Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

Підтримайте Metro: Last Light українською!

| 39 коментарів

Метро Останнє Світло українською

Доброго дня українські геймери!) Тільки з’являється в мережі новина про нову гру від чергової української студії, відразу виникає питання чи буде вона “співати” українською?

Ось незабаром в просторах Інтернету має вийти нова гра Metro Last Light(Останнє Світло) від  української студії 4А Games(контакти, на мапі) 14 травня 2013 року.

Metro Last Light ukr

Metro Last Light ukr

Багато з нас очікували побачити рідною мовою та придбати, але як завжди потрібно дивитися на речі реально, розробник намагається більше заробити на грі чим розповсюдити її для своїх громадян, керуючись правилами бізнесу. Перекладати гру та розповсюджувати для невеликого кола україномовних гравців є економічно не вигідно з точки зору розробників.

Виходячи з висновку, що офіційний сайт забавки – enterthemetro.com – перекладений шістьма мовами(англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, російська) серед якої немає української, можна сказати що виходу UA локалізації не буде.

Якщо Вам не байдужа доля розвитку україномовної ігрової індустрії у Вас є можливість підтримати ідею локалізації гри подавши Петицію Metro: Last Light українською мовою!

Для цього необхідно:

 1. Ввести ваше ім’я та email(коментар за бажанням).

 2. Підтвердити вашу петицію з листа, що прийде на поштовий ящик.

Сайт PlayUa проводив інтерв’ю із розробниками в якому вони так і не вказали чи бути Метро на українській та їм не вигідно робити переклад тому що локалізовану версію гри купить лише 300 користувачів, що є на Steam’i та 600 завантажать піратську версію із торентів.

Слава Україні!

P.S. Ця тема на толоці.

 

Автор: BOHD@N

студент КНУ, щирий українець!)

39 коментарів

 1. Я не думаю що ця студія є українською (хіба що за розташуванням офісу).
  Якщо в ній ті самі “знавці”, що інколи дають інтерв’ю в Ігронафтах – то там ніколи не буде нічого українською, бо вони абщєчєлавєкі, вони ведуть себе і розмовляють аналогічно.
  Я особисто більше покладаю надію на Стім та Valve.
  Навіть EA почали локалізовувати українською.

 2. А сайт для петицій цікаво українізований…

 3. Я проголосував, але фігня це все, ніхто нічого не українізує, розробникам насрати на українців, які и так поймут, хулі ше даром гроші витрачати, на нікому не потрібну українізацію, й так куплять русскую версію…
  Навіть якшо всім пхати під ніс українську, вони й так куплять росскую, бо тому шо це наш менталітет, а розраби правду кажуть, куплять 300 людей, якшо не 30…

  • Ну не все так.
   Я (і деякі люди які я знаю) принципово не візьму цю гру.
   З іншого боку, всі таке кажуть, а ніхто українською нічого не робив, не робив маркетинг, не зробив, щоб її можна було легко придбати.
   Ну от ніхто цього не робив, проте всі ті абщєчєлавєкі-спєци кажуть що невигідно.

  • В більшості українців піратські версії ігор ніхто не хоче на них тратити гроші. Саме через це розробникам не вигідно.

   • Під час знижок ігри у Стімі дуже дешеві.
    За 20-30грн (2-3 пива, або пачок цигарок) можна купити класну грулю. Знижки є постійно і особливо багато під час свят.
    Тому про “тратити гроші” – це нісенітниці. Я думаю це просто совкова культура, але її можна змінити, треба подавати особистий приклад кожному небайдужому.

    • Отут, друже, ти правий. Я сказав своєму знайомому проголосувати, то він мені відповів: “Не буду. Це що, я ще буду її купувати?” Хоча сам заробляє досить багато і більше третини грошей спускає на гульки і бухло. Однак ігри він купувати не буде. Він їх лише качає.

   • А росіяни усі ігри купують і нічого не качають, не смішіть.

