Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171003 (171 за 24 години)

Підпиши петицію і змусь “Розетку” нас поважати!

| 39 коментарів

rozetkaros

Дуже багато говорилося про те, що великі інтернет-магазини, ресурси, портали і просто сайти не поважають україномовну інтернет-спільноту. Часто можна спостерігати таку картину: іноземний ресурс або розробник створює україномовну версію свого сайту або продукту, а український лише пише відмовки про “запланований” переклад, “нестачу ресурсів” і тому подібні речі. Було багато спроб переконати їх виконати переклад інтерфесу українською, проте серйозних зрушень в цьому напрямку не спостерігалось. Тож ми вирішили розпочати комплексні дії для того щоб змусити українські інтернет-магазини співпрацювати з нами.

Почати ми вирішили з одного з найбільших “українських” інтернет-магазинів – Розетки.
Кожен, хто це читає може допомогти нашій спільній справі. Ось кілька простих кроків:

1. Перейдіть за цим посиланням: http://www.petitions247.net/rozetka та підпишіть петицію
2. Якщо ви зареєстровані в соц. мережі “ВКонтакті” перейдіть за цим посиланням: http://vk.com/zamovu?w=wall-51058996_5 та поділіться цим записом зі своїми друзями і учасниками ваших спільнот
3. Підпишіться на нашу сторінку http://vk.com/zamovu щоб бути в курсі нових петицій та акцій
4. Відвідайте наш сайт http://zamovu.org.ua щоб дізнатись як ще ви можете допомогти в розвитку нашої мови

39 коментарів

 1. Правильно, потрібно українізувати “Розетку”!

  • Вони її не українізують, поки це не буде економічно вигідно… а поки в них купують нічого не зміниться…

 2. Найкращий спосіб українізувати Разєтку – нічого в них не купувати.
  Будь ласка, припиніть це стогнання з петиціями, ми всі вже знаємо їх відповідь.

  Це як з Мейл.ру, 8 років тому я у них запитував про українську, сказали що не планують.
  Я тепер в Ґуглі, а українська з’явилась на Мейлі.ру кажись цього місяця, та вже пізно, користувач назавжди пішов.

  Пам’ятайте, що Розетка – це приватна компанія, бізнес. Вона буде робити так, як вигідно з комерційної точки зору. Мати одну мову і підтримувати її значно легше і тому дешевше. Крім того, абщєчєлавєкам все одно, вони будуть купувати.

  Тому, найдієвіший варіант – не купуйте, просто не купуйте і поговоріть про це зі своїми друзями/знайомими.
  Просто не купуйте, от і все.

  • Забув дописати.
   Є безліч альтернатив, будь ласка, зайдіть на групу Фейсбука “И так поймут”, там є перелік інтернет-магазинів, вартих уваги україномовних споживачів.

   Ось посилання: http://www.facebook.com/groups/i.tak.poymut/doc/344021425687266/
   Пам’ятайте, гривня є найкращим переконувачем.

  • Одне іншому не заважає. Потрібно діяти багатьма фронтами – і петицію підписувати і перестати купляти в розетці і в інтернеті відгуки про них писати і в повсякденному житті не рекомендувати використовувати розетку

 3. Якщо такі мудрі там на ” http://www.petitions247.net/rozetka ” …
  Якого милого , в них рекламний банер “розетки” на п”яту частину екрану ???

  • Цей банер формується гуглом на історії сайтів які ти відвідував частіше, наприклад в мене там реклама computeruniverse

  • Рекламу формує сам Гугол бо це його бенер, він на даний час підбирає її за словом “Розетка” була би там тема про помідори риклама булаби “Чумака”

 4. Ось франківський непоганий, доставка новими поштами по Україні. Підтримую Сергія, Розетка – приватна компанія, вона робить те, що вважає за потрібне. Аукро закрили україномовну версію з прозаїчної причини – це невигідно, зайві витрати.

 5. Найкращий варіант – голосувати грошима і нічого в них не купувати.

 6. Яка нафік повага розетки, якщо самі себе не поважаєте! В попередніх статтях зустрічаються коментарі чужою мовою, і що? їх хтось видалив? Ганьба!

  • Ну і що з того? один-два коментарі погоди не роблять. Якби це був коментар англійською, ти б так навіть не звернув би уваги. Замість того, щоб говорити нісенітниці, зроби краще щось корисне.

