Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169076 (212 за 24 години)

Гуманітаріям розкажуть, де себе шукати в професійному житті. Реєстрація подовжено

| Прокоментуй!

image02

В Інституті філології стартує профорієнтаційний курс ПроLife. Досвідом ділитимуться понад 20 професіоналів з різноманітних сфер: копірайтер, сценарист реаліті шоу, керівник PR агентства, прес-секретар,продюсер, Head hunter, спічрайтер, блогер, перекладач фільмів, телеведучий, організатор  шоу-подій, редактор друкованих медіа, редактор веб-ресурсу,  політик. Часто, навчаючись в університетах студенти отримують багато академічних знань, але не мають уявлення, як реалізовувати себе далі. Курс ПроLife створено, щоб молода людина могла зорієнтуватись  – які професії зараз актуальні, які в неї є можливості.

Запрошені спікери представляють різні професії, серед них буде один з найуспішніших письменників в Україні, відомий політик, буде людина,яка має прибутковий блог, продюсер телеканалу та ще багато інших цікавих особистостей, які розкажуть власні історії, поділяться порадою та натхненням.

В межах курсу передбачена реалізація практичного проекту в команді. Проекти вимагатимуть від учасників освоєння професійних навичок, досягнення результату. У кожен проект набирається команда, яка працює в одній із розглянутих сфер: журналістиці, організації подій, рекламі та ін. «Гуртом», як партнер курсу куруватиме команду, що перекладатиме фільм українською. За час роботи учасники зможуть ознайомитись з процесом від перекладу до монтажу готового продукту і взяти в цьому участь.

Навчання триває 2 місяці, щосереди з 17.00 до 20.00(одна зустріч – 3 години роботи, 2 спікера, обговорення практичних проектів). Місце проведення: Інститут філології, КНУ імені Тараса Шевченка (бульвар Тараса Шевченка, 14).

Приєднуйтесь! Для учасників “Гуртом” реєстрація продовжена до 25 березня 24.00. Реєстрація: http://pro-life.com.ua/registr.html. Старт проекту 27 березня.  Організаційний внесок за 2 місяці навчання – 350 грн.

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.