Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1171200 (164 за 24 години)

Вечір присвячений Лесі Українці: Гуртом шукає волонтерів та учасників

| 1 коментар

Українка

Громадянський рух «Гуртом» виходить в офлайн-простір для співорганізації серії літературно-мистецьких вечорів спільно з українським відділенням міжнародного Пен-клубу. Наступний вечір «Стояла я і слухала весну (за мотивами Лесі Українки)» відбудеться 9 квітня о 18.30 в Київському міському будинку вчителя (вул. Володимирська, 57). Присвячуватиметься – Лесі Українці та довгоочікуваній весні.

Оскільки часу до заходу залишилося обмаль, а організаційної роботи ще вдосталь, ми проводимо набір волонтерів. А саме – молодих творчих людей, які мають бажання та можливість долучитися до події в якості:

Організаторів (фотографи; журналісти для поширення інформації та написання репортажів; режисери для розробки сценарію та просто ентузіасти – для участі в створенні гарної події);

Виконавців (молоді актори, яким цікаво було б відтворити образи Мавки та Лукаша; вокальні виконавці, в репертуарі яких є веснянки; діти, які б прочитати уривки з поетичних творів Лесі Українки).

Зголошуйтеся до ранку п’ятниці 6 квітня за телефонами: 067 449 48 39 (Олександра), 067 246 43 43 (Марія) або пишіть на електронну адресу  ccl_org_ua@yahoo.com 
Контактна електронна адреса громадянського руху Гуртом: hurtom.ruh@gmail.com

1 коментар

  1. Коли будуть заходи у Львові?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.