Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169842 (188 за 24 години)

Кіномлин: унікальний ресурс для українських кіноманів

| 26 коментарів

кіномлин

Українське кіно має дуже великий потенціал і його потрібно розвивати – переконаний гуртомівець, маркетолог, громадський діяч, кінокритик Василь Мартюк. І значним прогресом у цьому напрямку має стати створення сучасного інформаційно-аналітичного порталу «КіноМлин». Проголосувати за цю соціальну ідею на конкурсі «Ідея Х» від Nescafe можна ТУТ.

 

Сайт про світову кіноіндустрію, але значне місце там займатиме і вітчизняне кіно. Цю ідею активіст руху “Гуртом” подав на конкурс «Ідея Х» від Nescafe, приз якого – 100 тисяч гривень. Хоча конкурс проводиться вже четвертий рік поспіль, Василь бере участь в ньому вперше.

– Ідея такого проекту виникла досить давно, – розповідає учасник конкурсу. – Але серйозно про його реалізацією я задумався лише у 2010 році. Минулого року задумом поділився з друзями з Інтернет-порталу «Гуртом» , і отримав підтримку. Хлопці розпочали збирати інформацію про українських режисерів, акторів, перекладати біографії на українську та формувати фільмографії світових зірок кіно. Розроблено цікавий неординарний дизайн, ведеться робота над написанням самого порталу.

«КіноМлин», за словами Василя, має бути проектом всеукраїнського масштабу. Уся інформація про український кінематограф та унікальні ресурси української кіноіндустрії буде перекладена англійською та іншими мовами. Адже, як розповідає автор ідеї, в Україні є фахові спеціалісти, послугами яких користуються за кордоном,  а в  наших краях знімаються кінострічки іноземними режисерами, але така інформація є не дуже відома і її варто зробити вільнодоступною. І це, в свою чергу, збільшить інтерес до українського кіноринку і стимулюватиме його розвиток.

На перший погляд, такий ресурс буде цікавим дуже вузькому колу читачів. Але, за словами Василя, враховуватимуться й інтереси пересічного глядача, адже на сторінках ресурсу міститиметься різна інформація і про світову кіноіндустрію. Зокрема актуальні кіноновини, інтерв’ю та рецензії, відеоогляди новинок кінопрокату, інформаційна база фільмів та особистостей вітчизняного і світового кіно, відеоуроки, майстер-класи у сфері кіно можливість онлайн бронювання квитків, а також різнопланові конкурси, розіграші квитків у кінотеатри та багато іншого.

– Звісно, хотілося б перемогти в конкурсі «Ідея Х» від Nescafe, – зізнається автор ідеї.- Отримані кошти дозволять реалізувати ідею створення українського кінопорталу «КіноМлин» значно швидше, до того більш якісно та масштабно. Вважаю, що проект достойний перемоги у даному конкурсі, тим паче, що є команда і робота над його реалізацією уже ведеться.

Соціальну значущість даного проекту важко переоцінити, вважає Василь, адже «КіноМлин» займатиметься ще й підтримкою і просуванням молодих талановитих кіномитців, створенням відео уроків, проведенням майстер класів, зустрічей із спеціалістами галузі кіно.

– Проте незалежно від результатів конкурсу, ідея все-таки буде втілена в життя, – вважає Василь, -я звик іти до кінця і не зупинятися на півдорозі. Такі ж принципи має спільнота “Гуртом”, яка постійно доводить, що українці вміють об’єднуватися з метою досягнення патріотичних та суспільно важливих цілей.

Якщо у Вас є пропозиції, побажання, думки відносно створення такого ресурсу пишіть на скриньку – VM.kino@gmail.com, команда сайту буде щиро вдячна.
 
Світлана Чихарівська
Джерело: Бізнес Область

26 коментарів

 1. Як ви не розумієте? Ніхто грошей “не дає”, в кінці виберуть той проект, який буде прибутковим і гроші в нього ІНВЕСТУЮТЬ.

  • Цілком можливо. Тоді це буде метод лише попіаритись. )

   Але я вірю що Гуртом цей проект таки реалізує і навіть без тих грошей.
   Хтось сумнівається?