 4. Ось, що я вам скажу. Якщо гра матиме українську локалізацію, обов’язково піду і куплю її. А як ні, скачаю з торента просто так.

  ПС. До речі, гарні ігри, які мені сподобалися, я купую.

 5. Пропоную в петиції писати таке: “Зобов”язуюсь купити ліцензійну українізовану версію і категорично відмовляюсь купувати російську”.

 6. Подивіться Metro: Last Light – Salvation Trailer http://www.youtube.com/watch?v=767hPuPjhgY
  Вам не здається що ці, “негативні”, кричать українською Слава! А ті “позитивні” це “своі рєбята” в “тєльняшках”….?

 7. Здається, сайт петицій теж не відзначається україномовністю, чи не так?

 8. Зроблено!
  Але ж потрібно аж 10000 “підписів” а на разі зібрано лишень близько тисячі …
  Активніше пропагувати треба…

 9. В кого є бажання можна створити групу на ВК за запрошувати туди людей із інших груп та власних друзів. Я уже статтю 4 чи 5 пишу по питанню локалізації гри.

  Хочете зробити власний вклад – пишіть статті на тему української локалізації або створіть групу на ВК(звісно цим має займатися людина яка має досвід в роботі з масовим додаванням користувачів в групу) або переробити уже існуючу групу). Також можна пропостити цю новину по інших ігрових українських групах на ВК.

 10. Прочитав у першому коментарі:”Навіть EA почали локалізовувати українською”. Якщо це правда, то що вони локалізували? Цікаво буде побачити. Хто знає, відпишіть.

 11. Якщо не українізують гру, то було б класно закидати їм мило листами на кшталт “Я скачав вашу гру російською, а ви дістали дулю з маком, бо не схотіли її локалізувати українською, а рідною я б її купив”))

  • Можна звісно, але є така річ як фільтр на мило, тому багато листів все-одно не пройде, але ідея не погана. В кого є бажання, пишіть чи вийде гра українською, тому що мені так і не відповіли((. Мило можна знайти в мережі.

 12. Робили хоча б текст в іграх на українській мові, любій компанії зробити це не важко. А ігри так звані Triple E вартістю десятки, а інколи сотні мільйонів доларів, можуть собі дозволити додати в кошторис 4000-7000 грн. на якісну локалізацію.
  P.S—на польську локалізацію є гроші, а на українську немає!!! Польщі також дуже розвинуте піратство але ніхто не каже, що я не буду випускати на їх території без польської локалізації!
  P.S.S—якщо розробники будуть дальше тримати нас в “задниці” і не появиться в Metro: Last Light українська мова, то я принципово не куплю гру та буду “обсирати” всіма можливими методами.

  • Повністю підтримую та приєднаюсь до акції протесту, чекаємо виходу гри, хоча я впевнений що наші “українці” нічого не перекладуть, тому об’єднуймось на ВК в групі Грай y Metro: Last Light українською!

 13. Народ, ігри – х№%ня! Читайте, навчайтесь, розвивайтесь і створюйте продукт (ті ж саме ігри), продавайте його і живіть достойно, а не просирайте час!

  П.С. звичайно ж не підтримаю петицію!

  • Не згоден з Вами! Чому? – скажете Ви. Все починається та закладається з дитинства, як Ви вважаєте? якщо дитина буде грати не російською, а українською мовою це дасть їй якийсь поштовх в розвитку української культури та мови взагалі?
   Я вважаю, що це буде нова ера в ігровій індустрії України, що відкриє двері в майбутнє українському геймінгу, та зокрема створенню україномовних ігор.

   А взагалі я хотів всіх вас повідомити про позитивну новину про UA локалізацію зі слів розробника Метро: Останнє світло.
   Дивіться самі) -> http://www.youtube.com/watch?v=YR_WSlrFCLQ

 14. Хлопці я вам скажу що всерівно вони молодці бо втерли носа і “Америкосам” і Москалям!)))

 15. Та в них на сайті в виборі регіону навіть України нема. Про що тут говорити? Вона їм нафіг не здалася.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.