Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (303 за 24 години)

Найбільша теренова гра України – “Гурби-Антонівці”

| Прокоментуй!

Запрошуємо молодь до участі в триденній військово-спортивній патріотичній грі (28 квітня – 1 травня), що відбувається в лісовому масиві між селами Антонівці (Тернопільщина) та Гурби (Рівненщина) вже 11 рік поспіль.

Випробувати власні сили, навички, уміння. Справжній бій відбуватиметься на 25 квадратних кілометрах лісів та боліт. Твоїй команді треба захопити і втримати прапор противника, відстоявши свій. Завдання стає непростим, оскільки досвідчені бійці обох куренів вже досконало знають місцевість та можливі стратегічні ходи супротивника, а також з кожним роком застосовують все сучасніші тактичні прийоми для вдалих маневрів. Для перемоги тобі доведеться виявити свої найкращі якості, а часом і розвинути нові.

Прожити три доби життям воїна УПА. Відчути, що означає боротися до кінця, перемагати свої слабкості, гартувати тіло і дух, робити все заради досягнення мети. Спати, чекаючи на раптові напади супротивника, охороняти побратимів на “стійці”, з ризиком ходити у розвідку чи шукати прапор серед боліт, рватися до бою…

Вшанувати полеглих воїнів УПА, які віддали свої життя за Україну в найбільшому бою з силами НКВС. Одинадцята гра присвячена 100-річчю від дня народження Василя Кука, який командував військовими частинами УПА під час боїв в Гурбах у квітні 1944-го. Молодіжний Націоналістичний Конгрес встановить стенд з інформацією про бій та теренову гру на місці її відкриття.

Отримати величезний заряд енергії та адреналіну. Команди супротивників не сплять! Цього року гра складніша, ніж раніше: гравці чоти досвідчених ветеранів – безсмертні. Курінь супротивника не зважатиме ані на погоду, ані на ніч, ані на втому чи спрагу.

Увага! Лише перші 300 учасників будуть допущені до гри – організатори достроково припиняють зголошувальну кампанію на момент наявності 300 затверджених заявок!

Деталі на офіційному сайті

 

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.