Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1169862 (194 за 24 години)

Український анімаційний серіал «Пригоди лицаря Брайана»

| 15 коментарів

studio_airship

Гуртом  наразі займається реалізацією народного фільму «Крути: Кров і вогонь».  Але ми також допомагаємо іншим, і  проект студії “Дирижабль” – один з тих, які ми готові підтримати.

 Ідея

Оживляти історії, фантазії та казки люди прагнули завжди. Нам в цьому пощастило більше, ніж нашим далеким предкам, адже ми маємо мультиплікацію. Особливість цього мистецтва, в тому, що воно за століття свого існування не втратило шарм чарівності та продовжує дивувати нас, викликаючи радість, сміх, співчуття та ще безліч емоцій. Зрозуміло, що не всі мультфільми однаково хороші, проте найкращі з них справді мають надзвичайну властивість – вони на якийсь час повертають нас в дитинство.  

 Реалізація

Українській мультиплікації вже 87 років, проте зараз вона переживає не найкращі часи. І це не просто сумно, а жахливо, адже в нас безліч талановитих і творчих людей, котрі мріють робити веселі, добрі та мудрі мультфільми. Саме тому, ми вирішили скинути сонливість і лінь, переступити через страх перед ризиком та почати творити. Первинним наміром було створити декілька коротких п’ятихвилинних серій в стилі Flash-анімації. Проте, після написання сценарію, наша  амбіційність зросла і ми зазіхнули  на 3D анімацію. А задля реалізації затії ми зібрали повністю укомплектований колектив спеціалістів та домовившись про співпрацю з медіа-студією «Три крапки».

 Сюжет

illustration_1Відповідно до сценарію, події розгортаються у середньовічній Англії. Головний герой – провінційний лицар, котрий зважився поставити все на карту, щоб перетворити своє сіре буденне існування на справжнє ЖИТТЯ.  Мандруючи до цілі та переживаючи пригоди, він розвиватиме не лише свої вміння та навички, але й ростиме як особистість. Поєднання цих двох сторін людської сутності – зовнішньої та внутрішньої – допоможуть лицарю Брайану  усвідомити своє місце у світі, де окрім нього ще так багато цікавих, неординарних та небайдужих людей. Адже, як часто ми не помічаємо підтримку та допомогу близьких, недобачаємо проблеми оточуючих за власними дрібними негараздами. Супроводжувати лицаря будуть слуга та зброєносець, дві особистості з протилежними темпераментами та світоглядами. Слуга це песимістичний меланхолік, а зброєносець життєрадісний холерик. Буде в нашій історії і прекрасна леді. Однак, чи стане дочка головного антагоніста дамою серця нашого мандрівного лицаря, нехай поки залишиться загадкою.

   Мета

Ми прагнемо динамічно і з гумором подати сюжет і, разом з тим, хочемо не лише розважити глядача, але і навчити чомусь хорошому.

Коли маєш мрію, то її слід реалізувати і не потрібно чекати ідеальних умов, а почати діяти вже зараз. Наша невелика студія теж вирішила слідувати цьому правилу і почати відроджувати індустрію української анімації всупереч всім фінансовим проблемам чи національній несвідомості можновладців. До нашої команди входять сценарист, два художники, троє 3D моделлерів, два аніматори, візуалізатор та відео-монтажер. Крім того, ми співпрацюємо з композитором, медіа студією та декількома акторами, що зголосились озвучити мультфільм.

 Досвід

Студія «Дирижабль», ще надто юна пані, щоб хвалитись своїми досягненнями. Проте, люди з яких вона складається вже мають певні успіхи в своїх спеціальностях.

Нас чимало, ми різні, однак всіх об’єднує любов до своєї справи, прагнення втілити свою мрію в життя та бажання поділитись з іншими своїм досвідом, надією, переконаннями, спостереженнями та фантазіями.

 Плани на майбутнє

Після завершення робіт над серіалом, або за умови достатньої прибутковості перших епізодів, ми плануємо створити серію мультфільмів за сюжетами народних казок різних національних та етнічних спільнот України з невеличкими пізнавальними екскурсами в їх історію та культуру.

