав у шапку Толоки. Сумніваюсь, що Паркер, який там висить вже тиждень, важливіший за український кінопортал.

 53. Повністю підтримую і ідею фільму про Крути і портал української музики. Давно пора виповзати з тіні різноманітних “братів” з їхньою поп-культурою та їхнім трактуванням нашої історії і здобувати свою ідентичність. Яка і буде підгрунтям дійсної, а не паперової незалежності Української держави.

 54. Гей народ, активніше, бо Крути скотилися вже до 3 місця. Голосуємо !!!!

  • Це не Крути скотились, це вчасно включились технології, що називаються “розвод лохів”. Ці технології вивели на перше місце проект, що набрав в попередньому голосувані мінімум голосів (320). А зіграно було на ваших патріотичних почуттях, щоб підвищити відвідуваність затії.

 55. Який результат?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.