 2. От тільки нашо було його тулити в соціальну ідею? Це бізнесова/творча ідея, але точно не соціальна, і дивлячись на те що попереду 7 проектів, кіномлин пролітає яко фанера над Парижем.)

  • Та ні, там система інша)
   переможця визначає експертна рада. А перше місце в голосуванні лише забезпечує те що ідея потрапляє у фінал, а інші фіналісти як я вже казав визначає та експертна рада. Так що шанси є. )

   + ідея КіноМлину задумана справді як соціальна з підтримки українського кіно і піару його за межами країни, а також ряд інших соціальних елементів

   + у творчих ідеях від Гуртом є зареєстрована ідея фільму про Крути за яку ми теж агітуємо голосувати – http://ideax-nescafe.com.ua/ideas/red/povnometrazhniy-narodniy-film-kr

   а от у розділі бізнес ідей Гуртом не має свого кандидата… може хто що придумає ще…

 3. Було б непогано можливо оці кошти зібрати гуртом, а не надіятись на якісь там конкурси. Звісно 100 тисяч зібрати трохи нереально, але хоч якась сума для розвитку порталу буде.

  • На цей проект кошти ми точно не будемо збирати, але руки гуртомівців знадобляться. Для програмування, наповнення, розкрутки і т.п.

   А от кошти на зйомки фільму про Крути 100% доведеться збирати, бо якісну техніку, грим, піротехніку за дарма ніхто у великих кількостях не дасть теж 100%.

 4. Давно вже мрію про якісний український аналог IMDb! В конкурсі проголосував, щиро бажаю перемогти та отримати 100 тисяч на розвиток! Такий сайт обов’язково має бути! Щасти вам!

  • навряд чи, цей сай буде популярним, це можна подивитись на прикладі кінострічка.сом

   • Порівнювати його кінострічкою не варто, бо Кіномлин на кілкьа голів на старті буде вище, ніж кінострічка досягнула за рік. Там удже мало люедй долучаєтсья до підтримки. А тут, в принципі все буде готове. Система яку ми намагаємось більеш року створити поетапно на Кінострічці вже одразу буде готова на Кіномлині.

    короче кажучи – це мега ідея, яку давно треба було реалізувати.

    • а не легше і далі кінострічку просувати? всетаки там є якась, хоч і маленька, аудиторія.

  • ===Давно вже мрію про якісний український аналог IMDb

   Де Ви в описі побачили хоч щось схоже на його функції?

   Описаний стандартний портал – як російський кінопоіск чи українські мультикіно та кінотеатр

   Десятки їх вже, якщо не сотні – і всі однакові. Цей також нічим оригінальним не вирізнився ще на етапі ідеї.

   • В описі вказано далеко не все. Часто з’являються нові ідеї, які ми будемо вносити до проекту.

 5. Прохання закріпити новину на сайті, давно пора було виставити новину на гуртом, так як це один з небагатьох цікавих ідей в розділі “Соціальні”.

 6. Буде важко наздогнати першого учасника, в його 3 тисячі голосів

 7. Поставте проект в розділ “Бізнес”. Він туди найкраще підходить, у соціальних вже є хороші проекти.

 8. Друзі пропоную вже зараз збирати кошти на цей проект!

 9. Погано, що не має можливості проголосувати якщо не залогінений на Фейсі або в контактах. Я принципово не маю сторінки будь де в соцмережах, але при цьому хотів би віддати свій

 10. голос на підтримку проекту. Шкода – не продумано до кінця… Я вважаю вистачило б логіну Гуртому…

 11. Pingback: "Крути" на ideaХ-nescafe. Підтримайте одним кліком | Гуртом - сайт підтримки всього українського!

 12. Після переходу за посиланням http://ideax-nescafe.com.ua/ideas/yellow/ukrayinskiy-kinoportal-kinomlin потрапляю на сайт “нема такої сторінки”.

 13. Проект розробляється?

 14. Ну і де результати?

 15. Шановні,
  Цікаво дізнатись, чи сервіс ще розробляється і чи щось планується ?

 16. Сегодня был бы весьма актуален. Когда Кинопоиск все…

 17. Цей проект став би найкращим кіношним сайтом України

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.