Проект започатковано 7 січня 2007
Гуртом нас: 1170508 (301 за 24 години)

Гуртом запрошує: Літературно-мистецький вечір “Стояла я і слухала весну (за мотивами Лесі Українки)”

| 14 коментарів

Вечір Лесі Українки

Громадянський рух «Гуртом» та українське відділення міжнародного Пен-клубу запрошують на літературно-мистецький вечір “Стояла я і слухала весну (за мотивами Лесі Українки)” 9 квітня, вівторок, м. Київ, Будинок Вчителя (вул. Володимирська, 57) початок о 18.00

Леся Українка – це українська модерна культура. Це шляхетність. Це Європа. Епоха Лесі Українки – це остання згадка про українську аристократію. Потім її знищать.

Реалії країни, в якій ми живемо сьогодні – 100 років потому, диктують зі сторінок шкільних підручників сприйняття Леся Українки як явища монументального – але «неживого». Хоча саме вона, можливо, як ніхто інший серед українських поетів, уміла почути Весну – словами Євгена Сверстюка –  «те, що будить людину та творчі сили в ній».

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=qr3uuduRKQE]

 Запрошуємо Вас зустріти Весну – в усіх сенсах цього слова – з поезією Лесі Українки.

Вхід вільний

 Контакти: Олександра (067 449 48 39), Марія (067 246 43 43) ccl.org.ua@gmail.com

Контактна електронна адреса громадянського руху Гуртом: hurtom.ruh@gmail.com

14 коментарів

 1. Pingback: «Стояла я і слухала весну» Лесі Українки, Будинок Вчителя -::- Молодіжна інформаційна спільнота "Сіль"

 2. Класний постер:)

 3. І захід буде на рівні.
  ———
  Я розумію, що на нього так і багато на нього прийде.
  Але мені от цікаво. Що має бути на заході, щоб люди прийшли.
  Тягнибок, Кличко? Мають пиріжки на халяву роздавати? Чи може гривники?
  У кого які думки?

  • національна свідомість має бути на рівні. Але це не так. На жаль.

   • Як на мене то переш за все це повинно бути цікаво! Для мене творчість Лесі Українки не цікава. Можливо це тому що в школі кожного року вчили або це було з примусу вчив в школі її вірші, і я ще не відійшов від цих років…
    Як на мене то варто шукати молодих талантів!

  • Мистецький захід, не зважаючи на його зміст, є тим самим продуктом, який треба “продати” цільовій аудиторії (навіть якщо вхід вільний :) ), і чим більшою вона (цільова аудиторія) буде, тим краще.
   Тобто має бути якась “фішка”. А щоб просувати українське в Україні, взагалі потрібно використовувати інструменти стратегії прориву…
   Я б тут поділила на те, що робити варто і не варто.
   Варто: організувати захід в нестандартному місці (підземні ходи міста, парк, якась місцева цікавинка), додати до нього неформальної, богемної атмосфери, нестандартно анонсувати захід ( в нас є приклади кількох кав”ярень: одна розповсюдила інформацію в період відкриття, що туди можна потрапити тільки через знайомство з потрібними людьми :); друга – тримала в секреті свою адресу і на вході питала пароль. Як аура таємничості, так і відчуття клієнта себе особливим (раз зміг сюди попасти) дали хороший ефект. Звичайно пряма калька не спрацює, але ідеї можна трансформувати) + вже пропонували залучення молодих талантів, цікавих етногурів, широкий анонс в соцмережах тощо. Тут можна пропозиції генерувати і генерувати. Головне потім вдало відсіяти зайве :)
   А тепер, що неварто… Вихідних умов не знаю, пишу тільки з точки зору спожитвача і дуже суб’єктивно. З одного боку вільний вхід це добре, але маркетологи чудово знають, що якщо на полиці 10 практично однакових продуктів за однаковою ціною, на свій такий самий продукт треба підвищити ціну і тоді він почне краще продаватись (тому що споживачами почне сприйматись як якісніший за конкурентів). Це я до того, що те що нічого не коштує або коштує дуже дешево рідко сприймається як якісне. Добре працює “вхід у вишиванці вільний”, а для решти поміркована ціна. Крім того для мене поєднання літературно-мистецького вечору з будинком вчителя і вільним входом асоціюється з шкільним концертом, на який приходять батьки послухати своїх чад. Проситься сучасніша, простіша і колоритніша назва заходу (це саме про “літературно-мистацький вечір”) і інше місце проведення :) Мені тут ще бракує короткої програмки, яка б могла зацікавити не тільки віршами Лесі Українки, але й багатообіцяючою програмою самого заходу. Без додаткової інформації (Обережно! Суб’єктивна думка!) це захід для палких прихильників Лесі Українки + активних патріотів + тих, кому за … (ну мабуть 50-ть). Отак… Хто сам нічого не вміє, той критикує :)
   П.С. А дизайн постера таки дуже стильний. Може Гуртом треба консультанта з маркетингу на добровільних засадах ;) ?

 4. Якийсь глюк, мабуть. Написано, що коментарів на 1 більше ніж є насправді. Зауважив таке тільки в цій статті.

 5. Pingback: Мрідула Гош про Лісову пісню | Гуртом - сайт підтримки всього українського!

 6. Що за місто?

Залишити відповідь

Обов'язкові для заповнення поля відмічені *.