   • “Ну і що з того? один-два коментарі погоди не роблять…” – якраз роблять. Якщо щось робити як не-будь – то краще взагалі не починати.

    Переглядав в інтернеті “Україна має атлант”. Чому Оксана Марченко може розмовляти з Україномовними дітками Українською, а з москалями російською, а Фролова та Яма – ні? Якщо Фролова з Ямою тупі, то для чого їх показувати?

 7. Розетка тепер належить регіаналам, я б там взагалі нічого не радив купувати.
  Хоча змусити сайт перекласти то є хороше діло

 8. я й не купую але зручний сайт для порівняння характеристи і звик до нього, а петицію підписано))

 9. Петицію підписав. Але. краще не петиції писати, а бомбити “Розетку” листами з вимогою зробити інтерфейс сайту Українською мовою. А до тих пір, поки не зроблять, не купувати нічого, ні в них, ні в інших інтернет-магазинах, котрі не мають Української мови сайту. Я так вважаю, якщо комерційна структура працює в Україні, і не має Української мови на сайті, випускає продукцію, а етикетку, обгортку, цінники робить іноземною, ресторан не має меню Українською, то це – ознака українофобії. А я в українофобів нічого не купую. Навіть сайтом цих “розеток” гидую! В Google є чудова функція – “пошук тільки Українською мовою”. От, як я щось шукаю, завжди цією функцією користуюсь, і жодні “розетки” мені навіть в очі не втрапляють! Чого і всім Українцям бажаю!
  P.S щодо рекламних банерів. Щоб не бачити рекламу цих помийних українофобських фірмочок, ставте “AdBlock”, додаток який існує для всіх основних браузерів, і буде вам щастя, жодної реклами!

 10. ВІНДОВСИ В НОУТАХ ВСІ РОСІЙСЬКОЮ………………..НАНАВИДЖУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПЛАТИТИ ЗА ТЕ, ЩО ПОТІМ ВИДАЛЯТИ БУДУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. От іще хороший україномовний магазин tiptop.if.ua

 12. Вже!

 13. Я просто там нічого не купую.

 14. Створив тему щодо українського інтерфейсу aukro.ua
  http://aukro.ua/phorum/read.php?f=374&i=357366&t=357366

 15. Краще просто не користуватись “Розеткою”!

 16. приходять на @….Купіть…Акція…Скидки..
  А їм українізуйте сайт.///

 17. З*явилася україномовна сторінка присвячена Замкам і фортецям України.
  http://www.facebook.com/pages/Замки-і-фортеці-України/431561390265707
  Автор потребує всебічної допомоги у переведенні свого сайту на цю ж тематику з російської на українську.
  Адреса сайту, який планується перевести на українську: http://forum.zamki-kreposti.com.ua/

 18. “переклад інтерфесу українською”. Помилка в слові “інтерфесу”. Пишіть грамотно.

 19. Аукро припинив підтримку української версії сайту ua.aukro.ua, :-(

 20. А ще Slando і Emarket об’єднались, і якщо Emarket мав українську версію сайту, то Slando немає..

 21. Я дзвонив два тижні тому, і сказав, що це й в їхніх інтересах, адже багато принципових націоналістів не замовляють товар, через не Українську мову.
  P.S. Це абсолютне неподобство, коли такий великий сайт з Українським домен навіть не пахне рідною Українською!

 22. У розетці був постійним клієнтом 2-3 роки, але останнім часом спаскудилася контора, пару раз підсунули бракований товар, обміняти на справний відмовились, ось детальніше http://fedun.com.ua/uk/device/74-rozetka-zelmer-919-sp.html

 23. Щодо мови локалізації віндовсу. Недавно купила собі ноутбук, спочатку хотіла куплять на розетці, та на моє запитання, яка мова відновсу оператор відповів, що вони такої інформації не мають. Класно, правда? Ти платиш близька 100 доларів або й навіть більше за ОС, а ті козли навіть не в курсі про елементарні речі, або ж не хочуть казати… Стосовно їхнього методу доставки і роботи сервісних центрів взагалі мовчу! Та що там казати, почитайте відгуки про цей чудо-магазин і інтернеті – все відразу стане ясно. Бидло данєцкає воно у всьому бидло. Тому не раджу купляти на розетці, це не вигідно елементарно в плані якості товару і обслуговування!

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.