 Участь у конкурсі

З метою отримання фінансування, студія «Дирижабль»  бере участь у конкурсі «Ідея Х від Nescafe». Якщо Ви зацікавились нашим проектом, то підтримайте нас! Голосування відбувається гранично просто. Достатньо зайти на сторінку  за цим посиланням:

http://bit.ly/XQaVZT та натиснути «Я – за» внизу сторінки, увійшовши під своїм акаунтом ВКонтакті чи Facebook.

 Анімаційна тудія «Дирижабль» в соцмережах:
Facebook  http://on.fb.me/Xkn2mU
ВКонтакті http://bit.ly/YodVAo

15 коментарів

 1. Мені подобається.
  Проте, Плани на майбутнє – краще зробіть щось сучасне або фантастичне.
  Досить дивитись у минуле.
  Наприклад, мені казки будуть просто не цікаві.
  Зробіть щось комедійно-файнастичне з елементами бойовика – це буде хіт.
  Дякую.

  • Привіт. Дякую за підтримку.
   Щодо планів – якщо будуть гарні сюжети, то чому б і ні? Особисто, я люблю фантастику, а найбільш вдалим вважаю фантастичний всесвіт Mass Effect. Із яскравих серіалів можу порадити подивитись новий американський серіал «Зелений ліхтар». Він і комедійний, і динамічний, і цікавий (на відміну від фільму)

 2. Було б краще якщо цей мультик був про козаків. А так, про Англію і так мультиків багато. Що тут нового. Лише “зроблено в Україні” – це добре.

  • Будь ласка, тільки не про козаків.

   • Яка різниця. Про козаків чи чумаків. Якби про Україну.
    Українською мовою про українське.

  • Привіт, Юрко.
   Мультфільм буде не про Англію, а про лицарів. А щодо теми «козацтва», то ми вже маємо чудесні роботи Володимира Дахно http://www.youtube.com/user/ukranima?feature=watch . Також зараз іде робота над екранізацією однієї з найкращих книг Володимира Малика https://www.youtube.com/watch?v=4XmFqRF7zB8 . І на одній з найстаріших вітчизняних студій також готують новий серіал на казково-козацьку тематику .
   Але, українці вміють робити не лише мультфільми про козаків, наприклад, улюблений мною «Острів скарбів» Давида Черкаського. І це нормально)

 3. Проголосував за ініціативу, але на мою думку сюжет треба би було зробити якийсь цікавіший, ну типу… якби стерти всі інші анімації такого ж типу, то було б люкс, але їх вже є вдосталь, тому треба б було додати чогось свіжого.

  • Дякую за голос!
   Somnambula, ви ще не знайомі з нашим сюжетом, тому ваші песимістичні висновки передчасні )

 4. Поганий сюжет, повинно бути щось про Україну. Наприклад про пригоди героя в Київській Русі, Галицько-волинському королівстві або українських степах Козацької Доби….

  • Ну чому українське є чумаки, козаки, Київська Русь?
   Це так архаїчно, це так відштовхує!

   Чому не може бути українських битв у космосі на зоряних крейсерах чи жахів?
   Я не хочу асоціювати Україну з продажними козаками, які все просрали і продавались кому не лінь.
   Чому козаки?!
   Чому про русь, яка нав’язала нам цю релігію? Яка подрібнилась і продалась?
   Чому?

  • Саша, не судіть передчасно – сюжет не поганий, він класний) А якщо ви маєте на увазі, що вам не подобається тематика, то не стану вас переконувати, бо про смаки не спорять.

 5. Сергій
  “це так відштовхує!”
  :-(
  Це називається комплексом неповновартості…

  Таланнтливо зроблені пригоди героя в Княжому Києві були б цікаві, потрібні і фінансово успішні……але є малий нюанс – треба мати талант…

 6. Дякую! Чудова ідея, я теж – за!:) А ми нещодавно слухали в машині аудіокнигу Сашка Дерманського “Король буків або таємниця смарагдової книги” і моя старша донька каже: “Шикарно було б такий мульт подивитись”…Чим не ідея? http://www.teza.in.ua/Article/12.Korol_bukiv,_abo_Taemnytsja_Smaragdovoji_knygy_2-ge_vydannja,_pereroblene/Screen.Page1.html?Scheme=ID

  • Ще не читав, але обовязково зроблю це. Думаю, що ідея хороша:)

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.