Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (300 за 24 години)

Підтримайте переклад Steam у Greenlight!

| 3 коментарі

11111

Наші досягнення!
На сьогоднішній день у нашій групі більш ніж півтори тисячі зацікавлених осіб, з яких вже зараз складається основний кістяк активістів, що беруть найбільш активну участь у житті проекту.
За час існування ми вже двічі публікували тестовий варіант своєї роботи, ознайомиться з яким можна тут.

На даному етапі це всього лише варіант перекладу текстових файлів клієнту Steam, тому деякі рядки неперекладені, і відслідковувати зміну або додавання нових рядків після оновлень клієнта важко, врахуйте це при ознайомленні з нашою роботою.

Чому у Greenlight?
Мета створення проекту у Greenlight – більш детальний моніторинг активності і зацікавленості користувачів у нашій роботі, і демонстрація цього компанії Valve, з якою ми вже давно налагодили зв’язок і періодично ведемо переговори.

Чим ви можете допомогти?

Серед учасників Greenlight подібний проект з’являється вперше, і для того щоб допомогти нам у досягненні нашої мети, для того щоб показати Valve що нам дійсно потрібна українська мова ми просимо кожного з вас оцінити наш проект, додати його у обране і поділиться ним серед друзів у Steam, а так само у соц. мережах, це дуже, дуже нам допоможе. Допомогти може кожен хто має профіль у Steam.
Посилання на наш проект: Ukrainian Language Pack
Ми не просимо ніякої фінансової підтримки, тільки вашої активності та голосів.
Не забувайте, що українська – це чарівна мова, а Україна – це чудова країна з багатою культурною спадщиною. Тому поява української мови у найпопулярнішій системі цифрової дистрибуції ігор є вагомим внеском у розвиток україномовної ігрової громади, і зробити цей внесок може кожен.

Для отримання докладної інформації завітайте до нашої офіційної Steam-групи.

3 коментарі

  1. Нарешті!

  2. Спеціально зайшов і зареєструвався, щоб написати петицію.. Треба 10000, зараз там 779. Приєднуйтесь!

  3. Спеціально зареєструвався на стімі щоб підтримати вас

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.