Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1168861 (247 за 24 години)

Комікси про Assassin’s Creed українською

| 9 коментарів

Кредо вбивці

Зараз напевно кожен знає про Assassin’s Creed. Але, щоб не виникало незручностей – поясню. Assassin’s Creed (укр. Кредо Вбивці) це – серія мультиплатформових відеоігор в жанрі Action-adventure, розроблених студією «Ubisoft Montreal» для PC, Xbox 360 та PlayStation 3 під керівництвом видавця французької компанії «Ubisoft».


Сюжет гри розповідає про багатовікову війну між тамплієрами і ассасинами. Головний герой за допомогою «Анімуса» (машини, яка зчитує генну пам’ять предків з ДНК людини) заново переживає бурхливі пригоди своїх далеких пращурів. А мета , не багато не мало – запобігти кінцю світу! 
Перша гра серії вийшла в 2007 році. Ось такий коротенький опис.

Отже, ближче до теми, а то щось не ясно до чого тут комікси та ще й українською мовою. А я веду до того, що натхненні грою, а в неї дійсно захоплюючий сюжет, почали створювати комікси за її мотивами. Скажу більше, розробникам це припало до душі, і вони самі почали допомагати втілювати цю ідею в життя. І от на даний час  ми маємо уже   вісім чудових коміксів. які вражають своїм сюжетом.
Але зачекайте, що за неподобство. Ще немає жодного коміксу, який би вийшов українською мовою, або хоча б був перекладений! Так це дійсно засмучує, але я не зложив руки і вирішив з друзями самому взятися за переклад. Зараз уже локалізовано три комікси і ми не збираємось відступати. Де  ви можете їх знайти? А це взагалі просто.
Я створив свій сайт,присвячений спеціально світові АС і якраз там є цілий розділ, наданий ілюстрованій прозі. Тож заходьте та діліться своїми враженнями та коментуйте переклади.
Ледь не забув. сайт має адресу – http://credo.at.ua
А сам розділ ось

Автор: Сергій Улько

Файний хлопець,який любить грати у комп'ютерні ігри та слухати рок)

9 коментарів

 1. Гарні комікси. Сподобалось як то все оформлено.
  Ставлю відмінно.

 2. Бачу переклад не дуже (але всі і так це помітили). Ну і звуки також потрібно перемальовувати.

  • Ну кому як). Але ми будемо працювати над удосконаленням перекладу, але для цього потрібні люди, яких ми і набираємо. Тож хто хоче приєднатися – Ласкаво Просимо!

 3. ну, вдосконалення звичайно буде, знання набираються з часом, як-не-як, тому, незабаром очікуйте на один довгенький коміксик)

 4. Ще один комікс українізовано. Гріхопадіння частина 2.
  http://credo.at.ua/blog/assassin_39_s_creed_the_fall_2/2010-12-10-51

 5. Ну, тепер можете подивитися справді якісні комікси, їх я бачу, вдосконалили, тому, варто подивитись)

 6. Pingback: Українізація коміксів Assassin's Creed набирає обертів | Гуртом - сайт підтримки всього українського!

 7. Самий хужий сайт

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.